katkaj
08.12.06,13:54
Môžem prísť aj ja???

Nemôžeš....., musíš prísť :D:D
Viera.M.
08.12.06,12:55
Ďakujem. Prídem...
Muška
08.12.06,13:03
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Muška, Ruženka, Zuzka, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Libuška, brm, Albo, Ola, endrju, willma a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolená
ik-a
08.12.06,14:44
Prídem, aj moja maličkosť. Len neviem, kde budem parkovať. Je tam parkovisko?
Muška
08.12.06,14:46
Ikuška - je tam parkovisko - vnútri
Hlinkovx
08.12.06,16:21
Ika ..však vy sa v Blave len na parkoviskách stretávate...zase sa nerob , že o tom nič nevieš :D:D
ik-a
08.12.06,16:28
Však práve preto som sa pýtala na parkovisko. Čakala som kedy na to zareaguješ.:D
endrju
08.12.06,19:38
...
A ostatní???????
... endrju ... vy čo???...

Hlásim termínový konflikt. :( Budem vedieť až na last minute. :confused: V tomto okamihu má prednosť akcia, ktorú som si dohodol skôr ako bepo navrhol termín. :cool:
ALDA
09.12.06,09:57
Hlásim termínový konflikt. :( Budem vedieť až na last minute. :confused: V tomto okamihu má prednosť akcia, ktorú som si dohodol skôr ako bepo navrhol termín. :cool:

Andrejko, nemal by si nám už predstaviť ten termínový konflikt:D
ALDA
09.12.06,09:58
No tak Holky z porcelánu, teraz ste sa prejavili!!!! Robiť sa vám nechce:mee:, len by ste sa čvachtali vo vodičke, zahrievali sa vareným vinkom:(. Vy neviete o tom, že práca šľachtí????:eek::eek::eek:. Ani sane brať nemusíte, pracovný násroj sa už nájde. Len aby sme mali nejaké miestečko objednané, lebo je čas vianočných posedení a možno to bude problém.

Ruženka budeme ťa vôbec poznať:confused:..takú zušľachtenú:D
brm
09.12.06,18:46
budem na vás smutná upracovaná myslieť
Ružena
09.12.06,20:51
Brmka,uz len tolko nepracuj.Potes nas svojou osobnou pritomnostou, nejako nas zacinas zanedbavat. :mee:
ingi
09.12.06,21:04
Brmka,uz len tolko nepracuj.Potes nas svojou osobnou pritomnostou, nejako nas zacinas zanedbavat. :mee:

Ruženka, ja si veru už ani nepamätám ako naša Katka vyzerá :D
Hlinkovx
09.12.06,21:06
veru Brm
pošli mi aspoň fotku, nech viem..ako vyzeráš :D:D
bepo
09.12.06,21:46
Stôl u vodníka je rezervovaný na 20.12 o 17tej,pre tých čo prídu skôr,po prvýkrát a absentérov ktorí si už nepamätajú ako vyzeráme je to rezervované na meno Porada / čašník sa ma snažil presvedčiť na meno Jednanie alebo Rokovanie ale som sa nedal,snáď som neporušil kopyrajt :) /
Paula
09.12.06,21:59
čašník sa ma snažil presvedčiť na meno Jednanie alebo Rokovanie /

Veru, "bohato" pojmov znalý čašník ...alebo by mu zamestnávateľ zdanil tlač nových kartičiek :cool:
liba2
10.12.06,02:08
Potvrdzujem svoju účasť na stretku 20.12.06. Dúfam, že ešte nie je neskoro:D .
Ľuba
10.12.06,02:12
Celkom Vám závidím, mne sa na 20. teho ohlásila daňová kontrola.
liba2
10.12.06,02:15
Celkom Vám závidím, mne sa na 20. teho ohlásila daňová kontrola.Ľubka, toto môže dovtedy postihnuť každého z nás....
eviketa
10.12.06,07:13
Lubi a okrem toho, nebudu na kontrole do 17,00 a mne by to po kontrole prišlo ako celkom slušný relax.
Ľuba
10.12.06,07:49
Aj mne, keby to nebolo tak ďaleko.
bepo
10.12.06,09:05
Aj mne, keby to nebolo tak ďaleko.
Pokiaľ nepíšeš z Košíc tak to je len výhovorka
DanielaSL
10.12.06,09:18
budem na vás smutná upracovaná myslieť

Aj ja...akurát na rozdiel od brm nebudem až veľmi upracovaná...;)
Muška
10.12.06,11:07
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Albo, Ola, willma a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D
Hlinkovx
10.12.06,16:32
/ Silviky/ vy čo???


Muši..ja celkom dobre :D a vy??
Muška
12.12.06,08:35
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Albo, McMarti, Ola, willma a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D
victoria
12.12.06,08:55
Môžem sa aj ja pridať na prvú účasť ? Minulé stretko na vianočných trhoch mi nevyšlo ale teraz by som sa rada prišla pozrieť lebo si od Krahúl pamätám veľmi málo tvárí.
willma
12.12.06,08:56
prídem v počte dva kusy (opäť aj s mojím talizmančekom):D . a malá poznámočka na záver, nezdá sa Vám že pomaly sa bude celý týždeň volať PIATOK? ;)
Muška
12.12.06,09:03
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Albo, McMarti, Ola, a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D
ALBO
12.12.06,10:18
Muška, ja len otázku, (ak by mi to povinnosti dovolili) kde to presne je. Ja sa akosi nevyznám v tých podnikoch , alebo to popletiem.
Muška
12.12.06,11:03
Alenka, Monika,....viete kde sú Zlaté Piesky? - to snáď nájdete.
No kúsok vedľa je vchod na parkovisko - U vodníka a vlastne sa z Vodnika pozeráte na vodnú plochu :)
Muška
12.12.06,11:13
Bepo Vám to lepšie popíše
bepo
12.12.06,11:27
Cesta k vodníkovi- stačí skočiť na hociktorom mieste do vody a vodník si vás nájde sám :D Alebo treba ísť po dvojprúdovej Seneckej ceste smerom von z mesta okolo Tesca,potom nasleduje svetelná križovatka-tam stále rovno smerom na Senec,po križovatke začína lesík a končí sa kde začína jazero.Tam je napravo vchod na jazero- je tam taká železná brána a schodíky smerom k jazeru a tam je reštika. Takže kto pôjde od smeru z Pezinka alebo Vajnory tak sa musí otočiť na svetelnej križovatke ako keby odbočoval na Zlaté piesky alebo Tesco a ísť asi 500 m smerom von z mesta a pri začiatku jazera doprava.
evina
12.12.06,11:51
Cesta k vodníkovi- stačí skočiť na hociktorom mieste do vody a vodník si vás nájde sám :D Alebo treba ísť po dvojprúdovej Seneckej ceste smerom von z mesta okolo Tesca,potom nasleduje svetelná križovatka-tam stále rovno smerom na Senec,po križovatke začína lesík a končí sa kde začína jazero.Tam je napravo vchod na jazero- je tam taká železná brána a schodíky smerom k jazeru a tam je reštika. Takže kto pôjde od smeru z Pezinka alebo Vajnory tak sa musí otočiť na svetelnej križovatke ako keby odbočoval na Zlaté piesky alebo Tesco a ísť asi 500 m smerom von z mesta a pri začiatku jazera doprava.
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol:D Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil:D?

P.s. posledné dni mi menej zapína, musím čítať všetko 2x :D
Muška
12.12.06,11:57
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol:D Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil:D?

