rado3105
11.11.08,14:35
Dobry den asi 2 tyzdne mam internet chello. Uz na zaciatku mi isiel pomaly(ani 1/10 predplatenej rychlosti). V piatok mi prestal uplne fungovat. Volam na technicku podporu tam mi to uz 5. den nedvihaju, byvam v Ziline na Hajiku. Hladal som sidlo UPC v ziline nenasiel som. Vedeli by ste poradit ako to riesit,rozmyslam odstupit od danej sluzby na co si myslim mam plne pravo(kedze som si nezaplatil internet aby mi nesiel). Neviem na koho sa obratit, ci to riesit cez Ochranu spotrebitela? Za rady vopred dakujem.
Stanislav 1975
11.11.08,13:43
Neviem, ja som si nedal net chello a to z dovodu veľmi zlých skúseností s UPC v oblasti káblovky- vždy som mal všetko riadne zaplatené a 3 krát ma vypli:mad: ( dovod?- že mali zle označené kábliky)-preto po skončení viazanosti radšej prejdi k inému providerovi
rado3105
11.11.08,14:09
Ale ked mi nejde internet a na technickej podpore nedvihaju 5 dni, pricom internet mam nejake max. 3 tyzdne asi im nebudem platit za nic.
sthruska
12.11.08,06:38
Osobne by som dal výpoveď zo zmluvy. Na jej formulácii by som sa poradil s právnikom - veľmi odporúčam. Ak nebudeš platiť, tak Ťa napadnú ako neplatiča - Ty si porušil zmluvu. Na to pozor.
Fero11
12.11.08,09:47
Este podotknem, zisti si na 100% ci nieje chyba na tvojej strane. Neviem ako funguje UPC chello ale urcite maju nejaku authentifikaciu, zrejme na MAC, takze pozor ak ti nefunguje net na tvojom PC (moze byt vadna sietovka) a skusal si to na inom, kamosovom ....atd, tak ani tam ti to fungovat nebude, lebo je to zavysle od MAC. (ale fakt neviem ako to ma riesene chello)
kvalitar
13.11.08,12:40
ja soms chellom spokojny byvam v trnave a ked som mal problem dokazali mi po telefone identifikovat moj modem doma a povedat ci je to z ich strany v poriadku.
kergulaan
15.11.08,08:08
upc je v ziline, - pri chcemickej,ako je zds-ka, ta cirkevna. Ulica sa vola Na Závaží a je to spojnica medzi Predmestskou a M.R.Štefanika.
Ja mam uz chello 3 roky, byvam tam kde ty no a co sa tyka servisakov, tak mne sa vzdy ozvali. Na ake cislo volas. treba toto :
02/594 22 222

su tam kazdy den od 0700 - 2000
tiez cumni, teda ak ti ide inet na
http://www.upc.sk/kontaktujte_nas - tam mas vsetky kontakty

ja som si dal teraz zdvihnut rychlost, zmenil som po roku zmluvu, nema zmysel drzat sa dlhsich zmluv, ved za rok ceny znova klesnu a za tie iste peniaze bude o nieco vyssia rychlost.
no co sa tyka rychlosti, tak tam som naozaj trochu dezorientovany. vyskusal som vseliake speed metre a kazdy mi ukazoval nieco ine. skusal som aj stahovat z velkych univerzitnych servroch - ze vraj to je najlepsi sposob ako si urcit rychlost, no a tu co je deklarovana upc som nikde nedosiahol. boli u mna aj loptosi z upc nieco posistili na modemovom spojeni, premerali signal, zahundrali nieco v tom zmysle ze je to ok a odisli.
no ale diskusia o plateni za nieco co nemas, napr deklarovana rychlost a skutocna, by bolo asi nadlho. ved aj v zmluve maju, ze max. a vacsinou nikde nie je napisane aka bude min.:confused:
dufam, ze som ti pomohol.
ak nejake dalsie otazky napis.
pasuliatko
17.11.08,13:40
volať aj do nekonečna,thak ako to robim ja s inym internetom.fakt ich treba len otravovať a otravovať nič ine na nich nefunguje