Aendy
16.11.08,10:12
Zdravim, chcel by som len upozornit na zaujimavu ponuku, ale mam aj jeden dotaz a neviem ci vie niekto na neho odpovedat , lebo ked som si zalozil bezny ucet v M bank tak som sa dozvedel dve veci.

1. ze mozete pouzivat cislo uctu aj bez predcislia, lebo oni Vam daju take mega dlhe cislo uctu ale p. pracovnicka povedala ze sa nemusi udavat, takze to bol prvy dovod co ma obmedzoval v tom ze ci ho pouzivat lebo predsa na fakturku davat take dlhe cislo je zbytocne, ale predcislie nie je nutne pouzivat,

2. vec ma upozornila ze nie je mozne prijimat platby zo zahranicia, a to je aj moja otazka, VIETE O TOM NIEKTO CI JE NA TOM BIZNIS UCTE MOZNE PRIJIMAT PLATBY ZO ZAHRANICIA????

Inak vyzera to byt fajn sluzba, kto ma daku negativnu alebo pozitivnu skusenost napiste sem. a ak aj viete odpoved na moj dotaz, DAKUJEM

Dakujem
vmsux
16.11.08,16:09
Ucet v mBank mam aj ja, sukromny. Ten pre podnikatelov je zatial len pre zivnostnikov, nie pre pravnicke osoby. A tusim zivnostnici u nich mohli pouzivat aj klasicke ucty mKonto.
Co sa tyka predcislia, ja sa ju snazim vzdy zadavat a aj vsade pisat. Este ked som bol zamestnany, tak, aby mi posielali vyplatu potrebovali aj predcislie. Ked sme robili prevody z VUB tam sa tusim nedala dat pomlcka medzi predcislom a cislom.

mBank ma inac niekolko nevyhod:
1. Peniaze sa nedaju posielat ani zo zahranicia do mBank, ani z mBank do zahranicia, co je inac dost velka nevyhoda, aspon teda pre mna. Malo to byt odstranene zaciatkom tohto roku, teraz sa to presunulo na rok 2009. To sa tyka vsetkych uctov mBank.
2. Takisto ucty pre PO budu az v 2009.
3. Dalsia nevyhoda mBank je, ze sa nedaju vkladat peniaze v hotovosti.
4. Dalsia nevyhoda je tusim, ze sa nedaju posielat hromadne prikazy.
5. Dalsou nevyhodou je horsi vymenny kurz pri operaciach kartou v zahranici. Je to taky skryty poplatok. Neviem, ako to bude, ked u nas bude euro.

Napriek tomu som zatial s mBank spokojny.