P.s. posledné dni mi menej zapína, musím čítať všetko 2x :D
Evinka - jasne a plavky si zober veď Bepo onehdá písal:

... a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere :D ...
willma
12.12.06,12:06
Evina, nič si z toho nerob, ja som to tiež chybne pochopila,
bepo
12.12.06,12:35
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol:D Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil:D?
Tak teraz zase ja neviem lebo podľa mňa sa na Zlatých opaľuje všade,neviem kde ťa nikdo neopaloval :D Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
Muška
12.12.06,12:38
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Albo, McMarti, Ola, a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D

Popis cesty od Bepa:
Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
liba2
12.12.06,13:10
Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...
Muška
12.12.06,13:14
Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...

Libuška, keď budeš pri ZP /dúfam, že si tým nemyslela niektorú ftipnu zdravotnú poisťovňu :D/ , tak mi zavolaj......a snáď niektorý z chlapcov zapožičia trenírky......tak vybehnem na ulic....a budem mávať :D
evina
12.12.06,14:06
Tak teraz zase ja neviem lebo podľa mňa sa na Zlatých opaľuje všade,neviem kde ťa nikdo neopaloval :D Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
Myslím, že čím ďalej budeme rozoberať to opaľovanie tak tam nemtrafím :D:D
ALBO
12.12.06,15:30
Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...

Tak to by som aj ja volala, lebo napriek Bepovej obrovskej snahe som to nepochopila. Ja si tam totiž vôbec neviem vybaviť lesík. čo viem kde je, to je odbočka na Tesco, resp aj ku pokladniam na ZP. Aspon pred rokmi boli.
Tam ale neodbočím a idem ďalej, tam stoja tí stopári. Za nimi je breh,kde chodia v lete aj s autami a chytajú tam asi ryby. No a ďalej ešte pred tými skladmi je odbočka napr. na vajnory. Len furt neviem, kde je ten vodník a kde treba odbočiť z hlavnej cesty.
bepo
12.12.06,17:08
A tam za stopármi kde je ten breh kam sa chodí s autami tam treba odparkovať,ten Vodník je priamo pri brehu takže z cesty ho nie je vidieť ale treba sa orientovať podľa svetelnej križovatky s nadchodom pre peších-tam začína lesík / nie Boulonský :D / a hneď za ním ako začne voda je vchod pre autá,je tam taká prašná kamenistá cesta alebo tam porozsýpam klince a skončia tam nedobrovoľne všetci? :D
Paula
12.12.06,17:45
A tam za stopármi

ahá, takže stopári sú orientačný bod......Silvi!!!!!, už zasa mám balvan na duši, zrušili stretko na parkovisku :cool:
Hlinkovx
12.12.06,17:47
Pauli...sú to béčka :D:D
ja neviem...netušia ešte..že iba na parkovisku je dobré stretko
Muška
13.12.06,13:21
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALBO, ALDA, Babenko, bendži, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????

Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D

Popis cesty od Bepa:
Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
ola
13.12.06,14:57
Popis cesty od Bepa:

Najprv musia ísť všetci Bepovi? :D
Paula
13.12.06,14:58
Najprv musia ísť všetci Bepovi? :D

:D :D :D :D :D
evina
13.12.06,16:45
Kamarátka mojej dcéry poznamenala jednoducho, ako je hlavný vchod a kúsok naľavo. To chápem:) Lesík a stopárov nemchápem, takže asi naozaj zraz u Bepa:D
Muška
13.12.06,16:50
Evinka, veď aj ja som to tu tiež tak písala http://www.porada.sk/showpost.php?p=344153&postcount=283 Len Bepo povedal, že inač....tak dúfam, že nebudem čakať u iného vodníka :D

A ten lesík?.....tuším je tam zopár stromov :D
evina
13.12.06,16:51
Evinka, veď aj ja som to tu tiež tak písala http://www.porada.sk/showpost.php?p=344153&postcount=283 Len Bepo povedal, že inač....tak dúfam, že nebudem čakať u iného vodníka :D

A ten lesík?.....tuším je tam zopár stromov :D

Muška isté asi je, že sa aspoň my dve stretneme :D:D
bepo
13.12.06,17:50
Tak sa môžme stretnúť o 16tej v Auparku v Lavazze a je to ;)
ALDA
13.12.06,18:00
Tak sa môžme stretnúť o 16tej v Auparku v Lavazze a je to ;)

Peťo a sceš mať zakazaný prístup aj vodníkovi abo čo:p, alebo si tam osobne nebol?
Muška
13.12.06,18:07
Helenka, veď Peťo myslí najskôr Lavazza.....kafíčko....a potom spoločný odchod Vodník.
U Vodníka dal už Peťo aj zálohu, takže musíme ju tam ísť aspon prepiť :D
bepo
14.12.06,05:48
Je to tak ako to napísala Muška a hlavne nemali by sme porušiť tradíciu putovného viackrčmového stretka,a keďže sú Vianoce tak záverečné parkovisko môžme obohatiť o už vyššie spomínaný lesík :)
Ružena
14.12.06,11:28
Cestujem každý deň okolo Vodníka, takže:cez mesto po Trnavskej k Zlatým pieskom- svetelná križovatka(stále rovno) -po pravej ruke autobusová zastávka, nad hlavou nadchod. Pokračujete stále po hlavnej ceste, po pravej ruke máte betónový plot cca 300 m, spoza ktorého trčia stromy. Akonáhle betónové opotenie končí, hneď zabočíte doprava na štrkovú cestičku priamo k Vodníkovi cca 10 m cez železnú bránu. Nechoďte ďalej, pretože sa okúpete vo vode. Popri betónovom plote choďte pomalšie, aby ste odbočku -(nie je označená), neprebehli!!!!Pozor, lebo budete mať problém sa vrátiť. Vodník je zvonku veľmi nenápadný ( drevená búda:D:D)ale vraj výborne varia.Mňam....
evina
14.12.06,11:42
Cestujem každý deň okolo Vodníka, takže:cez mesto po Trnavskej k Zlatým pieskom- svetelná križovatka(stále rovno) -po pravej ruke autobusová zastávka, nad hlavou nadchod. Pokračujete stále po hlavnej ceste, po pravej ruke máte betónový plot cca 300 m, spoza ktorého trčia stromy. Akonáhle betónové opotenie končí, hneď zabočíte doprava na štrkovú cestičku priamo k Vodníkovi cca 10 m cez železnú bránu. Nechoďte ďalej, pretože sa okúpete vo vode. Popri betónovom plote choďte pomalšie, aby ste odbočku -(nie je označená), neprebehli!!!!Pozor, lebo budete mať problém sa vrátiť. Vodník je zvonku veľmi nenápadný ( drevená búda:D:D)ale vraj výborne varia.Mňam....

Tí, ktorí prebehnú betonóvý plot stretko u Ruženky vo Vajnoroch :)
Ružena
14.12.06,12:04
Súhlasím, len neviem, kto vám bude nalievať vínko, keď ja budem sedieť u Vodníka:p:p. Takže, ak nechcete byť nasucho, nohu držte na brzde, aby ste neskončili u Suchánkú vo Vajnoroch, keď u Vodníka je vody dosť:D:D.
Muška
14.12.06,13:13
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALBO, ALDA, Babenko, bendži, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????

Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť :)
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje :eek:
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii :D

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena :D

Popis cesty - Bepo:
Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.

