Jozef Mihál
23.05.05,07:38
A preto zas a znova v piatok 27.5. o 16.00 v Pravda café!
McMarti
23.05.05,05:40
ako sa diva do klanedára tak sa divam ale tuším je v piatok 27.
Jozef Mihál
23.05.05,05:44
;) ď, opravené.
ekin
23.05.05,06:38
jozefe, teraz som tu nakukla....čo to znamena, ze v piatok? ved to budeme poniektorí na ceste do Krahul, ci nie? a ty tiez..:D
Jozef Mihál
23.05.05,07:08
Eva, to je jasné, že aj ja budem na ceste do Krahúl, ale to mi predsa nemôže brániť v tom, aby som pre tých, čo nejdú, nezorganizoval stretko v BA.
ALDA
23.05.05,07:15
Jožko zaslúžiš si pochvalu, že myslíš aj na ostatných:)
Jozef Mihál
23.05.05,07:46
ALDA, štýlové by bolo, keby si účastníci superstretka dali zraz pred Pravdou, a po patričnom posilnení sa spoločne vyrazili na Krahule.
ekin
23.05.05,08:14
zlakla som sa, ze tá rozdvojená osobnosť sa mení na dva klony :-)), bo aj otec, manzel aj ....
accad
23.05.05,09:41
ALDA, štýlové by bolo, keby si účastníci superstretka dali zraz pred Pravdou, a po patričnom posilnení sa spoločne vyrazili na Krahule.Tento štart na Krahule sa mi pozdáva.
ingi
23.05.05,09:48
ALDA, štýlové by bolo, keby si účastníci superstretka dali zraz pred Pravdou, a po patričnom posilnení sa spoločne vyrazili na Krahule.
Tiež sa mi pozdáva bratislavské predstretko, treba sa posilniť pred náročnou cestou :D .
brm
23.05.05,11:21
prídem vám zakývať....mám si vziať aj biely tatkov sopeľník?
Jozef Mihál
23.05.05,11:37
Na teba som Katarína myslel pri zakladaní tejto témy. Veď ako by si mohla prežiť piatok bez obvyklého stretka. Takže v piatok o 16.00 (ale bezo mňa, ja už budem na ceste).
Muška
20.06.06,21:17
Oživujem túto tému...

Pretože sme prepásli ročné výročie stretávok "....zasa štvrtý piatok....", tak tento piatok ho oslávime.

Tým chcem povedať, že vyhlasujem stretávku.

Deň: 23. 6. 2006

Miesto činu: na začiatku /teda z petržalskej strany/ starého mosta /teda mosta ČA/ je taký domček /povôdne som si myslela , že je to kadibudka :D, ale Bepo ma presvedčil , že je tam reštaurácia/....názov dodá Bepo /možno/

Čas: začiatok 14.00 h
koniec - keď nás vyhodia

Dúfam, že dorazíte v hojnom počte :)
bepo
21.06.06,04:59
Tým chcem povedať, že vyhlasujem stretávku.

Deň: 23. 6. 2006

Miesto činu: na začiatku /teda z petržalskej strany/ starého mosta /teda mosta ČA/ je taký domček /povôdne som si myslela , že je to kadibudka :D, ale Bepo ma presvedčil , že je tam reštaurácia/....názov dodá Bepo /možno/

Čas: začiatok 14.00 h
koniec - keď nás vyhodia

Dúfam, že dorazíte v hojnom počte :)
Ja len opravím Mušku- nie je to na začiatku ale na konci Starého mosta na petržalskej strane :p ,parkovať sa dá dole pri bývalom lunaparku a volá sa to Mýtny domček
ingi
21.06.06,06:03
Keďže ešte stále nejazdím :confused: , dostavím sa v závislosti od poskytnutých služieb mojich šoférov :D:D.
liba2
21.06.06,06:55
....... vyhlasujem stretávku: Deň: 23. 6. 2006....
Nebude to o 14.00 - ale prídem.
endrju
21.06.06,17:41
... a volá sa to Mýtny domček
Bude treba platiť aj mýto? :eek: :D
bepo
21.06.06,17:55
Bude treba platiť aj mýto? :eek: :D
To neviem ale ukecaným ževraj vytrhnú jazyk :D
vladan
21.06.06,18:19
To neviem ale ukecaným ževraj vytrhnú jazyk :D

hmm, tak ukecaných je vás v BA požehnane :p
Muška
21.06.06,19:07
Vladi, že si Ty pôvodom z BA :D

pripájam link na Mytny domcek /od bepa/ www.mytnydomcek.sk
bv_alexandra
22.06.06,04:20
Na 95% prislubujem svoju účasť na stretku. please wait 2 seconds for the uncompressed image
endrju
22.06.06,04:48
hmm, tak ukecaných je vás v BA požehnane :p

Ááááááno? :eek: Prečo som si to ešte nevšimol? :D ;) Som taký zaneprázdnený a či čo? :cool:
bv_alexandra
22.06.06,04:54
Ááááááno? :eek: Prečo som si to ešte nevšimol? :D ;) Som taký zaneprázdnený a či čo? :cool:
Možno si ukecanejších než tí ostatní.please wait 2 seconds for the uncompressed image a potom ti to tak príde že ostatní sú ticho.please wait 2 seconds for the uncompressed image
babenko1
22.06.06,04:55
Vladi, že si Ty pôvodom z BA :D

pripájam link na Mytny domcek /od bepa/ www.mytnydomcek.sk (http://www.mytnydomcek.sk)
vo vnútri to vyzerá celkom dobre... len si neviem predstaviť, že ked sa tam dovalí naša stála zostava + nové tváre, či sa tam pomestíme, xixixi
Muška
22.06.06,11:02
Oživujem túto tému...

