veronikaa
21.05.05,15:27
Ahojte všetci poraďáci!
Prosím Vás, mohol by mi niekto skúsenejší ako som ja poradiť nejaké združenie pre podnikateľov, ktorí sa zaoberajú konkrétne textilom? Ďakujem pekne! Veronika
lenkak
21.05.05,14:16
Združenie podnikateľov myslíš Fyzické osoby?
veronikaa
21.05.05,14:28
Ahoj Lenkak,
ďakujem za reakciu,
myslim nejaký cech, ktorý združuje všetkých, ktorí sa textilom zaoberajú. Chcem to vedieť, aby som vedela, aké firmy sú na slovenskom trhu, čo ponúkajú, aké veľtrhy a výstavy sa poriadajú ohľadne textilu, atď. Miesto, kde môžem získať informácie len o tomto odvedví. Neviem, či som to vhodne upresnila.
lenkak
21.05.05,14:45
lenkak
21.05.05,14:49
lenkak
21.05.05,15:43
Taký cech som nenašla.
veronikaa
21.05.05,15:45
Lenkak,
dakujem ti velmi pekne za rychlu odpoved a za tvoju ochotu. Pekny vikend! ! ! Veronika
lenkak
21.05.05,15:51
Aj Tebe pekný víkend, ahoj.
adam
21.05.05,17:56
Ahoj Lenkak,
ďakujem za reakciu,
myslim nejaký cech, ktorý združuje všetkých, ktorí sa textilom zaoberajú. Chcem to vedieť, aby som vedela, aké firmy sú na slovenskom trhu, čo ponúkajú, aké veľtrhy a výstavy sa poriadajú ohľadne textilu, atď. Miesto, kde môžem získať informácie len o tomto odvedví. Neviem, či som to vhodne upresnila.
Veronikaa, pozri stránku www.pska.sk Táto agentúra poriada celoslovenské kontrakty. Zúčastňuje sa ich okolo 250 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska. Sortiment: textil, odevy, kož.galantéria, doplnky. Možno Ti to poslúži.
Pekný večer..........:)
veronikaa
22.05.05,13:40
Ahoj Adamka, dakujem velmi pekne za odpoved, tu stranku si pozriem, vypada to velmi dobre. Este raz velmi pekne dakujem! ! ! Veronika
veronikaa
22.05.05,16:25
Ahoj Adamka,
bola som na tej stranke, co si mi odporucila, bol tam aj odkaz na: http://pska.sk/bcs/index.php?stranka=123&sekcia=1 kde je tiez zoznam textilnych firiem. Vaypada to vsetko velmi dobre. Ked budem vediet viac, tak sa ozvem. Dakujem Vam obom, Lenkak a Adamka, za Vasu pomoc ! ! ! Papa Veronika
adam
22.05.05,18:27
Ahoj Adamka, dakujem velmi pekne za odpoved, tu stranku si pozriem, vypada to velmi dobre. Este raz velmi pekne dakujem! ! ! Veronika Rado sa stalo. Aj ja som na tie kontrakty chodila kým sme mali predajne s textilom. Možeš tam robiť rovno objednávky, ak sa Ti niečo zapáči, a tovar Ti pošlú na dobierku.
Pekný večer........:)
kukučka
22.05.05,22:37
Milujem krásne preklepy či pravopisné chyby. Adamka tá dodierka nemá chybu. A Veronike pri jej aktivitách držím palce. :)
nalisa
23.05.05,14:56
Ste zlate ! ! ! D A K U J E M ! ! !
veronikaa
25.05.05,17:06
Ach, uz zase som odpovedala pod prihlasenim mojej maminky, ked som u nej na PC, tak sa zabudnem prihlasit pod mojim menom. Ta nalisa, to som bola ja :) Takze : D A K U J E M Z A V S E T K Y R A D Y! ! ! Veronika