Popis cesty - Ruženka:
Cestujem každý deň okolo Vodníka, takže:cez mesto po Trnavskej k Zlatým pieskom- svetelná križovatka(stále rovno) -po pravej ruke autobusová zastávka, nad hlavou nadchod. Pokračujete stále po hlavnej ceste, po pravej ruke máte betónový plot cca 300 m, spoza ktorého trčia stromy. Akonáhle betónové opotenie končí, hneď zabočíte doprava na štrkovú cestičku priamo k Vodníkovi cca 10 m cez železnú bránu. Nechoďte ďalej, pretože sa okúpete vo vode. Popri betónovom plote choďte pomalšie, aby ste odbočku -(nie je označená), neprebehli!!!!Pozor, lebo budete mať problém sa vrátiť. Vodník je zvonku veľmi nenápadný ( drevená búda:D:D)ale vraj výborne varia.Mňam....
ALDA
14.12.06,13:28
Súhlasím, len neviem, kto vám bude nalievať vínko, keď ja budem sedieť u Vodníka:p:p. Takže, ak nechcete byť nasucho, nohu držte na brzde, aby ste neskončili u Suchánkú vo Vajnoroch, keď u Vodníka je vody dosť:D:D.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
liba2
14.12.06,13:55
Nechoďte ďalej, pretože sa okúpete vo vode. Popri betónovom plote choďte pomalšie, aby ste odbočku -(nie je označená), neprebehli!!!!Pozor, lebo budete mať problém sa vrátiť...
Ľudkovia, ale je tam dosť miesta na parkovanie ? (keď je problém sa vrátiť asi tam je málo priestoru :confused: , alebo čo ?)
evina
14.12.06,13:57
Ľudkovia, ale je tam dosť miesta na parkovanie ? (keď je problém sa vrátiť asi tam je málo priestoru :confused: , alebo čo ?)

Problém sa je vrátiť, keď prešvihneš odbočku a skončíš vo Vajnoroch u Suchánku:D alebo nedajbože ešte ďalej:D
bendži
14.12.06,13:59
Dotaz pre nás, čo sme "menej motorizovaný" tz. bez dopravného prostriedku (čo môže mať isté výhody ;) )
Dá sa tam dostať aj prostredníctvom meskej hromadnej dopravy??? :o
liba2
14.12.06,14:02
Problém sa je vrátiť, keď prešvihneš odbočku a skončíš vo Vajnoroch u Suchánku alebo nedajbože ešte ďalej.No ja si pre istotu vezmem plavky :D :D :D .
liba2
14.12.06,14:03
Dotaz pre nás, čo sme "menej motorizovaný" tz. bez dopravného prostriedku (čo môže mať isté výhody ;) )
Dá sa tam dostať aj prostredníctvom meskej hromadnej dopravy??? :oTy pracuješ v Dúbravke ? ak sa dobre pamätám ?
liba2
14.12.06,14:06
Cestujem každý deň okolo Vodníka, takže:cez mesto po Trnavskej k Zlatým pieskom- svetelná križovatka (stále rovno) - po pravej ruke autobusová zastávka, nad hlavou nadchod. Pokračujete stále po hlavnej ceste, po pravej ruke máte betónový plot cca 300 m, spoza ktorého trčia stromy. Akonáhle betónové opotenie končí, hneď zabočíte doprava na štrkovú cestičku priamo k Vodníkovi cca 10 m cez železnú bránu.Určite tam niečo jazdí.... ale čo - neviem.
bendži
14.12.06,14:12
Ty pracuješ v Dúbravke ? ak sa dobre pamätám ?

dobre sa pamätáš :)
Muška
14.12.06,14:25
Ak som to dobre pozrela na www.imhd.sk tak na Zlaté piesky idú tieto spoje: 2, 4, 53, 56, 65, 514
Muška
14.12.06,14:46
Kto má problém - môže zavolať priamo do Zlatého vodníka 02/44259224 - určite mu povedia, ktorá zastávka je najbližšie. :D
endrju
14.12.06,15:00
Ak som to dobre pozrela na www.imhd.sk (http://www.imhd.sk) tak na Zlaté piesky idú tieto spoje: 2, 4, 53, 56, 65, 514

Spoj číslo 514 je veľmi potrebný pri odchode zo stretka po polnoci :D
Hlinkovx
14.12.06,15:40
Určite tam niečo jazdí.... ale čo - neviem.
Libi..tak tento návod sa mi najviac páči :D podľa neho trafím aj ja :D
liba2
15.12.06,03:24
:D :D :D ... chcela som ju len potešiť, že tam nemusí ísť peši :D :D :D
bepo
15.12.06,05:33
Tu prikladám mapku z mhd,tá biela plocha medzi Tescom a jazerom je lesík a Vodník je na tom 90° zalomení jazera ako sú napísané čísla autobusov 53 atd http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=f230212d372f2833ef3930212dea&m=272e30eef1f0f1f1f6f0f0f2ef34252933
Paula
15.12.06,05:41
tá biela plocha medzi Tescom a jazerom je lesík

Na západnom konci vám tuším "došla" zelená farba....alebo má vodník nadspotrebu :cool:
evina
15.12.06,06:50
Pomaly začínam mať pocit, že cesta k vodníkovi je zložitejšia ako na Krahule :D:D:D
bepo
15.12.06,07:05
Je viac prepracovanejšia ako na Krahule ;) Keďže všetky cesty vedú do Ríma snáď sem niekto dá aj ako sa tam dostane z Ríma :)
willma
15.12.06,07:12
Letecky. :cool:
Stačí iba neskôr začať pristávací manéver na letisku BA - Ivanka. Fiktívne "predĺženie" jednej z pristávacích dráh prechádza v tesnej blízkosti Vodníka. :D
mimotemy Endrjú, to bola dosť krutá poznámka, tatko tam bol ako potápač.
ALDA
15.12.06,09:42
Je viac prepracovanejšia ako na Krahule ;) Keďže všetky cesty vedú do Ríma snáď sem niekto dá aj ako sa tam dostane z Ríma :)


Prepracovanejšia:D Peťo, keby som nevedela kde to je, tak asi pobehám celú BA a zoberiem aj Lubku z Devína, na Dolné Hony, PB a neviem kde ešte, aj v ZB by sme sa zastavili v TV aby sa Lubka predstavila divákom, ale Zlaté nehrozia:p Mal si pridať aj mapu KE, bolo by to napínavejšie:D
katkaj
15.12.06,10:10
Prajem Vám úspešné zvládnutie príchodu k Vodníkovi :D,plánikov tu je až príliš:), a ešte úspešnejšie vianočné posedenie.;) Moc sa neprejedzte,tie porcie sú tam fakt veľké :p
A kedže sa do vianoc nedostanem na Poradu :confused: tak Vám takto predčasne prajem už aj príjemné a pohodové prežitie Vianočných sviatkov v kruhu Vašich blízkych.:)
Muška
15.12.06,10:22
Katarínka, budeme na Teba myslieť.....ako popíjaš to francúzske vínko niekde pri krbe :)
Aj my Tebe želáme krásne Vianoce a hlavne sa tam nedolám :D
Cmuk
katkaj
15.12.06,10:40
Katarínka, budeme na Teba myslieť.....ako popíjaš to francúzske vínko niekde pri krbe :)
Aj my Tebe želáme krásne Vianoce a hlavne sa tam nedolám :D
Cmuk

