fatinka
10.11.08,16:55
Ahojte,odkedy som sa vydala pribrala som 5 kg,lebo som zacala s varenim a ono to tak islo ze som to ani nezbadala az ked prisla jesen ze som natrepana do rifli.Necitim sa vobec dobre vo svojom tele,urcite to kazdy pozna.A blizi sa dalsi postrach vianoce.Poradte mi ako najrychlejsie schudnut 5 kg a ako sa naucit pracovat s pevnou volou,ovladat sa na vianoce a aj potom.Prosim o vsetky rady,triky len osvedcene.Len ziadne salaty na veceru fakt nie som bylinozravec:mee::mee::mee:
DAKUJEM
velvet
10.11.08,16:31
No moja...
...tak toto by sme radi vedeli aj my ostatné...:---
Tvoje priberanie nesúvisí s tým či varíš alebo nie...skôr so psychickou pohodou. Niektoré ženy jedia keď sú šťastné, iné keď sú smutné, iné rozrušené, a niektoré jedia z nudy...
Napríklad ja...
...ja jem vždy :D
arizona
10.11.08,17:20
Znížiť príjem jedla(hlavne kalorického) a pridať pohybu.:D
Bohužiaľ, žiaden iný (prirodzený)zázrak na chudnutie doteraz nikto nevymyslel:mee:
fatinka
10.11.08,17:36
len nechcem ziadne 90 dnove diety asi si uvarim tukozrutsku polievku vynecham chlieb a sladkosti co ine mi ostava?
tetrisss
10.11.08,17:44
Veru, veru, kto ti bude vediet jednoducho odpovedat, bude milionar:D. Ale urcite je dobre nejest sladkosti /jezis, to je fuska/ a trochu viac sa pohnut, ale toto si asi nechcela pocut, to vies aj sama;):---
Bionda
10.11.08,17:51
Odporúčam tiež jesť len do max. 18.tej hod. - za predpokladu, že sa ide spať okolo 22.-hej. Je to síce občas ťažké- ale ide to a váha sa buď drží alebo aj trocha klesne:)
Jasné a počas dňa v malých množstvách každé 3 hod.
No a ak naozaj po tej šiestej už nejem, cez deň si môžem dopriať :D aj sladkosť.
Na vianociach je najhoršia tá delená strava :D :eek: v obývačke závin, v kuchyni čosi slané :D a pohyb typu šprint z kresla do hrnca v kuchyni a späť :D čo?:D
nela88
10.11.08,19:30
Minulý týždeň som počula na Vive, že dáka japonka manželovi naštartovala metabbolizmus tým ,že na raňajky jedol 1-2 banány a pohár odstátej vody. Za pokus nič nedáš.
michelle84
11.11.08,06:32
Keď som bola na základnej škole, cez Vianoce som vždy schudla. Jedla som toho strašne veľa a vždy som schudla nejaké dve kilečká. A potom nastal zlom, dosť som schudla samovoľne a odvtedy mám svrknutý žalúdok, takže aj keby som chcela, nemôžem toho veľa zjesť, lebo mi je potom zle. Najlepšie je nejesť vo veľkých dávkach, s mierou a večer nejesť, keď tak radšej si dať ovocie, ale cez Vianoce je dovolené všetko :D
anklar
11.11.08,10:24
Odporúčam tiež jesť len do max. 18.tej hod. - za predpokladu, že sa ide spať okolo 22.-hej. Je to síce občas ťažké- ale ide to a váha sa buď drží alebo aj trocha klesne:)
Jasné a počas dňa v malých množstvách každé 3 hod.
No a ak naozaj po tej šiestej už nejem, cez deň si môžem dopriať :D aj sladkosť.
Na vianociach je najhoršia tá delená strava :D :eek: v obývačke závin, v kuchyni čosi slané :D a pohyb typu šprint z kresla do hrnca v kuchyni a späť :D čo?:D
Bionda, idem ťa pochváliť za tú "delenú stravu" :D. Len sa tak pochechtávam :D a utieram monitor.
fatinka
12.11.08,15:36
dakujem za vsetky rady,ale potrebujem ich strasne vela aby som si mala z coho vyberat
tina1
12.11.08,17:02
dakujem za vsetky rady,ale potrebujem ich strasne vela aby som si mala z coho vyberat

fatinka, som na bezlepkovej diete. Sledovasnim zlozenia potravin niekedy ma fakt prechadza chut do jedla. Bud rada, ze si zdrava. Tu pomoze len sebadisciplina a zdravy zivotny styl. Ziadna dieta nepomoze natrvalo.