everel
13.11.08,19:11
Prosím Vás, máte niekto skúsenosť s autom. práčkou FAGOR 1 FET-107 alebo s inou práčkou FAGOR ? Rozhodujeme sa o kúpe autom. práčky s horným plnením, preto by sme boli vďační aj za informácie o skúsenostiach s práčkami Whirlpool, Elektrolux,prípadne Indesit
duves
14.11.08,07:00
Podla mna dnes sa neda držať zásad, že tá alebo iná značka je dobrá. Výrobcovia pračiek dnes ponúkajú modely v cenovom rozsahu od 8 tisic do 20 tisic (a niekedy aj viac). Treba sa zamerat v prvom rade na velkost, potom napln sucheho pradla, potom aj take parametre:hlučnosť!, spotreba vody, energie, max.otáčky a dalsie rozne funkcie, ktore aj tak nepotrebujeme, ale zdvihaju koncovu cenu (odloženy štart, displei,....atd).
everel
18.11.08,15:25
Prosím vás, naozaj nemá nikto skúsenosti s práčkou Fagor? Súrne potrebujeme kúpiť novú práčku s vrchným plnením, lebo sa nám pokazila práčka. Naďabili sme na práčku Fagor 1 FET-107W s dobrou cenou v akcii, ale vôbec sme o nej (ani všeobecne o práčkach Fagor) nepočuli, nakoľko nikto zo známych takúto práčku nemá. Boli by sme veľmi vďační za každú informáciu o práčkach Fagor.Vopred díky.
Margaréta35
18.11.08,15:49
mám elektrolux,a už nikdy viac nechcem o tej značke počuť
duves
18.11.08,16:04
To musim ukazat polovičke, mame staru whirlpool-ku a nebolo to bohviečo ( rok vyroby 1995), čoskoro dosluži a polovička basni o electroluxe. Ja vravim, znacky už nie su čo bývali. Je to hop, alebo trop.
No vyskusal by som bud Samsung, alebo LG. Prenikaju aj v inych oblastiach a za prijatelnu cenu ponukaju dobru kvalitu.
DanielaSL
18.11.08,16:10
Ja som si pozrela ako obstáli práčky rôznych značiek v teste ktorý bol tuším na STV , potom som si nechala poradiť v Nay elektrodom a nakoniec u nás v obchode. Víťazne vyšla zo všetkých troch mojich testovaní značka Bosch. Dnes som s ňou maximálne spokojná.:)
rohff11
18.11.08,17:03
electrolux, indesit, bosch, aj fagor to sú značky, určite nie BEKO :)
Gabi03
18.11.08,17:07
Prosím vás, naozaj nemá nikto skúsenosti s práčkou Fagor? Súrne potrebujeme kúpiť novú práčku s vrchným plnením, lebo sa nám pokazila práčka. Naďabili sme na práčku Fagor 1 FET-107W s dobrou cenou v akcii, ale vôbec sme o nej (ani všeobecne o práčkach Fagor) nepočuli, nakoľko nikto zo známych takúto práčku nemá. Boli by sme veľmi vďační za každú informáciu o práčkach Fagor.Vopred díky.

Fagor je značka španielska. Fagor vyrába všetky biele domáce spotrebiče, vrátane malých spotrebičov. Na slovensku nie je tak známa, ale v čechách v rámci vstavaných spotrebičov, je poprednou značkou.
Čo sa týka práčok, myslím, že je kvalitou rovnaká, ako ostatné výrobky tejto značky.

Doplnenie: v maďarsku bola minulý rok veľká reklamná kampaň na 8 kg práčky. Síce spredu plnených, ale aj tak. Tento rok to je o úzkych práčkach (45 cm), ale zvrchu plnených. Takže asi si vytvor vlastný názor. :)