Aj ja budem na Vás myslieť ;) a 20-teho si pripijem na diaľku s Vami:)
bepo
15.12.06,13:44
Katarínka, budeme na Teba myslieť.....ako popíjaš to francúzske vínko niekde pri krbe :)
Aj my Tebe želáme krásne Vianoce a hlavne sa tam nedolám :D
Cmuk
Francúzske môže byť všeličo,nielen víno :p A ak by niekto náhodou spadol z jahody alebo Mesiaca a nevedel cestu k Vodníkovi,nech sa tu kľudne opýta,dám sem 3D plánik so všetkými alternatívami a lesíkmi :D
Muška
15.12.06,14:12
Francúzske môže byť všeličo,nielen víno :p A ak by niekto náhodou spadol z jahody alebo Mesiaca a nevedel cestu k Vodníkovi,nech sa tu kľudne opýta,dám sem 3D plánik so všetkými alternatívami a lesíkmi :D
Peťo nepi :D
endrju
15.12.06,20:01
Peťo nepi :D
Nemal by si Peťo aj preventívne jednu plesnúť? :eek: :cool: :D
Paula
15.12.06,20:03
Aj ja si môžem, plesnúť ak to prospeje svorke:rolleyes:
evina
19.12.06,20:36
Nezabudnite :)
ola
19.12.06,22:11
Prajem všetkým príjemnú zábavu.
Tiež som sa hotovala prísť. Bohužiaľ, moje definitívne rozhodnutie znie...nevazmožno prijechať - metla kaput.
Prvý krát použijem tohoto plačka, ktorého vôbec nemám rada, ale momentálne vyjadrí verne moje pocity :mee:
Ešte raz príjemný posed...
willma
20.12.06,06:28
Veľmi ma to mrzí, ale človek mieni "majster " mení. Bude taký láskavý, že mi dnes dôjde účty zložiť. Už sa naňho chystám od pondelka. Budem na Vás myslieť a tým sa udržovať v bojovej kondícii pri rokovaní nakoľko mi svojim prístupom prekazil stretnutie.:mad:
Paula
20.12.06,07:35
Prajem všetkým poraďákom, dnes u Vodníka stretkujúcim (tzn. tým, ktorí k nemu trafia vďaka návodom na použitie:cool: ) veľký kýblik dobrej nálady a šťastný postretkový "traf" domov :) .
Muška
20.12.06,11:04
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALBO, ALDA, Babenko, bendži, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/
liba2
20.12.06,11:45
Nezabudla som :p
a je tam aj lesík , bola som to overiť....
Muška
20.12.06,11:50
Libuška, dobre ho omrkni...., aby sme tam náhodou poniektorí neskončili :D
bendži
20.12.06,11:54
ja svoju účasť nemôžem zaručiť, makám od rána ako včielka a urobím všetko preto aby som sa tam dostala spod tejto kopy papierov, ale neviem či sa mi to podarí :(
Muška
20.12.06,11:55
Monika, Ty, Ty, Ty :D
bendži
20.12.06,12:51
to nie ja :( to sef :/
Viera.M.
20.12.06,14:41
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALBO, ALDA, Babenko, bendži, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/
Pekný podvečer a je mi skutočne ľúto, musím sa ospravedlniť, teda svoju dnešnú, prvú neúčasť na stretnutí.
Bola som už v BA a musela som vrátiť späť do firmy. Teraz slovami neviem vyjadriť, ako som sa tešila, ale sú momenty, keď nie som si pánom svojho času.
Mrzí ma to a verím, že najbližšie mi nik alebo nič do toho nepríde:mee:
Jozef Mihál
20.12.06,16:09
Úvodné hlásenie: r z a a e a e l m b j
bendži
20.12.06,16:42
v duchu som s vami a ohromne vám závidím :( ja ešte stále trčím v práci :(
tak si to tam poriadne užite :)
willma
20.12.06,17:04
závidím tiež, pána "majstra" čakám doteraz:mad: a stále pretáčam hodinky na 17,59:mad: :mad: :mad:
Jozef Mihál
20.12.06,17:10
Obrovské porcie, napr. zmrz.pohár = kilo zmrzliny
willma
20.12.06,17:14
Ty si ale.... škodoradostník :(
Muška
20.12.06,22:11
Hlásim príchod domov.
Porcie boli ozaj obrovské. Jedlo vynikajúce, až na čakajúcich hostí a čumiacich na nás s výrazom "vypadnite už" :D no, ale mali smolu ostali sme až po záverečnej.

Katkaj s nami nadviazala aj medzištátny telemost a spomínala na nás pri jedení pravých savojských fondue, ale s nami by jej bolo lepšie aj pri "mastnom chlebe" :D

Všetci, čo ste neprišli, možete tíško plakať do perín :D
Zuzka
20.12.06,22:17
Tak, už som doma aj ja.
Bolo nám super. A veru tak, ako píše Muška, môžte tíško plakať do perín. ;) :D
Muška
20.12.06,22:19
Zuzinkaaaaaaaa, Ty si išla na raketový pohon?? :eek: To je neuveriteľné, my sme sa ešte síce trošku zakecali, ale aj tak si šikulka.:)
Zuzka
20.12.06,22:21
Muška, išla som iba 130 km/hod. Nebolo až tak veľa áut. Kde ste boli, na parkovisku? :)
liba2
20.12.06,22:22
no Zuzka, to je neuveriteľné že si už doma ! :)
Ja som 23:45 zapínala PC po šťastnom návrate .
ola
20.12.06,22:23
..... my sme sa ešte síce trošku zakecali....
a ja že, prečo sa mi toľko štikúta :D
liba2
20.12.06,22:23
Muška, išla som iba 130 km/hod. Nebolo až tak veľa áut. Kde ste boli, na parkovisku? :)Parkovisko - to je naše najobľúbenejšie miesto na stretko - veď to už všetci vedia.
Muška
20.12.06,22:24
A Evinka, ešte s niekym určite kecá pred domom :D
Zuzka
20.12.06,22:25
no Zuzka, to je neuveriteľné že si už doma ! :)
Ja som 23:45 zapínala PC po šťastnom návrate .

Libuška, to som ešte iba bola pri Trnave . :)
brm
21.12.06,13:47
bosorky, tak hádam navalím fotky,nééé??!!
liba2
21.12.06,14:27
Katarínka, žiadnu sme neurobili, ani sme si nespomenuli na to.... :D tak dobre sme sa zabávali
willma
21.12.06,14:53
:mee: a ja čakám kedy už bude konečne tých 18,00 a príde pán "majster":mee:
Manual
21.12.06,15:08
:mee: a ja čakám kedy už bude konečne tých 18,00 a príde pán "majster":mee:
:) Danka s úsmevom, kto čaká ten sa dočká...:) A všetko sa urovná a zavinšujete si šťastné a veselé.
Pekný večer...:)
bepo
26.09.07,11:54
Tak piatok sa presúva na štvrtok 27.9 v Auparku od cca 15tej hod, príde Muška, Alda,Liba2, Accad,Ika,Eviketa, ja a kto chce môže tiež
katkaj
26.09.07,12:01
Tak piatok sa presúva na štvrtok 27.9 v Auparku od cca 15tej hod, príde Muška, Alda,Liba2, Accad,Ika,Eviketa, ja a kto chce môže tiež

Juuuj možno sa za vami na chvíľu zastavím ale nesľubujem. :mee: A Mušenka zajtra na tú "akciu" tiež nemôžem prísť tak si to užite aj za mňa ;)
endrju
26.09.07,14:05
Asi si tiež pohľadám nejakú "skulinku" v pracovnom a inom programe. ;)
evina
26.09.07,14:07
Tak piatok sa presúva na štvrtok 27.9 v Auparku od cca 15tej hod, príde Muška, Alda,Liba2, Accad,Ika,Eviketa, ja a kto chce môže tiež

Ja veru tiež nemôžem zajtra, resp. až po 19-tej hodine, keby boli ešte nejakí vytrvalci. Ozvem sa, ak nie tak sa bavte pekne a nehlučne :D:D
Zuzka
26.09.07,15:46
Evi, snaž sa prísť trošku skôr. Ja prídem určite. :)
ALDA
26.09.07,15:50
Jooooooooj, teším sa veľmo:):):)
Zoltán Kovács
26.09.07,16:32
Prečo sa presúva piatok na štvtrok. Zajtra nemôžem, a tak rád by som už prišiel medzi Vami. :mee: :mee: :mee:
Zoltán Kovács
03.10.07,17:38
Tak aspoň sa pochválte aký bol štvrtkový piatok, čo ste presunuli, a preto som nemohol byť prítomný.
evina
22.01.08,16:57
Potrebujem nutne stretko.
Chytila ma obvyklá hystéria, či stihnem DP.
Potrebujem počuť, že ani Vy nestíhate ...:D:D:D
Zoltán Kovács
22.01.08,17:02
Potrebujem nutne stretko.
Chytila ma obvyklá hystéria, či stihnem DP.
Potrebujem počuť, že ani Vy nestíhate ...:D:D:D