Pretože sme prepásli ročné výročie stretávok "....zasa štvrtý piatok....", tak tento piatok ho oslávime.

Tým chcem povedať, že vyhlasujem stretávku.

Deň: 23. 6. 2006

Miesto činu: na začiatku /teda z petržalskej strany/ starého mosta /teda mosta ČA/ je taký domček /povôdne som si myslela , že je to kadibudka :D, ale Bepo ma presvedčil , že je tam reštaurácia/....názov dodá Bepo /možno/

Čas: začiatok 14.00 h
koniec - keď nás vyhodia

Dúfam, že dorazíte v hojnom počte :)
www.mytnydomcek.sk
Ja len, aby ste nezabudli :D
bv_alexandra
22.06.06,11:15
www.mytnydomcek.sk (http://www.mytnydomcek.sk)
Ja len, aby ste nezabudli :D
Muška myslim že na toto sa zabudnuť neda. Skôr človek zabudne ísť k zubárovi ako na stretko porady:)
luebchenko
22.06.06,11:47
ja budem na vás myslieť cestou na skalku :( len blízkosť krahúl a spomienky na naše nedávne tamojšie stretko bude slabou útechou pre moju za vami žialiacu dušu ...... :D
Zuzka
22.06.06,14:24
www.mytnydomcek.sk (http://www.mytnydomcek.sk)
Ja len, aby ste nezabudli :D

Muška, intenzívne rozmýšľam o zajtrajšku. :eek: Neviem či prídem, syn má zajtra štátnice, rozhodnem sa po výsledku. :D
Ak by som náhodou neprišla, tak vás všetkých srdečne pozdravujem a dobre sa zabavte. :)

... domček (kadibudka) vyzerá výborne:D
Muška
22.06.06,15:05
Zuzanka, budeme držať synátorovi všetky prsty :)
už aj preto, aby si to mohla s nami osláviť :D
ingi
22.06.06,15:08
Ak by som náhodou neprišla,

...tak sú dve možnosti :eek: :

a) si skolabovala,
b) si v "povznesenej" nálade :D:D
Muška
22.06.06,15:11
...tak sú dve možnosti :eek: :

a) si skolabovala,
b) si v "povznesenej" nálade :D:D

Ale obidva body by sa Zuzke plnili lepšie za našej účasti :D
bepo
22.06.06,15:26
Neviem či prídem, syn má zajtra štátnice, rozhodnem sa po výsledku. :D
Ak by som náhodou neprišla, tak vás všetkých srdečne pozdravujem a dobre sa zabavte. :)
To si ho tak rýchlo pôjdeš odsedieť ak nespraví? :D
Muška
22.06.06,15:41
Peti, veď počkaj.....Zuzka príde už len kvoliva tomu, aby Ti mohla dať bombu :D
Eulalia
22.06.06,17:50
Peťo, nevidím na tých fotkách na stoloch popolníky. Si si istý, že si dobre vybral?:D Alebo je tam aj letná terasa niekde pod schodami? Tam by sme sa určite zmestili.:D
Ak stihnem prísť v nejakom slušnom čase z toho Vrbového, zastavím sa.
Muška
22.06.06,17:51
Evka :eek:, :eek:, :eek:
Snáď by nám to Peťo neurobil :D
Teda, myslím si, že by si netrúfol :D
bepo
22.06.06,17:54
To o popolníkoch neviem,môžem doniesť nikotínové žuvačky :D Ale hneď mi je to sympatickejšie :p
Muška
22.06.06,18:00
Peťo, ja byť Tebou , tak si tú izbietku už nemaľujem :D
Aby to nebolo zbytočné :D
bepo
22.06.06,18:21
No neviem či tam ty zajtra neumrieš bez cigy ako vo filme Momo :D
Eulalia
22.06.06,18:26
No neviem či tam ty zajtra neumrieš bez cigy ako vo filme Momo :D
Peťo, maj so mnou zľutovanie!:mee: V robote nemôžem fajčiť, tak mám už týždeň permanentný absťák!:D
ALDA
22.06.06,18:29
:mee::mee::mee:..bohužiaľ zajtra vás neuvidím, pretože tu mám škocov, nevesta ide ráno do BB a príde až večer, čiže ich musím poobede aj vyzdvihnúť zo škôlky.
Okolo 17-tej zavolám, kde sa nachádzate, možno by som ešte stihla:):):)
Eulalia
22.06.06,18:32
:mee::mee::mee:..bohužiaľ zajtra vás neuvidím, pretože tu mám škocov, nevesta ide ráno do BB a príde až večer, čiže ich musím poobede aj vyzdvihnúť zo škôlky.
Okolo 17-tej zavolám, kde sa nachádzate, možno by som ešte stihla:):):)

Heli, ja tiež asi nestihnem prísť skôr, ja teraz chodím domov každý deň až okolo siedmej-ôsmej.
Muška
22.06.06,18:38
Helenka, že je to iba výhovorka.....neboj, budeme chodiť fajčiť na most :D

