Jurho
16.11.08,10:07
Neviete mi niekto napísať presný path, kde Winamp ukladá mnou vyvorené playlisty?
(ak sa k tomu vôbec dá dostať)
lebo mám s ním nejaký problém a raz za čas ho musím úplne preinštalovať - a nebaví ma stále to tam nahadzovať......
VDAKA
Charon
26.11.08,11:34
Nepoužívam WinAmp, ale napíšem ako to zisťujem ja. S veľkou pravedpodobnsoťou je to uložené buď v Program Files / a adresár, kde je WinAmp nainštalovaný, alebo Documents and Settings si WinAmp vytvorí napr. v Application Data, ktorý je hidden soju zložku a ukladá to tam. Iná možnosť myslím ani nieje (teda štandardne). Toto je hľadanie, keď vieš, čo hľadáš.

Ak netušíš čo hľadáš môžeš spraviť nasledovné ... Uložíš playlist a odídeš z WA. Napr. v Total Commanderi si necháš vyhľadať všetky súbory, ktoré sa zmenili za poslednú minútu, dve... necháš si ich vypísať do listu a jeden z nich to bude na 100%. Len nesmieš mať rozbabraných :) veľa vecí aby nebol v tom chaos.
A nakoniec sofistikovane. Sú programy, ktoré sledujú činnosť programov a logujú ich. A v logu vieš nájsť všetky zápisy na disk.
Stevo5
26.11.08,13:13
Ako vyššie písal cháron, alebo ešte - ak robíš playlist, iste ho nejako pomenuješ, tak si ten súbor po uložení len pohľadaj a máš to presne.