Nestíham :D A nie len koncoročné DP, ale ani DPH, ani vyhovieť vrtochom mojích klientov. Už sa stávam imunním voči ich nezmyselným požiadavkam.
evina
22.01.08,17:05
No veď preto by podepéháčkové stretko bodlo :)
Nejak sa tam snáď doplazíme :D
Milan Benka
22.01.08,18:19
Kde to bude?
Johanka
22.01.08,18:28
Potrebujem nutne stretko.
Chytila ma obvyklá hystéria, či stihnem DP.
Potrebujem počuť, že ani Vy nestíhate ...:D:D:D
Nestíham, veru nestíham ...
Kvalitatívna stránka dokladov je skoro na 100 % , ale ten obsah ...:eek:.
Pripadám si ako na nejakých skúškach, že či obstojím ....a tie časové limity sú nejaké divné ....
andrej_rv
22.01.08,18:40
Chytila ma obvyklá hystéria, či stihnem DP.
Ale, Evi..:) Ako obvykle, určite stihneš ;). A ešte aj poradiť iným(keby sme boli na tom až tak zle, tak by sme sa tu už vôbec nevypliešťali :D)
Johanka
22.01.08,18:44
... lenže aj oddychovať chvíľu treba :D, tak kuk na Poradu a keď náhodou pochopím otázku, tak odpoviem ;).
evina
22.01.08,18:46
Ale, Evi..:) Ako obvykle, určite stihneš ;). A ešte aj poradiť iným(keby sme boli na tom až tak zle, tak by sme sa tu už vôbec nevypliešťali :D)

Keď ja sa sem práve vypliešťam, aby som sa nezbláznila od MD a D :D:D
Johanka
22.01.08,18:47
Nemáš tam aj MD a N :D ?
ingi
22.01.08,18:48
Potrebujem nutne stretko.
Chytila ma obvyklá hystéria, či stihnem DP.
Potrebujem počuť, že ani Vy nestíhate ...:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D
evina
22.01.08,18:48
... lenže aj oddychovať chvíľu treba :D, tak kuk na Poradu a keď náhodou pochopím otázku, tak odpoviem ;).

Johanka to sa mi páči "keď náhodou pochopíš otázku". ja robím DPH a volala mi známa, do ktorého riadku má dať vývoz do tretích krajín a že jej to hodilo do súhrnného výkazu a prečo. Ja som normálne si desať minút nevedela uvedomiť, čo je to súhrnný výkaz /bližší mi bol INTRASTAT/ :D:D
evina
22.01.08,18:49
Kde to bude?

Ešte do piatku upresníme, asi najskôr začiatok v Auparku, to už poznajú aj cezpoľní :)
evina
22.01.08,18:51
:D:D:D:D:D:D:D:D

Ingi, veď Ty si ma už dnes potešila :D:D

P.s. neviete prečo mi v priebehu tejto hodiny už 3x diktovali nejaké doklady do telefónu ?:D
evina
22.01.08,18:52
Nemáš tam aj MD a N :D ?

Johanka až po fakturácii...:D
Paula
22.01.08,18:53
keby sme boli na tom až tak zle, tak by sme sa tu už vôbec nevypliešťali :D)



Tak tak tak ......Porada je krásna úniková ulička v období zúfalizmu :)
Johanka
22.01.08,18:56
Johanka až po fakturácii...:D
Dnes jeden prišiel čo MD a N. A zrazu D, aj navyše ...lenže - ja ho nemám zahrnutého v pláne ... čo teraz :confused:???
evina
22.01.08,18:57
Dnes jeden prišiel čo MD a N. A zrazu D, aj navyše ...lenže - ja ho nemám zahrnutého v pláne ... čo teraz :confused:???

Venuj nám ako rezervu na stretko ...:D
Johanka
22.01.08,19:00
Ja som si ani rezervu nevytvorila :eek::mee:.
evina
22.01.08,19:01
Ja som si ani rezervu nevytvorila :eek::mee:.
nevadí, my rozpustíme....:rolleyes:
andrej_rv
22.01.08,19:04
Dnes jeden prišiel čo MD a N. A zrazu D, aj navyše ...lenže - ja ho nemám zahrnutého v pláne ... čo teraz :confused:???
Johanka, použi stranu S potrojného účtovníctva :)
(Má dať - Dal - Sľúbil :D)
evina
22.01.08,19:04
Johanka, použi stranu S potrojného účtovníctva :)
(Má dať - Dal - Sľúbil :D)
:D:D:D:D
ingi
22.01.08,19:05
Ingi, veď Ty si ma už dnes potešila :D:D

Najlepšie stretká sú asi neplánované stretká. ;)
Až na to, že nás skoro odfúklo. :D:D:D
evina
22.01.08,19:07
Najlepšie stretká sú asi neplánované stretká. ;)
Až na to, že nás skoro odfúklo. :D:D:D

A mňa aj vyzlieklo :D

P.s. pre nezainteresovaných vietor ma vyzliekol z bundy a takmer i z pulóvra
ingi
22.01.08,19:09
A mňa aj vyzlieklo :D

P.s. pre nezainteresovaných vietor ma vyzliekol z bundy a takmer i z pulóvra

:D Som nechcela byť konkrétna. :D
evina
22.01.08,19:12
:D Som nechcela byť konkrétna. :D

Ja čo na srdci to na jazyku a ešte som nespomenula, že najprv mi skoro vytrhlo dvere na aute ...:D
evina
22.01.08,19:13
Ingi, Muška sem ani nenakukne, už má zas určite všetko hotové :)
ingi
22.01.08,19:19
Ingi, Muška sem ani nenakukne, už má zas určite všetko hotové :)

:D Evinka, neprovokuj, lebo Ti to vráti aj s úrokmi minimálne legendárnym "tresni si jednu" :D
evina
22.01.08,19:21
:D Evinka, neprovokuj, lebo Ti to vráti aj s úrokmi minimálne legendárnym "tresni si jednu" :D

Plesni si...
Ale ona je naozaj vždy prvá so všetkým hotová :)
ingi
22.01.08,19:25
Plesni si...
Ale ona je naozaj vždy prvá so všetkým hotová :)

...sa ale mááá :)
liba2
22.01.08,19:56
ahoj dievčatá :D, čo sa plašíte ? :D dph-čku do piatku stihnete aby ste mohli ísť na stretko a do konca marca je ešte riadne ďaleko, to stihnete ešte 2x stretko na 4. piatok :D , a to sa bude každá vychvaľovať že už je s prácou hotová. No a v krajnom prípade, kto nebude hotový, dokončí pondelok 31-ho a od radosti spravíme ešte mimoriadne stretko o 21,oo hod. cestou z pošty :D:D
evina
22.01.08,21:29
ahoj dievčatá :D, čo sa plašíte ? :D dph-čku do piatku stihnete aby ste mohli ísť na stretko a do konca marca je ešte riadne ďaleko, to stihnete ešte 2x stretko na 4. piatok :D , a to sa bude každá vychvaľovať že už je s prácou hotová. No a v krajnom prípade, kto nebude hotový, dokončí pondelok 31-ho a od radosti spravíme ešte mimoriadne stretko o 21,oo hod. cestou z pošty :D:D