Vidíš Bepo čo robíš? :eek:
Paula
22.06.06,18:43
Prečo je ten domček tak daleko od mojej jaskyne ?:mee:
Muška
22.06.06,18:45
Paulinka, budeme na Teba aspoň intenzívne myslieť :)
Muška
22.06.06,18:46
Paulínka, všetko naj....naj......naj....
zajtra si na Teba pripijeme :)
Cmuk
Paula
22.06.06,18:48
Muška :) :) :) :) :)
Muška
23.06.06,08:23
www.mytnydomcek.sk (http://www.mytnydomcek.sk)
Ja len, aby ste nezabudli :D

Už dnes :):)
bepo
23.06.06,09:52
Ale večer asi zakončíme v inom lokáli,treba sa priebežne informovať
endrju
23.06.06,12:54
Ale večer asi zakončíme v inom lokáli,treba sa priebežne informovať
Taktak, Muška mi už telefonicky oznámila presun do Auparku. Prípadní noví záujemcovia nech sa kontaktujú s niekým z tých, ktorí vyjadrili svoj kladný postoj k účasti na stretku. :)
babenko1
23.06.06,14:45
sakriš.. a ja že kuknem, ako to tam vyziera...
ingi
23.06.06,19:12
Priatelia :) , už zase meškáte s hlásením :eek::D.
Muška
23.06.06,19:42
Ahoj Inguš, už sme doma - chýbala si :)
ingi
23.06.06,19:47
Aj Vy mne :) , a dosť.
Ako bolo?
Koľko Vás bolo?
Čo ste papali?
O čom ste klebetili?
.................
:D:D:D
Eulalia
24.06.06,03:40
:mee: :mee: A ja si tu s tými krabicami a vrecami pri balení pripadám ako Robinson na pustom ostrove.......
:mee: :mee:
...brigádnici neprišli....:p
ALDA
24.06.06,06:29
Aj Vy mne :) , a dosť.
Ako bolo?
Koľko Vás bolo?
Čo ste papali?
O čom ste klebetili?
.................
:D:D:D
Ingi klasika: minútkou ticha sme si úctili neprítomných, prichádzali a odchádzali sme /takže kto bol a nebol neprehľadné/..jedli, pili, ňuchali-Jožko mal niečo voňavé, biele asik 50%..mňam ,asi tri reštiky, v jednej dva krát..hľadali sme ľad:D, dohodli sme ďalšie stretká, každý piatok, pondelok, útorok atď.:D

Skúsim prítomných: bepo, Muška, Edit,evina, Jožko, andrej, liba,Terka, karkulka+mangel zasvietil, oľa, Renátka, eulália, alexandra-rv/dúfam, že som to nepoplietla/, Muškina kamoška, moja velikosť..dúfam, že som niekoho
nezabudla.:D:D:D
bv_alexandra
24.06.06,06:34
Ingi klasika: minútkou ticha sme si úctili neprítomných, prichádzali a odchádzali sme /takže kto bol a nebol neprehľadné/..jedli, pili asi tri reštiky, v jednej dva krát..hľadali sme ľad:D

Skúsim prítomných: bepo, Muška, Edit,evina, Jožko, andrej, liba, karkulka+mangel zasvietil, oľa, renátka, eulália, alexandra-rv/dúfam, že som to nepoplietla/, Muškina kamoška, moja velikosť..dúfam, že som niekoho
nezabudla.:D:D:D
Poplietla bv-alexandra alias NIKA. :DPre tento raz ti to odpúšťam:D
ale aj tak som rada že som tam bola a že som Vás spoznala. :)
Zuzka
24.06.06,06:34
Bolo vás veru dosť. Iste ste sa dobre zabávali. ;) Teším sa na budúce stretnutie, keďže som včera nemohla (... hmm a možno aj mohla :D). :)
Muška
24.06.06,18:39
Zuzka :)
Škoda , že si neprišla.....a zvlášť keď si mohla :D

Ale tešili sme sa s Tebou, že syn uspel :)
Muška
24.10.06,11:10
.....no piatok pred nami , a tu je ticho :(

Tak ako? Piatok - Aupark - 16.00 ?????????
Milan Benka
24.10.06,11:17
Dobrý nápad .
Muška
24.10.06,11:37
.....no piatok pred nami , a tu je ticho :(

Tak ako? Piatok - Aupark - 16.00 ?????????

Zatiaľ príde: Evinka, Bepo, Benka a moja maličkosť.

Kto sa pridá??
Milan Benka
24.10.06,11:41
Zatiaľ príde: Evinka, Bepo, Benka a moja maličkosť.

Kto sa pridá??

Pošlite mi SS-kou číslo na niekoho, kto tam príde, aby som vás našiel :D .

Teda prídem, ak mi nezrušia školenie.:eek: Ale hlavne ak sa mi podarí vás nájsť:D :D :D

A ešte malý detail, okolo 15,30 budem neďaleko hlavnej žel. stanice. Ako sa dostanem do auparku? Je to ďaleko ?
katkaj
24.10.06,12:04
Zatiaľ príde: Evinka, Bepo, Benka a moja maličkosť.

Kto sa pridá??

jáááá jáááá jáááá sa pridám :D:D Možno až okolo piatej ale prídem Vás pozrieť. Upravím si program aby som prišla čím skôr. Aupark mám na skok :D
Tešíím:D
katkaj
24.10.06,12:06
Pošlite mi SS-kou číslo na niekoho, kto tam príde, aby som vás našiel :D .

Teda prídem, ak mi nezrušia školenie.:eek: Ale hlavne ak sa mi podarí vás nájsť:D :D :D

A ešte malý detail, okolo 15,30 budem neďaleko hlavnej žel. stanice. Ako sa dostanem do auparku? Je to ďaleko ?

