Benko
16.11.08,18:26
Dobrý večer, keď spustím PC, dookola chce inštalovať Easy CD Creator 5 Basic.
Tento program mám v PC nainštalovaný a ide bez chyby. Tak prečo mi ho chce stále inštalovať? Keď mu dám inštalačné CD lebo ho pýta, tak napíše nejaký ERROR a znovu pripravuje inštaláciu a tak dookola. k ju zruším, aj tak naskočí, že pripravuje inštaláciu. Vie mi niekto poradiť, čo sa stalo?
Díky
Chobot
16.11.08,19:42
Dobrý večer, keď spustím PC, dookola chce inštalovať Easy CD Creator 5 Basic.
Tento program mám v PC nainštalovaný a ide bez chyby. Tak prečo mi ho chce stále inštalovať? Keď mu dám inštalačné CD lebo ho pýta, tak napíše nejaký ERROR a znovu pripravuje inštaláciu a tak dookola. k ju zruším, aj tak naskočí, že pripravuje inštaláciu. Vie mi niekto poradiť, čo sa stalo?
Díky

Neviem presne, čo by to mohlo byť, ale jednou z možností je, že niekde v Startup zložke máš odkaz na inštaláciu tohto programu. Alebo keď si ho inštaloval, tak si inštalačný .exe súbor skopíroval niekde do PC odkiaľ sa zakaždým spúšťa.

Pozri, aký názov má ten súbor na CD a daj si prehľadať celé C:, či sa tam nenachádza odkaz na tento súbor.
Benko
19.11.08,15:59
Už je všetko OK (aspoň dúfam). Bol to kompletne zavírený počítač. Lenže keď dám antivír tak mi ide pomaly PC.
Chobot ďakujem.
Fero11
19.11.08,16:57
Musis si najst antivir, ktory tak nezatazuje system, celkom dobry je nod, ale nieje free :) Ja mam od esetu ESS a berie cca 20-30 MB pamate
duves
19.11.08,19:13
Už je všetko OK (aspoň dúfam). Bol to kompletne zavírený počítač. Lenže keď dám antivír tak mi ide pomaly PC.
Chobot ďakujem.
Aky antivir?
Ja mam zle skusenosti s norton antivirusom. A nejde iba o pamet, ale zaťažuje to aj procak.
mpca
20.11.08,09:24
Kazdy antivir zatazuje RAM aj CPU,,,, niektory viac, iny menej. Skusal som kaspersky, avast, nod3, nod ESS, ale nemozem dopustit na NOD 2.7,,, moj oblubenec a hadam aj navzdy bude... :)
pepo_p
20.11.08,09:50
Nám sa najviac osvedčilo toto:

Antivírus : Avira antivírus
Firewall: Commodo firewall (má aj antimalware)
Antispam: Spybot S&D

nič lepšie v súčasnosti nie je a všetky sú free.:cool:
PS: Len aviru treba inštalovať na PC bez vírusov, lebo inak zošaliete :D, ale to je daň za kvalitu a neplatenie.
eloelic
24.11.08,09:22
Norton antivirus totalne spomaluje PC, dobra volba je eset smart security.