No ja som si spravila pracovný plán do 31.3. a splašila som sa :D
Ale na piatok sa teším- uvidíme v akom sme stave ..:D
Muška
22.01.08,21:45
hotováááááááááááááááááááá :D:D:D:D
evina
22.01.08,21:48
No nehovorím :D:D:D:D
Muška
22.01.08,21:53
dúfam, že som vám nespôsobila kolaps :D:D:D

....nuž , čo už so mnou???, niekedy to ani sama so sebou nevydržím, taká som dobrá :D:D:D
evina
22.01.08,21:55
dúfam, že som vám nespôsobila kolaps :D:D:D

....nuž , čo už so mnou???, niekedy to ani sama so sebou nevydržím, taká som dobrá :D:D:D
Mne spôsobíš vždy kolaps s alkoholom, ešte ani raz som Ťa nepredbehla a vlastne ani s DP :D
liba2
22.01.08,21:56
Mne spôsobíš vždy kolaps s alkoholom, ešte ani raz som Ťa nepredbehla a vlastne ani s DP :D
dievčatá, nesmiete toľko piť :D :D :D
evina
22.01.08,21:56
No ja som si spravila pracovný plán do 31.3. a splašila som sa :D
Ale na piatok sa teším- uvidíme v akom sme stave ..:D
Uvidíme to asi najmä podľa farby vlasov :D:D:D /nie je čas:rolleyes:/
ingi
22.01.08,21:57
hotováááááááááááááááááááá :D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D....to sú dnes šoky...:D
liba2
22.01.08,21:57
Uvidíme to asi najmä podľa farby vlasov :D:D:D /nie je čas:rolleyes:/
... ja som bola dnes , už som sa nemohla na seba ani pozrieť... :D
evina
22.01.08,21:57
dievčatá, nesmiete toľko piť :D :D :D

:D:D:D:D Keby som chcela tak sa mi to tak nepodarí:D:D
Samozrejme som myslela n moje obľúbené a zatiaľ ničím neprekonané Oznámenia o liehu .....:D
liba2
22.01.08,21:59
hotováááááááááááááááááááá :D:D:D:D
Muška nás vždy prekvapí :D
evina
22.01.08,21:59
:D:D:D:D:D:D:D:D....to sú dnes šoky...:D

A ešte určite stihne aj ku kaderníčke skočiť ..:D
liba2
22.01.08,22:00
:D:D:D:D Keby som chcela tak sa mi to tak nepodarí:D:D
Samozrejme som myslela n moje obľúbené a zatiaľ ničím neprekonané Oznámenia o liehu .....:D
evinka, veď ja viem :D
evina
22.01.08,22:00
evinka, veď ja viem :D

To pre ostatných, ktorí nevedia :D:D
evina
22.01.08,22:11
Prajem Vám dobrú noc zajta vstávam o pol 6 :mee: :mee:
a prídite všetky v piatok :)
Muška
22.01.08,22:12
Mne spôsobíš vždy kolaps s alkoholom,

Evinka, tiež som rozmýšľala, že kedy sme sa pretekali v pití :rolleyes:...a až potom som pochopila, že tu spletáš o nejakých oznámeniach.....to ešte nemáš ???:eek:
Muška
22.01.08,22:13
Prajem Vám dobrú noc zajta vstávam o pol 6 :mee: :mee:
a prídite všetky v piatok :)

....sa nečudujem, že nestíhate.....ja som si práve cvikla nástup do práce :D:D
evina
22.01.08,22:13
Evinka, tiež som rozmýšľala, že kedy sme sa pretekali v pití :rolleyes:...a až potom som pochopila, že tu spletáš o nejakých oznámeniach.....to ešte nemáš ???:eek:

Tentokrát už mám :---:--- a už včera, no ale zas len po Tebe :mee:
ALDA
23.01.08,08:38
Posledné strany sú podobné šuťáku.:D
Ale teraz mám ozajstný mrník.:eek:
Myslíte tento piatok?/je štvrtý ak ešte dokážem rozmýšľať/:) Včera som upratala bytík a teraz môžem ďalej kľudne pracovať, myseľ si oddýchla.:D
Prikladám do mrníka: Pitie som odniesla na Colný úrad už 08.01.08 za 12.07 a na colnici kukali či ozaj, tak ma to pohoršilo a dodala som, ved ja to vždy tak skoro mám hotové.:---...ale mi oznámili, že už končia v našom meste a musím nosiť, alebo posielať už iba do BA.:mee:
Idem sa premiestniť do firmy a možno sa zorientujem.:D
Ak už bude stretko hoci kedy, príjemné stretnutia.:)
evina
23.01.08,08:46
Posledné strany sú podobné šuťáku.:D
Ale teraz mám ozajstný mrník.:eek:
Myslíte tento piatok?/je štvrtý ak ešte dokážem rozmýšľať/:) Včera som upratala bytík a teraz môžem ďalej kľudne pracovať, myseľ si oddýchla.:D
Prikladám do mrníka: Pitie som odniesla na Colný úrad už 08.01.08 za 12.07 a na colnici kukali či ozaj, tak ma to pohoršilo a dodala som, ved ja to vždy tak skoro mám hotové.:---...ale mi oznámili, že už končia v našom meste a musím nosiť, alebo posielať už iba do BA.:mee:
Idem sa premiestniť do firmy a možno sa zorientujem.:D
Ak už bude stretko hoci kedy, príjemné stretnutia.:)

Heli tento piatok:)

Heli veď raz, dva , tri, štyri :D:D:D
ALDA
23.01.08,09:47
Ešte do mrníka: Nikde som nečítala, že napriek všetkému nikto nepíše, že papkať mi chutí viac ako inokedy. V tomto období by som povedala, že až žr..ť.:rolleyes:
evina
23.01.08,09:49
Ešte do mrníka: Nikde som nečítala, že napriek všetkému nikto nepíše, že papkať mi chutí viac ako inokedy. V tomto období by som povedala, že až žr..ť.:rolleyes:

Sme diskrétne o.i. :D:D
ALDA
23.01.08,18:28
Sme diskrétne o.i. :D:D

:eek: vidíš, už som v takej situácii, že aj na diskrétnosť som zabudla:mee: a potrebovala sa zdôveriť:D
pardón, ale moje k"y"lečká si udržujem:---:D
endrju
23.01.08,18:44
... a prídite všetky v piatok :)

to bude iba pre baby? :eek: :rolleyes: :---

chlopi si majú urobiť stretko kde chcú a či čo? :D
evina
23.01.08,18:47
to bude iba pre baby? :eek: :rolleyes: :---

chlopi si majú urobiť stretko kde chcú a či čo? :D

Samozrejme chlapov privítame vždy a všade. Môj pozdrav bol namierený na práve diskutujúce ...
endrju
23.01.08,18:50
Samozrejme chlapov privítame vždy a všade. Môj pozdrav bol namierený na práve diskutujúce ...no, eštežetak :D :cool:
evina
23.01.08,18:52
no, eštežetak :D :cool:
Veď na začiatku sa aj chlapi prihlásili :D
endrju
23.01.08,18:58
Veď na začiatku sa aj chlapi prihlásili :D
Som len nevedel, či medzičasom v zápale diskusie neboli zaúčtovaní do spotreby :D
Zuzka
23.01.08,19:02
Vidím, že mi nič iné nezostáva len makať, makať makať a prísť. ;)
Snáď stihnem urobiť poslednú dépeháčku do piatku a dorazím ... alebo ma dorazí či porazí? :eek: ... už mám v tom mišung :confused: :D
PS: .. ja síce alhokol nenosím :D ... ale štvrťročné prehľady mám hotové ;) :)