Z hlavnej stanice nastúpiš na autobus č. 93 a vystúpiš pri auparku na moste. Je to tuším 4 zastávka zo železničnej stanice.
Prípadne choď pod stanicou na všetky autobusy ktoré idú cez nový most do petržalky. :)
bendži
24.10.06,12:20
konečne robíte stretko a ja práve tento víkend cestujem pozrieť domov na oravu :( a tak som sa tešila že vás spoznám.. no snáď nabudúce..
príjemnú zábavu vám prajem :)
Muška
24.10.06,12:38
konečne robíte stretko a ja práve tento víkend cestujem pozrieť domov na oravu :( a tak som sa tešila že vás spoznám.. no snáď nabudúce..
príjemnú zábavu vám prajem :)
Monika aké "konečne" - veď nám furt vyhadzujú na oči, že sa stretávame každú chviľku. Naposledy pred 4 dňami.
Tak sa nemvyhováraj a sleduj témy so stretkami :D
Si vítaná :)
evina
24.10.06,12:39
konečne robíte stretko a ja práve tento víkend cestujem pozrieť domov na oravu :( a tak som sa tešila že vás spoznám.. no snáď nabudúce..
príjemnú zábavu vám prajem :)

Bendži, aké konečne. Veď my sa stretávame každý piatok, len zostavy sú trochu rozdielne :D
Muška
24.10.06,12:41
Evinka, ale sme sa rozohnili :eek: , aby nám Monika nezdrhla :D

Monika, to my len špásujeme :)
endrju
24.10.06,15:06
Zatiaľ príde: Evinka, Bepo, Benka a moja maličkosť.

Kto sa pridá?? Zatiaľ to nie je na "betón", ale pracujem veľmi usilovne na tom, aby som sa mohol pridať aj ja. :cool:
liba2
24.10.06,15:10
Zatiaľ príde: Evinka, Bepo, Benka a Muška.


Zatiaľ to nie je na "betón", ale pracujem veľmi usilovne na tom, aby som sa mohol pridať aj ja. :cool:.......aj ja ;)
Zuzka
24.10.06,15:25
.......aj ja ;)

... začínam vážne nad piatkom rozmýšľať ;)
evina
24.10.06,15:26
... začínam vážne nad piatkom rozmýšľať ;)

Zuzi, tak sa aj vážne rozhodni:) Teba som už nevidela ja osobne ani nepamätám...
evina
24.10.06,15:28
.......aj ja ;)

Využijem túto tému a opýtam sa ako robíte tie dve citácie v jednom príspevku /keď ma naučíte vymažem:D/, lebo ma už ide rozhodiť ako na to neviem prísť :D
Muška
24.10.06,15:38
.....no piatok pred nami , a tu je ticho :(

Tak ako? Piatok - Aupark - 16.00 ?????????
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom :)/
ALDA
24.10.06,16:06
Keby som sa nebála dať príspevok a pridať smejka, vyjadrila by som sa.
ingi
24.10.06,16:12
... začínam vážne nad piatkom rozmýšľať ;)

..aj ja :)
(už rozmýšľam celý deň, ako na to :D )
ingi
24.10.06,16:14
Keby som sa nebála dať príspevok a pridať smejka, vyjadrila by som sa.

Helka :confused: - ale dúfam, že prídeš :)
Muška
24.10.06,16:18
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom :)/ Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/
bepo
24.10.06,16:22
Využijem túto tému a opýtam sa ako robíte tie dve citácie v jednom príspevku /keď ma naučíte vymažem:D/, lebo ma už ide rozhodiť ako na to neviem prísť :D
Je to jednoduché,dáš si jednu citáciu a druhú urobíš [ QUOTE=evina] text [/QUOTE] len bez týh medzier za zátvorkami.

ide ti to? :D
Paula
24.10.06,16:28
Nechňapem podľa toho návodu,, ako tam vlepím druhú:confused:
Muška
24.10.06,16:29
Nechňapem podľa toho návodu,, ako tam vlepím druhú:confused:
Paulinka, jednu vlepíš sem a druhú bepovi :D
Paula
24.10.06,16:31
tak tak tak :D :D :D
bepo
24.10.06,16:43
citácia sa robí [ quote=MENO] TEXT [/quote] len bez tej medzery v prvej zátvorke medzi zátvorkou a quote= lebo by to urobilo citáciu a nevideli by ste to,veľkým MENO a TEXT sa doplní podľa potreby a TEXT je uvedený ako citácia teda
TEXT
Paula
24.10.06,16:46
citácia sa robí [ quote=MENO] TEXT len bez tej medzery v prvej zátvorke medzi zátvorkou a quote= lebo by to urobilo citáciu a nevideli by ste to,veľkým MENO a TEXT sa doplní podľa potreby a TEXT je uvedený ako citácia teda[/quote]

Takže druhá citácia sa robí tak, že všetko vlastne musím opísať:D...já su blbá asi....vzdávam sa a sublimujem:)
Muška
24.10.06,16:49
Paulinka, nie si sama :D
Ten bepo odkedy sa vrátil z LA, tak mu nie je rozumieť. :D
ingi
24.10.06,16:57
Paulinka, nie si sama :D
Ten bepo odkedy sa vrátil z LA, tak mu nie je rozumieť. :D

