Bobbix
11.11.08,10:35
Bolo by vhodné, aby dotazujúci sa neuvádzali také názvy tém, ako "Pomoc" "Kto poradi" a iné, ktoré nenapovedia nič o téme, ktorej sa otázka bude týkať.
arizona
11.11.08,15:39
Veď to je aj v pravidlách(etikete)
Len škoda, že ju mnohí nečítajú:mee::rolleyes:
...
4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.

Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

...
Bobbix
11.11.08,15:53
dakujem Ti za vycerpavajucu odpoved a hlavne Tebe sa hlboko ospravedlnujem. No osoznejsie by bolo, keby si radsej napominal tych, co maju tie hlupe nazvy tem
willma
11.11.08,16:03
arizona ťa nenapomínala, len ti ukázala, že presne táto požiadavka je aj v etikete. :-)
Bobbix
12.11.08,04:04
OK, my muzi sme uz raz taki. Necitame navody. :)
Martin Mocko
12.11.08,04:55
OK, my muzi sme uz raz taki. Necitame navody. :)

Existuje tu funkcie ako MOD (moderátor) diskusie. Ja osobne sa snažím témy premenovávať...keď niečo nepostrehneme, ozvi sa cez SS.
endrju
12.11.08,05:10
...ozvi sa cez SS.
Este lepsie je, ak pouzijes tlacidlo Nahlas. Ak pouzijes SS, musis vediet, koho oslovit. Ak pouzijes nahlasenie, program za Teba zabezpeci zaslanie spravy vsetkym moderatorom, ktori mozu vstupit do konkretnej temy.

Tlacidlo Nahlas je k dispozicii pri kazdom prispevku. Treba len "nahlasit" prvy prispevok temy, ktora by mala byt premenovana a niektory z moderatorov sa na to pozrie.
branislavp
12.11.08,05:36
Veď to je aj v pravidlách(etikete)
Len škoda, že ju mnohí nečítajú:mee::rolleyes:
...
4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.

Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

...
Ja sa priznám, ja patrím tiež medzi tých, ktorí nečítali etiketu. Preto mám aj obavy sa niečo opýtať, aby som niečo neporušila atď. Prosím Arizona nasmeruj ma, kde nájdem pravidlá určené pre prácu v PORADE, ETIKETU. Už jeden prešľap som urobila, že som sa rodine pora´dákov nepredstavila. Tiež chcem dodržiavať pravidlá. Ďakujem.
Martin Mocko
12.11.08,05:37
Ja sa priznám, ja patrím tiež medzi tých, ktorí nečítali etiketu. Preto mám aj obavy sa niečo opýtať, aby som niečo neporušila atď. Prosím Arizona nasmeruj ma, kde nájdem pravidlá určené pre prácu v PORADE, ETIKETU. Už jeden prešľap som urobila, že som sa rodine pora´dákov nepredstavila. Tiež chcem dodržiavať pravidlá. Ďakujem.

Menu- Obsluha-ETIKETA

Alebo tu:

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Bobbix
12.11.08,12:12
Presne, o com som hovoril. Mne stacia vysvetlenia ktore som si tu precital, branislavp (predpokladam ze je v sukni) potrebuje studovat viac :-)). Nic v zlom. Mozno pouzijem to tlacitko, ale zda sa mi take, akoze udavacske (neviem najst lepsi vyraz). V kazdom pripade dakujem za poucenie.
katkaj
12.11.08,14:40
Presne, o com som hovoril. Mne stacia vysvetlenia ktore som si tu precital, branislavp (predpokladam ze je v sukni) potrebuje studovat viac :-)). Nic v zlom. Mozno pouzijem to tlacitko, ale zda sa mi take, akoze udavacske (neviem najst lepsi vyraz). V kazdom pripade dakujem za poucenie.

Treba to " udavačstvo " brať z toho pozitívneho konca a nie negatívneho.
Sú určité pravidlá ktoré by sa mali dodržiavať aby sa z Porady nestal jeden veľký chaos. ;)
arizona
13.11.08,10:21
Presne, o com som hovoril. Mne stacia vysvetlenia ktore som si tu precital, branislavp (predpokladam ze je v sukni) potrebuje studovat viac :-)). Nic v zlom. Mozno pouzijem to tlacitko, ale zda sa mi take, akoze udavacske (neviem najst lepsi vyraz). V kazdom pripade dakujem za poucenie.
Nahlásenie zle zaradeného,opakujúceho sa príspevku,alebo témy zo zlým(ničnehovoriacim) názvom netreba brať ako udavačstvo.
Veď moderátor nemusí postrehnúť všetko,takže upozornenie od skúsenejšieho člena mu len pomôže dať vec rýchlejšie do poriadku,aby sa nám všetkým na Porade lepšie orientovalo,hľadalo a radilo.Veď o to ide ,nie?:):):)