... o chvíľu Muške začína šichta, tak makajte, nech vás naozaj nepredbehne :D
Johanka
23.01.08,19:05
Vidím, že mi nič iné nezostáva len makať, makať makať a prísť. ;)
Snáď stihnem urobiť poslednú dépeháčku do piatku a dorazím ... alebo ma dorazí či porazí? :eek: ... už mám v tom mišung :confused: :D
PS: .. ja síce alhokol nenosím :D ... ale štvrťročné prehľady mám hotové ;) :)

... o chvíľu Muške začína šichta, tak makajte, nech vás naozaj nepredbehne :D
A keby nebolo stretko, budeš ich robiť do soboty :) ??? Však v piatok je last day ...
Zuzka
23.01.08,19:09
... keby nebolo stretko, tak môžem robiť do večera, poštu zatvárajú o siedmej a keď chcem ísť na stretko, tak ju musím urobiť do obeda ;) :)
Muška
23.01.08,19:33
... o chvíľu Muške začína šichta, tak makajte, nech vás naozaj nepredbehne :D
Hlásim príchod do práce :D:D

.....ale keďže už som hotováááááá, tak sa budem zasa nudiť :cool:

......žeby som umyla okná? :rolleyes:
evina
23.01.08,19:34
... keby nebolo stretko, tak môžem robiť do večera, poštu zatvárajú o siedmej a keď chcem ísť na stretko, tak ju musím urobiť do obeda ;) :)
Zuzka tak pracuj, ja už iba dve... jednu skontrolovať a druhú kvartálnu celú spracovať :D...
evina
23.01.08,19:36
Hlásim príchod do práce :D:D

.....ale keďže už som hotováááááá, tak sa budem zasa nudiť :cool:

......žeby som umyla okná? :rolleyes:
Muši, navar nám koťogo :)
endrju
23.01.08,19:38
Hlásim príchod do práce :D:D

.....ale keďže už som hotováááááá, tak sa budem zasa nudiť :cool:

......žeby som umyla okná? :rolleyes:
:eek: nudiť? :eek:
... šak na mojom konci kopiščo neožehleného aj na dve šichty vystačí? :---
... aj plocha žiadajúca si povysávanie je dostatočne veľká :cool:
... a čo tak prach poutierať? ;)
evina
23.01.08,19:44
:eek: nudiť? :eek:
... šak na mojom konci kopiščo neožehleného aj na dve šichty vystačí? :---
... aj plocha žiadajúca si povysávanie je dostatočne veľká :cool:
... a čo tak prach poutierať? ;)

Taky tak ...:rolleyes:
Muška
23.01.08,19:44
taky tak..... :D
Muška
23.01.08,19:46
:eek:
... a čo tak prach poutierať? ;)
Andrejko, "prachovku" Ti môžem požičať....a dokonca živú :D...len neviem či by sa mu páčilo, keby si s ním prach utieral :D
endrju
23.01.08,19:51
Andrejko, "prachovku" Ti môžem požičať....a dokonca živú :D...len neviem či by sa mu páčilo, keby si s ním prach utieral :D
šak živú chlpatú prachovku väčších rozmerov aj na mojom konci som bol pred malou chvíľou granulami psačími nakŕmiť ;)
Zoltán Kovács
23.01.08,19:57
šak živú chlpatú prachovku väčších rozmerov aj na mojom konci som bol pred malou chvíľou granulami psačími nakŕmiť ;)

Ja mám problém. Naša prachovka má prvýkrát svoje dni. To by sa dalo ešte zvládnuť, ale v našej domácnosti sa nachádza aj fešný psík Blacky. A to je ten problém. :D
evina
24.01.08,00:21
Muška cvikám domov:) Ty ešte nie?
Melnick
24.01.08,00:26
mimotemy a daj si pozor Evina.:)
bepo
24.01.08,05:30
Andrejko, "prachovku" Ti môžem požičať....a dokonca živú :D...len neviem či by sa mu páčilo, keby si s ním prach utieral :D
Nabudúce vyskúšam ;)
ALBO
24.01.08,07:24
No to bola ale fuška prelistovať sa v tejto debate k podstate veci. Dobre som pochopila, že zajtra je stretko v auparku po robote a že potrebujete pofúkať, takí ste všetci zrobení?
Dúfam ža sa dostanem z roboty aj u nas sú teraz fofry, a prídem na chvílu.
evina
24.01.08,07:26
No to bola ale fuška prelistovať sa v tejto debate k podstate veci. Dobre som pochopila, že zajtra je stretko v auparku po robote a že potrebujete pofúkať, takí ste všetci zrobení?
Dúfam ža sa dostanem z roboty aj u nas sú teraz fofry, a prídem na chvílu.
Áno, hodinu a miesto asi upresníme zajtra podľa posledných DPH :D
Muška
24.01.08,20:50
No čo???? žiadne návrhy???
eviketa
24.01.08,20:52
no asi nie,lebo nie su dph ende
evina
24.01.08,20:56
No čo???? žiadne návrhy???

No ja mám ešte asi hodinu do ukončenia posledného. Tento štvrťrok bol nejaký zložitý:mee:

Tipnem si o 17. v Auparku?
eviketa
24.01.08,21:07
no ja mam na zajtra ešte 2 , radšej netipujem
Muška
24.01.08,22:07
No ja som objavila celkom dobrú kaviareň Elipso Caffe - je to na prízemí Auparku /nová časť/ úplne na konci po ľavej strane, mrknite si mapku v prílohe http://www.aupark.sk/generate_page.php?page_id=395&obchod_id=2435 majú kávu, rôzne francúzske koláčiky, miešané nápoje. A je to tak mimo ruchu Auparku......a čo sa mi najviac páči vedľa je "finančná točka" http://www.aupark.sk/generate_page.php?page_id=75&obchod_id=2439

A vzadu v Elipso Caffe /na obrázku vpravo-len to tam nie je vidieť - je to trošku za rohom/ je sedenie na sedačke s tromi stolíkmi, kde by sme sa aj fajnovo popratali.

P.S.
Pre Libušku a Ikušku - a fajčí sa tam :D

P.S.Odkaz pre mladších poraďákov , ktorí nevedia narábať s netom - keď si otvoríte mapku a myškou budete po nej behať, tak sa vám ukáže aj názov kaviarne /ktorá je ináč znázornená tmavo-modrou/

P.S. Ideálne je parkovanie na starom parkovisku pod Auparkom - nie v dome - vchod je asi o 20 m ďalej ako do parkovacieho domu.
evina
24.01.08,22:17
Hotováááááááááááááááááá
Muška
24.01.08,22:25
Hotováááááááááááááááááá
....ak myslíš na nerve......, tak ja už dávno :D
evina
24.01.08,22:27
....ak myslíš na nerve......, tak ja už dávno :D
Dnes mimoriadne aj na nerve, aj s DPH aj s alkoholom aj s prehľadmi aj so spánkom, lebo kto by po takých zážitkoch zaspal :D
cloe
24.01.08,22:33
Hotováááááááááááááááááá

mimotemySkvelý pocit, že? Ja zajtra už len odniesť alebo odoslať. To podľa toho, do koľkej budem spať. Pošta je u nás otvorená do 17.OO, tak dúfam, že dovtedy vstanem:D
evina
24.01.08,22:35
mimotemySkvelý pocit, že? Ja zajtra už len odniesť alebo odoslať. To podľa toho, do koľkej budem spať. Pošta je u nás otvorená do 17.OO, tak dúfam, že dovtedy vstanem:D

Tak ja som na tom lepšie, lebo tú DPH im pošlem mailom priamo z programu. Skvelý budem mať až 26 aprílla :D
cloe
24.01.08,22:39
Tak ja som na tom lepšie, lebo tú DPH im pošlem mailom priamo z programu. Skvelý budem mať až 26 aprílla :D

Tak, teda je to aspoň o stupeň horšie ako skvelé. Dnes mi stačí aj to:D
bepo
25.01.08,07:35
P.S.
Pre Libušku a Ikušku - a fajčí sa tam :D
To ako mám doniesť cigary a vyčmudiť to tam alebo som to nepochopil? :D
Muška
25.01.08,09:16
To ako mám doniesť cigary a vyčmudiť to tam alebo som to nepochopil? :D
Cigary si môžeš priniesť...........ale fajčiť ich budeš chodiť pred budovu :D:D:D
katkaj
25.01.08,09:19
A kedy je teda ten správny čas ? O 17:00 ???
evina
25.01.08,09:20
A kedy je teda ten správny čas ? O 17:00 ???