Keby len to :D
Dúfam, že ma nezabije: Chcel by sa stať potápnikom! :eek::D
bepo
24.10.06,17:01
takže druhá citácia sa robí tak, že všetko vlastne musím opísať:D...já su blbá asi....vzdávam sa a sublimujem:)
Opisovať sa nemusí,na to slúži ctrl+c a ctrl+v, aj tie quote sa dajú okopírovať príp napísať. A Muška,ty zo stretka odídeš s červenými prstami,beriem pravítko :D
evina
24.10.06,18:27
Je to jednoduché,dáš si jednu citáciu a druhú urobíš [ QUOTE=evina] text len bez týh medzier za zátvorkami.[/quote]

Asi sa opýtam ako naprostý neznalec, ale to QUote=Evina ako urobím, keď to tam nevidím, a keď to tam mám napísať, tak zas nevidím také zaátvorky:D

P.s. Ale ináč mi to v celku ešte myslí:D


Vidíš nepodarilo sa :D
evina
24.10.06,18:33
Nejde mi to a nejde :mee:
Paula
24.10.06,18:41
A vôbec, keď už z LA, potom aj návod na použitie by mohol byť dodaný dôslednejší. Lebo tam za oceánom aj kuchárkam viac pomôžu - recept na pečenie začína slovami: zober misku :rolleyes:
evina
24.10.06,18:45
A vôbec, keď už z LA, potom aj návod na použitie by mohol byť dodaný dôslednejší. Lebo tam za oceánom aj kuchárkam viac pomôžu - recept na pečenie začína slovami: zober misku :rolleyes:


Pauli pozri do témy preddavky už sa mi to podarilo :D
Evanka
24.10.06,18:47
Nechňapem podľa toho návodu,, ako tam vlepím druhú:confused:
Všimni si ako je citácia ohraničená - čím začína a čím končí. Text, ktorý má byť citáciou musí začínať hranatá zátvorka quote=Meno] a končiť hranatá zátvorka /quote]. Takže buď to tam napíšeš, alebo jednoducho skopíruješ. Samozrejme slovo hranatá zátvorka musí byť nahradená znakom [. Nemohla som to tam priamo napísať, lebo tučne vyznačený text by bol citáciou.
ingi
24.10.06,18:53
Všimni si ako je citácia ohraničená - čím začína a čím končí. Text, ktorý má byť citáciou musí začínať hranatá zátvorka quote=Meno] a končiť hranatá zátvorka /quote]. Takže buď to tam napíšeš, alebo jednoducho skopíruješ. Samozrejme slovo hranatá zátvorka musí byť nahradená znakom [. Nemohla som to tam priamo napísať, lebo tučne vyznačený text by bol citáciou.

Podľa mňa musí existovať jednoduchší spôsob, idem skúsiť:


No citáciu z viacerých som zatiaľ nezvládla :D

Hurááá! :D:)
evina
24.10.06,18:54
Podľa mňa musí existovať jednoduchší spôsob, idem skúsiť:



Hurááá! :D:)

Ingi, gratulujem, zvládla si to prvá a super:)
babenko1
24.10.06,18:55
ľudzé.. aj ja sa prihlasujem na piatooook... len trošičku neskôôôr... okolo takej 17 hod... určite budú horúce linky, že v ktorej krčme sedíte :-)
ingi
24.10.06,18:55
Hurááá! :D:)

Kto chce vysvetliť???:D
Možno budem lepšia ako Peťo :D:D
Paula
24.10.06,18:57
Kto chce vysvetliť???:D
Možno budem lepšia ako Peťo :D:D


Kto chce vysvetliť???:D
Možno budem lepšia ako Peťo :D:D

aha....a pri citácii dvoch ľudí musím kopírovať z druhej otvorenej porady a či čo?
evina
24.10.06,18:58
Podľa mňa musí existovať jednoduchší spôsob, idem skúsiť:



Na PC je všetko jednoduché, ak sa po polroku dozvieš, že stačilo stlačiť len dve klávesnice:D


Kto chce vysvetliť???:D
Možno budem lepšia ako Peťo :D:D

Ja lebo to ako som to robila teraz sa mi zdá komplikované. To musím mať viackrát otvorenú Poradu?
evina
24.10.06,18:59
aha....a pri citácii dvoch ľudí musím kopírovať z druhej otvorenej porady a či čo?

Pauli sleduj, ja som už citovala z dvoch príspevkov:D
Paula
24.10.06,18:59
Evi:D :D :D :D :D rovnakú otázku sme dali
evina
24.10.06,19:00
Evi:D :D :D :D :D rovnakú otázku sme dali

Toto by som už ako tak zvládla, len neviem kto dokončí DPH:D. Strašne ma štve ak niečo neviem:D
Muška
24.10.06,19:01
A po bepovi ani smrad? :eek:
evina
24.10.06,19:03
Muška už to všetky vieme, už len Ty nie :D:D
Paula
24.10.06,19:03
Pauli sleduj, ja som už citovala z dvoch príspevkov:D

skúšam


Toto by som už ako tak zvládla, len neviem kto dokončí DPH:D. Strašne ma štve ak niečo neviem:D

......................
ingi
24.10.06,19:03
A po bepovi ani smrad? :eek:

Mušenka, trafí ho šľak, že sme lepšie :D
babenko1
24.10.06,19:03
evi.. DPH zvládaš ešte aj zajtra :D
pauli.. vidíš, aká si šikovná, zvládla si to :)
evina
24.10.06,19:03
Evi:D :D :D :D :D rovnakú otázku sme dali

