Theo
21.05.05,19:23
Pozdravujem,
vyskytol sa mi nasledovný problém/po poruche laser.printera som napojil starú ihličkovú tlačiareň/STAR 90/ k PC-funguje tlač skoro všetkého-okrem tlače Mesačných výkazov za firmu/pracobníkov v programe Proluc v 7,50.
Hlási mi to:Pás záhlaví stánky se nevejde na stránku-

Uvítal by som dobrú radu.

Ďakujem
evina
21.05.05,20:05
Pozdravujem,
vyskytol sa mi nasledovný problém/po poruche laser.printera som napojil starú ihličkovú tlačiareň/STAR 90/ k PC-funguje tlač skoro všetkého-okrem tlače Mesačných výkazov za firmu/pracobníkov v programe Proluc v 7,50.
Hlási mi to:Pás záhlaví stánky se nevejde na stránku-

Uvítal by som dobrú radu.

Ďakujem
Najprv prekontroluj po zadaní funkcie Tlač v súbore tlačiarne, či Ti tam nastavilo ihličkovú tlačiareň. Ak áno skús toto:
PROLGE - Spracovanie - Opravy - Poškodené súbory -W-tlač a tam potvrď to w-tlač .
Theo
22.05.05,08:38
Najprv prekontroluj po zadaní funkcie Tlač v súbore tlačiarne, či Ti tam nastavilo ihličkovú tlačiareň. Ak áno skús toto:
PROLGE - Spracovanie - Opravy - Poškodené súbory -W-tlač a tam potvrď to w-tlač .
@evina

Diky za odpoveď-nenastavilo žiadnu tlačiareň./Ale iné tlač.súbory tlačí-napr.mzdový list zamestnanca apod.
evina
22.05.05,09:14
@evina

Diky za odpoveď-nenastavilo žiadnu tlačiareň./Ale iné tlač.súbory tlačí-napr.mzdový list zamestnanca apod.
Skús urobiť tú opravu tlače ako som Ti napísala a potom ešte vymaž v PRLOGE indexy
Theo
22.05.05,11:01
Skús urobiť tú opravu tlače ako som Ti napísala a potom ešte vymaž v PRLOGE indexy
@evina

DAKUJEM,

je to OK.
Doteraz som mal MRP a Olymp-tot skúša len teraz.
T
Theo
26.05.05,16:24
@evina
ešte jeden Help-
pri každej akcii Tlač-tlačím hocijaký dokument-záznam a pod..
mi vždy tlačí tlačiareň na 1 stranu:
Microsort/R/Windows
---------------------
Dokument:Visual FoxPro
vytlačil:--------------
Dátum a čas:---------

Tlačiť požadovanú stránku mi program začne po týchto vytlačených údajov.
Túto stránku nechcem,aby mi vyždy/vôbec tlačilo.
Kde môžem odstrániť zbytočnú tlač ?
ĎAKUJEM
T.
evina
26.05.05,20:22
@evina
ešte jeden Help-
pri každej akcii Tlač-tlačím hocijaký dokument-záznam a pod..
mi vždy tlačí tlačiareň na 1 stranu:
Microsort/R/Windows
---------------------
Dokument:Visual FoxPro
vytlačil:--------------
Dátum a čas:---------

Tlačiť požadovanú stránku mi program začne po týchto vytlačených údajov.
Túto stránku nechcem,aby mi vyždy/vôbec tlačilo.
Kde môžem odstrániť zbytočnú tlač ?
ĎAKUJEM
T.
Theo, neviem, či trafím presne, lebo mne takéto údaje nikdy netlačilo ale skús ak stlačíš tlač /čohokoľvek/ potom parametre a tam zruš tlač záhlavia /nemá tam byť začiarknuté.
Theo
27.05.05,13:27
Theo, neviem, či trafím presne, lebo mne takéto údaje nikdy netlačilo ale skús ak stlačíš tlač /čohokoľvek/ potom parametre a tam zruš tlač záhlavia /nemá tam byť začiarknuté.

Ďakujem,Evina-to bolo prvé,čo som skúšal,ale stále to tlačí aj nechcené.
Nakoľko sa to tam asi dostalo pri inštalácii Preluc a a je to čiastočne uvedené aj v HESLÁch vo Windowse-asi by bola dobrá rada,ako odstrániť to úvodné heslo?!
Microsort/R/Windows
---------------------
Dokument:Visual FoxPro
vytlačil:--------------
Dátum a čas:---------
Ale prečo píše Visual Fox Pro?

Ešte raz Ď.
Theo