Susho
16.11.08,10:01
V poslednej dobe cim dalej tym viac mavam, najcastejsie v pravej ruke v oblasti ramena a bicepsu, nepravidelne tiky, akesi pulzovanie. A neviem cim by to mohlo byt. Neboli to, len mi to lezie na nervi :D
matal
18.11.08,08:34
Ahoj. Mávam to len zriedka. Ale tiež mi to pekne lezie na city. Je to ževraj z nejakého vypätia. Psychyckého aj fyzického. Jednoducho máš v tej oblasti neaký pricviknytý nerv. Odporúčam ak máš psychycké vypätie hoď to za hlavu a pred tým ako to začneš riešiť dobre si odpočiť a venuj sa sebe. choď napríklad do sauny tam sa všetky tvoje svaly prekrvia a uvolnia. Je to vážne na to najvhodnejšie. Lebo potom málo piješ cez den tekutín..Aspon 2,5 litra... Praje pekný deň
iriska
18.11.08,08:37
Ja mávam takéto tiky v očných viečkach. Tiež to lezie na nervy :) Mávam to, keď mám stres alebo keď mám preťažené oči z práce na PC. Ale nie zase také ako to ukazujú niekedy v telke (nevidno to, len to cítim :) )
Susho
23.11.08,14:02
Ahoj. Mávam to len zriedka. Ale tiež mi to pekne lezie na city. Je to ževraj z nejakého vypätia. Psychyckého aj fyzického. Jednoducho máš v tej oblasti neaký pricviknytý nerv. Odporúčam ak máš psychycké vypätie hoď to za hlavu a pred tým ako to začneš riešiť dobre si odpočiť a venuj sa sebe. choď napríklad do sauny tam sa všetky tvoje svaly prekrvia a uvolnia. Je to vážne na to najvhodnejšie. Lebo potom málo piješ cez den tekutín..Aspon 2,5 litra... Praje pekný deň

joo, vidis, to moze byt ono. Lebo je pravda ze velmi malo pijem. Smad vobec necitim, ale moje telo si uz na to zvyklo, lebo som si na judo malo kedy braval vodu.
Kirby7
04.12.08,11:17
Jedná sa podľa mňa o nedostatok minerálov. Niekedy sa minerály vyplavujú z tela rýchlejšie a telo si ich nestíha nahradiť prirodzenou formou - zo stravy. Kúp si nejaký MULTIVITAMÍN.
pasuliatko
04.12.08,12:41
bud je sval unaveny alebo nedostatok vitamínov, treba zájsť do lekárne kúpiť si vitamíny napr. CALIBRUM a potom ak to neprejde zájsť lekárovi
mandle
14.05.11,14:17
ja mam take problemi uz dlho a stale sa to zhorsuje to polzovanie mam uz v celom tele a nic my nepomaha stale sa my hybe pulzuje pokosko raz na ruke inokedy na nohe no proste vsade lekari si myslia ze mi preskocilo lebo to nie je pravidelne a ked som u nich tak sa to nedeje a povedali ze oni to musia videt aby to mohly posudit daly mi niejake lieky na prekrvenie ciev a na krcove zily ktore mi vobec nepomahaju a este sa my aj trasu ruky strasne co mam robit ma take problemi niekto?zlezaradil