To som si v zápale boja ani nevšimla :D:D
evina
24.10.06,19:04
evi.. DPH zvládaš ešte aj zajtra :D
pauli.. vidíš, aká si šikovná, zvládla si to :)

Ppokiaľ nebudú po ňu zvoniť, keĎ budem ešte v nočnej košeli, aj to sa mi už stalo :D
Paula
24.10.06,19:04
Tolik štěstí, tolik štěstííííííííííí:D
ingi
24.10.06,19:06
To som si v zápale boja ani nevšimla :D:D

Evinka, ja už Vás - bojovníčky nestíham ani sledovať :D
babenko1
24.10.06,19:06
Ppokiaľ nebudú po ňu zvoniť, keĎ budem ešte v nočnej košeli, aj to sa mi už stalo :Dno čo, nahodíš župan, s úsmevom otvoríš... a povieš, že bohužel.. ešte neni hotovo, xixiix
evina
24.10.06,19:07
Muška už to všetky vieme, už len Ty nie :D:D


Muška musím citovať samú seba :D a hlboko sa ospravedlniť, lebo Ty si to vlastne napísla tu ako prvá. V piatok máš kávu:D a fčul tú zostavu strtka zopakuj, lebo cez tie skúšky aj zabudneme, že je stretko :Dto
Paula
24.10.06,19:07
Dík za spoluprácu:) ,prajem skoré dodepkovanie Evi:)
babenko1
24.10.06,19:07
inak.. nie sme náhodou v téme a zasa štvrtý piatok pred nami? :D :D rozoberáme tu citácie, dph, a pod. xixixi
evina
24.10.06,19:09
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom :)/

posúvam, aby sme nezabudli prečo sme otvorili túto tému:D
babenko1
24.10.06,19:09
posúvam .a kde som jaaa????
Muška
24.10.06,19:10
Muška už to všetky vieme, už len Ty nie :D:D
počkám si na Vašu inštruktáž v piatok :D


Mušenka, trafí ho šľak, že sme lepšie images/smilies/biggrin.gif
Myslím, že to on už dávno vie :D
evina
24.10.06,19:10
a kde som jaaa????
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Muška
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /

a Babenko 1 ale neskoršie:)
Muška
24.10.06,19:11
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /, babenko /frflajúce/
babenko1
24.10.06,19:12
nie som frflajúca... len som sa troooooliliiiinku pripomenula :D
ingi
24.10.06,19:13
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /, babenko /frflajúce/

A teraz som kde Jaaaa ???:D

Veď už som tam bola - rozmýšľajúca :D
babenko1
24.10.06,19:14
A teraz som kde Jaaaa ???:Dsom zvedavá, čo ti tam pripíše muškoid, xixi...
evina
24.10.06,19:15
A teraz som kde Jaaaa ???:D

Tu na prvom mieste:) Ingi





Evinka, Libuška, Bepo, Benka, Endrju /keď dobetónuje/, Zuzinka /keď dorozmýšľa/ a ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /, babenko /frflajúce/

A tu všetci ostatní:)
Muška
24.10.06,19:16
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
endrju
24.10.06,19:17
Všimli ste si, že ste dnes v tejto téme napísali zatiaľ "iba" 64 nových príspevkov? :) :cool:

P.S. Počas písania ma Muška predbehla, takže si opravte "64" na "65" :cool:
babenko1
24.10.06,19:18
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/a že to nemám ťažké....
ingi
24.10.06,19:18
som zvedavá, čo ti tam pripíše muškoid, xixi...

Tak to sa jej podarilo :D , potvorke :D , to sa budem musieť v piatok naozaj nejak dostaviť :)

Doplnené:

A ja že Muška :D

A to bola Evinka! :D:D:D
Paula
24.10.06,19:18
:mee: ach jááááááj, smutno mi za vami
babenko1
24.10.06,19:19
Všimli ste si, že ste dnes v tejto téme napísali zatiaľ "iba" 64 nových príspevkov? :) :cool:jojo.. bohatá debatka, xii.. andrej a čo betonuješ? :D
Muška
24.10.06,19:19
a že to nemám ťažké....
Reni, ja som každému dala do zátvorky iba ich vlastné pripomienky, nič som si nevymyslela :D
evina
24.10.06,19:20
Všimli ste si, že ste dnes v tejto téme napísali zatiaľ "iba" 64 nových príspevkov? :) :cool:

P.S. Počas písania ma Muška predbehla, takže si opravte "64" na "65" :cool:

Nie to sme si nemali čas všimnúť:D
Muška
24.10.06,19:21
Andrejko, a už Ti aj Evinka pokazila číslo :D
babenko1
24.10.06,19:21
Muši.. ale ako si to tam pripísala,xixi
Paula
24.10.06,19:22
Nie to sme si nemali čas všimnúť:D

