TatianaM
14.11.08,07:32
Možno niekoho to osloví
TatianaM
14.11.08,06:46
Ospravedlňujem sa ale súbor v prílohe je veľmi veľký a nedá sa priložiť.
TatianaM
14.11.08,06:51
Takže skúsim ešte raz
Kováčka
17.11.08,15:11
TatianaM, máš moje osobné poďakovanie. Perfektný materiál ...
janajaku
18.11.08,09:53
Aké dostuné prostriedky na odkyslenie sa dajú zakúpiť u nás a kde
Vďaka za odpoveď
TatianaM
18.11.08,09:58
Je mi ľúto ale na to neviem odpovedať. Ja som túto knihu objavila 14.11.2008 a hneď som sa o ňu podelila s Vami. Teraz ju práve čítam a ak budem mať viac informácií, tak sa s Vami určite podelím. Ale možnože niekto kto už má skúsenosti sa nám ozve. Prajem príjemný deň.
učtovníčka
18.11.08,11:09
Aké dostuné prostriedky na odkyslenie sa dajú zakúpiť u nás a kde
Vďaka za odpoveď
U nás je dostupná sóda bikarbóna v tabletkách alebo v prášku a funguje. Aj v tejto knihe ju doporučujú. V Rakúsku a v Poľsku je dostať prášok ktorý pracuje podobne ako sóda ale je podstatne drahší. Pije sa ako nápoj počas dňa, ale mne nechutí. To už radšej preglgnem tú tabletku. Tie stoja cca 60 Sk /100ks a zahraničné od 350 do 450 Sk.
ignis1
18.11.08,12:37
vďaka, tak také niečo som hľadala už dlhšie. ešte také niečo proti plesniam (kvasinkám) a som spokojná.
TatianaM
20.11.08,15:25
V prílohe som priložila celú knihu, ktorá bola dostupná len dovtedy pokiaľ som k ďalšiemu príspevku nechcela priložiť prílohu a upozornilo ma že mám chybu (mám zaplnené 959 KB) tak ma nasmerovalo na kliknutie na prílohy, tam som si označila tie, ktoré zaberali veľa miesta a vymazala ich. A tak zmizli aj z mojich príspevkov. A teraz sa ma pýtajú prečo som odstránila prílohy. Ako to mám napraviť?
TatianaM
20.11.08,15:55
V prílohe som priložila celú knihu, ktorá bola dostupná len dovtedy pokiaľ som k ďalšiemu príspevku nechcela priložiť prílohu a upozornilo ma že mám chybu (mám zaplnené 959 KB) tak ma nasmerovalo na kliknutie na prílohy, tam som si označila tie, ktoré zaberali veľa miesta a vymazala ich. A tak zmizli aj z mojich príspevkov. A teraz sa ma pýtajú prečo som odstránila prílohy. Ako to mám napraviť?

Pretože to neviem opraviť dala som to do kategórie DOKUMENTY pod "Rôzne" pod názvom Odkyslenie organizmu
horvatka
29.11.08,11:30
Skúste stránku www.zazracneph.sk, vyšla aj kniha s rovnakým názvom.
Dozvedela som o nej v relácii Dobré ráno s Markízou, kde sa o nej hovorilo. Keďže mám dlhodobé problémy s kyselinou zadovážila som si ju a začala som sa ňou riadiť. I keď sa priznám, že úplne to nezvládam dodržiavať (pre mňa mäsotariánku to je dosť drastické obmedzovanie), napriek tomu som zaznamenala zlepšenie. Vrele doporučujem.
cactus
29.11.08,12:56
Pretože to neviem opraviť dala som to do kategórie DOKUMENTY pod "Rôzne" pod názvom Odkyslenie organizmu
A ešte by si to mohla doplniť do témy, aby sme vedeli o čom sa tu vlastne pojednáva.

A pridať môžeš znova cez pridať prílohy a stiahnuť zo svojho PC.


Už som to stiahla do témy.
arizona
16.03.09,18:46
amybeag
05.11.09,18:33
precitajte ak Zazracne pH, a Schudnite odkyslenim.....
bettylou
06.11.09,15:12
Možno som mimotemy, ale v prilepenom článku sa spomína, že v kyslom prostredí sa množia škodlivé baktérie.

1/ prečo je potom prirodzené prostredie ženskej pošvy kyslé? nie práve na ochranu pred škodlivými baktériami, ktoré sa tam nemôžu množiť?

2/ prečo sa takmer všetka zelenina zavára do kyslého prostredia? aby sa nemnožili škodlivé baktérie a zelenina nepodliehala skazeniu.

3/ aj kapusta sa kvasí, je tam teda kyslé prostredie a predsa sa tam nemnožia ani plesne ani škodlivé baktérie?