pasuliatko
16.11.08,20:19
Čafte, viem,že sa to netýka PC ale neviem kam to zaradiť. Mobil mi stále chytá signál aj ked nemáš prečo. Stale mi blika obrazovka na pc a nie len to. Neviete mi poradiť prečo thak náhle? Ďakujem
Chobot
16.11.08,19:30
Čafte, viem,že sa to netýka PC ale neviem kam to zaradiť. Mobil mi stále chytá signál aj ked nemáš prečo. Stale mi blika obrazovka na pc a nie len to. Neviete mi poradiť prečo thak náhle? Ďakujem

:confused::confused:?????

Čo sa to vlastne pýtaš? Nepochopil som to.
Fero11
16.11.08,19:42
myslim, ze ma mobil pri monitore a pravidelne monitorovanie mobilu mu rozblika obrazovku
Daj si ho dalej od monitora
pasuliatko
16.11.08,20:03
myslim, ze ma mobil pri monitore a pravidelne monitorovanie mobilu mu rozblika obrazovku
Daj si ho dalej od monitora

viem ale to nerobil, kedysi bol pri monitore a ništ nerobil.
pasuliatko
16.11.08,20:03
:confused::confused:?????

Čo sa to vlastne pýtaš? Nepochopil som to.

Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku
Fero11
16.11.08,20:51
viem ale to nerobil, kedysi bol pri monitore a ništ nerobil.
Mozno si z niecoho podozrivy :D
Chobot
16.11.08,21:41
Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku

A nemáš zapnutý na mobile BT alebo IR?
pasuliatko
17.11.08,10:44
A nemáš zapnutý na mobile BT alebo IR?

nie nemam...
pasuliatko
17.11.08,10:44
Mozno si z niecoho podozrivy :D

:confused::confused::confused: čo som?a okrem toho som neni on ale ona ak ti nevadí:---
luigi72
17.11.08,11:19
Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku

Mozno ti tam nieco tieni. Alebo mas horsi signal ako si mala volakedy. Tazko povedat takto na dialku.

Ked nemas mobil pri monitore, aj tak sa ti rychlejsie vybija bateria? Alebo len vtedy, ked mas mobil polozeny pri monitore?
pasuliatko
17.11.08,13:26
Mozno ti tam nieco tieni. Alebo mas horsi signal ako si mala volakedy. Tazko povedat takto na dialku.

Ked nemas mobil pri monitore, aj tak sa ti rychlejsie vybija bateria? Alebo len vtedy, ked mas mobil polozeny pri monitore?

rano si ho nabijem a poobede mam už o jednu paličku menej a to na nom nič nerobim. a potom baterka drží asi 3 dni a vybijem sa.signal je stale rovnaky.
Fero11
17.11.08,15:02
:confused::confused::confused: čo som?a okrem toho som neni on ale ona ak ti nevadí:---prepac no ;)
Chobot
17.11.08,20:14
rano si ho nabijem a poobede mam už o jednu paličku menej a to na nom nič nerobim. a potom baterka drží asi 3 dni a vybijem sa.signal je stale rovnaky.

Skús ešte jednu vec. Niekde v nastaveniach je možnosť, či výber operátora bude automatický alebo manuálne nastavený. Pokiaľ je to automatické, tak v prípade prihraničných oblastiach sa stáva, že sa mobil napojí z času na čas na zahraničného mob. operátora a často sa prehlasuje.

Nastav ručne svojho mob. operátora napevno, možno potom nebude automaticky vyhľadávať najbližšieho operátora.
pasuliatko
17.11.08,20:26
prepac no ;)

v pohode;)
pasuliatko
17.11.08,20:27
Skús ešte jednu vec. Niekde v nastaveniach je možnosť, či výber operátora bude automatický alebo manuálne nastavený. Pokiaľ je to automatické, tak v prípade prihraničných oblastiach sa stáva, že sa mobil napojí z času na čas na zahraničného mob. operátora a často sa prehlasuje.

Nastav ručne svojho mob. operátora napevno, možno potom nebude automaticky vyhľadávať najbližšieho operátora.

mam nastavene ručne. mam O2 a niekedy tham kde nemaju vysielač sa to premení na T-mobile... ale si to vždy premenim