:D :D :D:D :D
evina
24.10.06,19:22
Neviem či by sme sa nemali hneď teraz stretnúť, vyzerá to na zaujímavú náladu:D
endrju
24.10.06,19:23
jojo.. bohatá debatka, xii.. andrej a čo betonuješ? :D
Reni, nebetónujem. Iba moja účasť ešte nie je "na betón" :D Muškin preklad znel, že "betónujem" :)
Muška
24.10.06,19:23
Evinka, a všimla si si môj príspevok 118 ???? :D
Ale čo ma to stálo úsilia - možno aj 5 okien Porady som tu mala :D
evina
24.10.06,19:24
Evinka, a všimla si si môj príspevok 118 ???? :D
Ale čo ma to stálo úsilia - možno aj 5 okien Porady som tu mala :D

veď už som sa Ti ospravedlnila, že si bola prvá:) Ja mám teraz otvorených asi 10 okien POrady :D:D:D
endrju
24.10.06,19:25
Neviem či by sme sa nemali hneď teraz stretnúť, vyzerá to na zaujímavú náladu:D
To akože u "ftáka" je HH a či čo? :eek: Inak nemá význam teraz niekam utekať v daždi :D
babenko1
24.10.06,19:26
veď už som sa Ti ospravedlnila, že si bola prvá:) Ja mám teraz otvorených asi 10 okien POrady :D:D:Da nestačí vám len jedno wokno? :D
evina
24.10.06,19:26
To akože u "ftáka" je HH a či čo? :eek: Inak nemá význam teraz niekam utekať v daždi :D

Len teraz neviem ako si mám vysvetliť to HH:D
Muška
24.10.06,19:28
a nestačí vám len jedno wokno? :D
Nemudruj mladá :D
V piatok si to vysvetlíme, a s bepom aj ručne :D
evina
24.10.06,19:29
Vydržte s náladou do piatku, idem dokončiť moje obľúbené tri písmená, t.j. DPH, vidím to tak do tretej :):)
Muška
24.10.06,19:29
Len teraz neviem ako si mám vysvetliť to HH:D
žeby "Holý Hlavný" ?? :eek:

Ideme???
evina
24.10.06,19:30
žeby "Holý Hlavný" ?? :eek:

Ideme???

:D:D:D:D .
endrju
24.10.06,19:30
a nestačí vám len jedno wokno? :D
Bude aj také. V sobotu. Po oslave jednej 60ky, na ktorej sa mám zúčastniť :)
Muška
24.10.06,19:32
Bude aj také. V sobotu. Po oslave jednej 60ky, na ktorej sa mám zúčastniť :)
Tak Ty nebetónuješ :eek:
Ty sa len chceš šetriť na sobotu. No, len pekne prídi....piť Ti nedovolíme :D
endrju
24.10.06,19:34
Tak Ty nebetónuješ :eek:
Ty sa len chceš šetriť na sobotu. No, len pekne prídi....piť Ti nedovolíme :D
A trénovať kedy budem? :eek: šak aj pred účasťou na jednej svadbe minulý rok v lete som bol trénovať na stretku. Pivo v P.C. sa minulo skôr ako som zistil či mám dostatočnú kondičku. Dorážali sme to práve u "ftáka" :)
Muška
24.10.06,19:42
A trénovať kedy budem? :eek: šak aj pred účasťou na jednej svadbe minulý rok v lete som bol trénovať na stretku. Pivo v P.C. sa minulo skôr ako som zistil či mám dostatočnú kondičku. Dorážali sme to práve u "ftáka" :)

Ale to si bol vtedy nový, tak si mohol dorážať:rolleyes:
Dnes by sme Ťa už my dorazili ;)
bepo
24.10.06,19:49
Fúha,tu ste také vymakané že zajtra si tuším zoberiem cigára aby som zapadol ;)
Evanka
24.10.06,19:55
Podľa mňa musí existovať jednoduchší spôsob, idem skúsiť:
Hurááá! :D:)
Ingi, myslela som, že som ti dala "slušný" návod, veď si to vzápätí zvládla a ty ma zvozíš :(. Ak si prišla na jednoduchší spôsob, tak sem s ním. Ale neverím. Začiatok a koniec citácie musia byť tie kľúčové slová. Ako ich tam vložíš, to je už o inom :)
Muška
24.10.06,20:01
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/

Kto ďalší ???
Muška
24.10.06,20:35
Ja síce už po podnikoch nechodím, .........
Evinka, čo si chcela v inej téme týmto povedať ? :eek: Dúfam, že v piatok prídeš.
evina
24.10.06,20:37
Evinka, čo si chcela v inej téme týmto povedať ? :eek: Dúfam, že v piatok prídeš.
Chcela som asi povedať, že nefajčím :D:D

P.s. Veď vidíš, že moja účasť je bez pripomienok...
Muška
24.10.06,21:03
P.s. Veď vidíš, že moja účasť je bez pripomienok...

No veď práve. Už som Ti skoro dopísala pripomienku /už nechodiaca po podnikoch/ :D
ingi
24.10.06,21:57
Ingi, myslela som, že som ti dala "slušný" návod, veď si to vzápätí zvládla a ty ma zvozíš :(. Ak si prišla na jednoduchší spôsob, tak sem s ním. Ale neverím. Začiatok a koniec citácie musia byť tie kľúčové slová. Ako ich tam vložíš, to je už o inom :)

Evanka, moja, žiaden útok proti Tebe, je to o tom , na čo prišli hneď po mne dievčatá (Evinka a Paulínka), proste si otvoríš dve (prípadne 3 a viac :D ) Porady a pracuješ s nimi. :):)
katkaj
25.10.06,06:43
Momentálna zostava:

Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/

Kto ďalší ???