ÁNO, teším sa......
katkaj
25.01.08,09:21
ÁNO, teším sa......

aj ja sa už na všetkých teším. Veď sme sa už sto rokov nevideli :D
evina
25.01.08,09:28
aj ja sa už na všetkých teším. Veď sme sa už sto rokov nevideli :D
Po DPH, alkohole na colnicu a prehľadoch aj tak vyzerám :D:D
brm
25.01.08,09:35
ak sa zadarí, tak uvidíš mzdárku po 23 kvartálnych výkazoch na daňák...:Dale nesľubujem
bepo
25.01.08,09:40
Môžte kľudne aj skôr, budeme tam držať fleka už od neskorého obeda
evina
25.01.08,09:41
Môžte kľudne aj skôr, budeme tam držať fleka už od neskorého obeda

Čo je neskorý obed?
ik-a
25.01.08,09:46
Pripájam sa k otázke, čo je neskorý obed? Bo by som zašla s depkami na poštu do Pétržky.
bepo
25.01.08,09:57
Tak niečo po treťej, pol švrtej
Muška
25.01.08,10:09
:Dale nesľubujem
tak toto sme ti zhltli aj s navijákom :D
Jozef Mihál
25.01.08,10:16
Je vysoká pravdepodobnosť, že sa dostavím. Inak uvedené café je veľmi dobrá voľba.
Zoltán Kovács
25.01.08,11:41
Tentokrát my škrtol plány brat, a tak rád by som už išiel znova na kaffčo s vami. :mee:
ALDA
25.01.08,11:56
Tentokrát my škrtol plány brat, a tak rád by som už išiel znova na kaffčo s vami. :mee:

Ešte že máš v profile fotografiu, už by som Ťa ani nepoznala.:)
Zoltán Kovács
25.01.08,11:56
Ešte že máš v profile fotografiu, už by som Ťa ani nepoznala.:)

Vieš Heli rodinu si nevyberieš, len kamarátov. Čo už mám robiť.
Muška
25.01.08,12:21
Kuk príspevok č. 452
Zuzka
25.01.08,12:27
No aby som sa už začala hotovať a fujazdiť ;) :)
Muška
25.01.08,12:29
Zuzinka, si mi zobrala slová. Okrem toho, že keď ťa vidím na porade, tak si spomeniem na vianočné koláčiky .....mňam :), ale som Ti chcela písať, že čo tu ešte strašíš, už by si sa predsa mala chystať :)
Zuzka
25.01.08,12:33
akurát sa idem chystať .. teším sa na stretnutie ... :)
evina
25.01.08,12:34
Zuzinka, si mi zobrala slová. Okrem toho, že keď ťa vidím na porade, tak si spomeniem na vianočné koláčiky .....mňam :), ale som Ti chcela písať, že čo tu ešte strašíš, už by si sa predsa mala chystať :)

Ja sa nechám dneska doviezť :---:---:---

P.s. pri Zuzkinej šikovnosti má ešte 1,5 hodiny času ;)
Muška
25.01.08,12:35
akurát sa idem chystať .. teším sa na stretnutie ... :)
Zuzinka, tak šup, šup :):):) a hlavne si pamataj, kde zaparkuješ :D

Zaparkuj v tom starom parkovisku, tak ako píšem v príspevku č. 452
Zoltán Kovács
25.01.08,14:20
Ešte že máš v profile fotografiu, už by som Ťa ani nepoznala.:)

Ale pomaly sa prestávam podobať sám na seba :D
evina
25.01.08,21:24
Kukuk, sme doma:):)
Muška
25.01.08,21:29
......a bolo super........sľubotechny môžu ľutovať :D:D:D:D
Zoltán Kovács
25.01.08,21:31
......a bolo super........sľubotechny môžu ľutovať :D:D:D:D

Nič som nesľuboval, a preto :mee::mee::mee:, že som tam nemohol byť.
Muška
25.01.08,21:33
Nič som nesľuboval, a preto :mee::mee::mee:, že som tam nemohol byť.
Zolee,to nebolo na Teba :)

Tu sú iní, čo sľubujú a nemprídu, :D:D:D:D
Zoltán Kovács
25.01.08,21:34
Zolee,to nebolo na Teba :)

Tu sú iní, čo sľubujú a nemprídu, :D:D:D:D

Ja viem, len je my ľuto, že som nemohol isť.
Muška
25.01.08,21:34
Zuzinka nesklamala a aj koláčiky nám priniesla :)
Zuzka
26.01.08,09:57
... ale málo ;) ... polepším sa :) ... bolo nám príjemne, pookriali sme na duši :)
DanielaSL
26.01.08,13:24
Dúfam, že keď budem najbližšie v Blave...a bude stretko...Zuzka prídeš a koláčiky prinesieš... :);)
Zuzka
26.01.08,20:14
Dani, dúfam aj ja, že mi do toho nič nepríde a stihnem aj koláčiky napiecť. ;):)
Paula
26.01.08,20:19
Dani a takto diéta je už v Prdélkoviciach a či čo?:rolleyes:
evina
26.01.08,20:23
Dani a takto diéta je už v Prdélkoviciach a či čo?:rolleyes:

:D:D
Zuzkine koláčiky sú maličké;)
Zuzka
26.01.08,20:25
... také mini - jednohubky :D:D:D
Paula
26.01.08,20:25
:D:D
Zuzkine koláčiky sú maličké;)


hlásim oprskaný monitorček :D
evina
26.01.08,20:26
... také mini - jednohubky :D:D:D

Doslova a do písmena a raz dva je krabica /bohužiaľ nie krabička/ fuč :D:D
Paula
26.01.08,20:26
... také mini - jednohubky :D:D:D


jáááááááj Zuzka, Teba som prehliadla:D, Ahojček :)
Zuzka
26.01.08,20:29
ahoj Pauli :) ... mala by som Ti hádam dajaké poslať na "koštovku" ;) :)
DanielaSL
26.01.08,20:32
Dani a takto diéta je už v Prdélkoviciach a či čo?:rolleyes:

Pauli...šak som chcela schudnúť do vecí, čo mi boli malé...a ešte aj tie mi krajčírka musí teraz zužovať. Teraz si už doprajem..aj koláčiky, ale s mierou... šak by ináč bola moja krajčírka vďaka mne pomaly milionár:eek:

Manekýnka už zo mňa nebude... a vrásky mať nemusím ;):)
Paula
26.01.08,20:36
ahoj Pauli :) ... mala by som Ti hádam dajaké poslať na "koštovku" ;) :)


Zuzka, nezakop ma, ale to ja nemusím , takže Ti ušetrím potrubnú poštu :). Avšak taký óbrkontajner Katkiných pagáčikov by bodol :rolleyes:
Milan Benka
27.01.08,11:13
Chcem sa poďakovať zúčastneným za srdečné prijatie do spoločnosti stretkujúcich v BA. Hlásim sa aj na budúce steretko, teda ak budem vtedy v BA.