victoria
11.11.08,09:24
Zdravim vsetkych, po 30 dnoch stravenych v nemocnici a sluboch ohladom skolenia mam velku radost ze vam mozem oznamit termin skolenia pre neziskovky pre oblast vychodneho Slovenska. Skolenie sa bude konat 24.11.2008 v Inkubatorovom dome v Moldave nad Bodvou. Vsetky informacie su zverejnene aj v kalendari skoleni na Porade. Na vsetkych sa tesim :-) Okolo stredy bude znamy termin pre Nitru takze opat vas budem informovat.
liduska
11.11.08,08:48
Ďakujeme a tešíme sa:):):):):)
victoria
20.11.08,13:27
Dobry den vsetkym,
len vas chcem upozornit ze zajtra uzatvarame prihlasky na skolenie neziskoviek na vychode, ktore sa bude konat v pondelok. Zatial nas vela nie je, myslela som si podla vasho zaujmu ze sa zideme vo vacsom pocte ale na tych ktori sa prihlasili a pridu sa uz teraz velmi velmi tesim :-)
zuzu08
20.11.08,17:53
Ahojte vychodniari, aj ja som sa nahlasila na stretko, ale ziaľbohu zo zdravotnych dôvodov nemôžem prísť. Veľmi súrne potrebujem poradiť s účtovaním a hlavne s účtovou osnovou neziskoviek, nakoľko som začala neziskovky účtovať až v septembri t.r.. Bola by som Vám veľmi vďačná, za poskytnutie nejakých materiálov a rád, v prípade potreby som ochotná uhradiť náklady spojené s distribúciou. Veľmi som sa tešila, ale žiaľ chrípka si nevyberá. Prajem Vám príjemné školenie a dúfam, že mi pomôžete, začo Vám vopred ďakujem. Pozdravujem všetkých zuzu08
dido25
21.11.08,09:48
ahojte, tiez by som rada sla na to skolenie, no je to pre mna dost daleko a z casovych dovodov sa nemozem zucastnit. urcite je nas takych ako ja viac a preto sa chcem opytat ci by sa z toho skolenia nedalo urobit videoskolenie. Dakujem!
victoria
21.11.08,12:38
Hmmm zamyslim sa nad tym, lebo uz som sa viackrat stretla s tou poziadavkou.
hetty
25.11.08,06:23
Ja uprednostňujem osobný kontakt. Človek sa poučí aj z problémov iných.
mirhu
27.11.08,19:02
Hmmm zamyslim sa nad tym, lebo uz som sa viackrat stretla s tou poziadavkou.
ja suhlasim s kazdym typom skolenia pre neziskovky, stale sa nieco nove dozviem a naucim..
spoločenstvo
04.12.08,19:02
Ja som z Košíc a taktiež by som veľmi rada absolvovala takéto školenie o Moldave som sa dozvedela až dnes. Nemohli by ste za poplatok vydať nejakú príručku ?