No už som si myslela že si na mňa zabudla :eek: :D V predchádzajúcich zostavách som sa nenašla :o
ingi
25.10.06,06:50
No už som si myslela že si na mňa zabudla :eek: :D V predchádzajúcich zostavách som sa nenašla :o

Katka, Mušenka včera v noci stále a stále zabúdala :D
katkaj
25.10.06,06:54
Katka, Mušenka včera v noci stále a stále zabúdala :D

ale našťastie na mňa nezabudla úplne a aspoň v poslednej zostave som sa našla :D Odpúšťam jej :D
Jozef Mihál
25.10.06,10:19
Pridávam svoj šuťopríspevok - v piatok som v KE ale ak ma nemenovaná letecká spoločnosť zdravého dopraví do BA a rýchlo zvládnem ešte jednu povinnosť, ktorú mám v centre o 17.00, pribehnem s nejakým tým omeškaním.
endrju
25.10.06,10:33
...pribehnem s nejakým tým omeškaním.
Lepšie by sa čítalo "pribehnem s nejakým tým prískočným" :)
Muška
25.10.06,10:34
ale našťastie na mňa nezabudla úplne a aspoň v poslednej zostave som sa našla :D Odpúšťam jej :D
Katuška, ja som furt vedela, že mi tam niekto, kto nemal žiadne pripomienky, chýbal, ale včera ma tak poraďaci zblbli :eek:
Ale okontrolovala som to a hups.....a si tam :)
Ďakujem za odpustenie:cool:
Muška
25.10.06,10:37
V piatok. 16.00 h - niekde v Auparku
Momentálna zostava:

Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
Brm /drzaňa-drzá/

Kto ďalší ???
__________________
brm
25.10.06,10:55
Katka, Mušenka včera v noci stále a stále zabúdala :D
bola triezva? alebo mala nikotínový absťák? otravu kyslíkom?
bepo
25.10.06,13:19
bola triezva? alebo mala nikotínový absťák? otravu kyslíkom?
Pozri na jej foto v profile a si domyslíš :)
Muška
25.10.06,13:24
Pozri na jej foto v profile a si domyslíš :) Peťo, tak namiesto toho, aby si ma pochválil, .......že sa mi tam podarilo pricapiť foto :D
To je moja najväčšia láska :) Peťko - mladší
Muška
25.10.06,13:30
A fčul som si ich vymenila.
Dvaja Peťkovia :)
evina
25.10.06,16:00
A fčul som si ich vymenila.
Dvaja Peťkovia :)

Muška , tá prvá bola lepšia, celá Ty, ale fakt to myslím:)
Muška
25.10.06,16:31
Muška , tá prvá bola lepšia, celá Ty, ale fakt to myslím:)
Vrátila som si tam môjho Petríka :)
Ja sa tam totiž nezmestním :D
endrju
25.10.06,16:34
Vrátila som si tam môjho Petríka :)
Ja sa tam totiž nezmestním :D
Cumlík je od Teba, dúfam :D
Muška
26.10.06,06:59
V piatok. 16.00 h - niekde v Auparku
Momentálna zostava:

Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
Brm /drzaňa-drzá/

/poznámky v zátvorkách vznikli na základe vlastných pripomienok dotyčných poraďákov/

Kto ďalší ???
__________________

..posúvam, aby niekto nepovedal, že nevedel :D
luebchenko
26.10.06,07:47
..posúvam, aby niekto nepovedal, že nevedel :D

Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
Brm /drzaňa-drzá/
luebchenko /príplazom vpred, vyplazeným jazykom myjúc pred sebou cestičku ku svetlejším zajtrajškom/:D - ak mi do toho čosi ne.....
Ružena
26.10.06,08:36
Ahoj, skúsim dobehnúť aj ja, po prečítaní Vašich príspevkov som zadýchaná ako vykŕmená húska. Niekoho prezvoním, aby som Vás našla. Ak má niekto foto z husacinky v papierovej podob, nech prinesie. Teším sa na stretnutie. pa
Muška
26.10.06,08:40
V piatok. 16.00 h - niekde v Auparku
Momentálna zostava:
Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja Muška /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
brm/drzaňa-drzá/
luebchenko /príplazom vpred, vyplazeným jazykom myjúc pred sebou cestičku ku svetlejším zajtrajškom/ - ak mi do toho čosi ne.....
Ruženka /vraj vykŕmená húska/
__________________
liba2
26.10.06,08:40
16 avizujúcich poraďákov - to už dlho nebolo ...:D
endrju
26.10.06,10:50
16 avizujúcich poraďákov - to už dlho nebolo ...:D Takže je veľmi pravdepodobné, že samostretko to nebude :D Medzi avizujúcimi nie je Samo :)
bepo
26.10.06,12:37
Ak by sa nakoniec skončilo u ftáka tak sa môžte pozrieť ako dnes jeden šikovný vodič na audi skoro zlikvidoval krčmu na druhom konci ulice,ešte že je v pivnici a má strom pred sebou
Jozef Mihál
26.10.06,14:03
Ak má niekto foto z husacinky v papierovej podob, nech prinesie.
Mám foto z inej, ešte zaujímavejšej akcie. Oplatí sa na stretku počkať na mňa.
Muška
27.10.06,06:25
V piatok. 16.00 h - niekde v Auparku

Momentálna zostava:
Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja Muška /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
brm/drzaňa-drzá/
luebchenko /príplazom vpred, vyplazeným jazykom myjúc pred sebou cestičku ku svetlejším zajtrajškom/ - ak mi do toho čosi ne.....
Ruženka /vraj vykŕmená húska/
_
..........a ešte kto???
katkaj
27.10.06,06:32
V piatok. 16.00 h - niekde v Auparku

Muška a to "niekde v Auparku" sa nedá bližšie špecifikovať? :) Aby som nechodila dve hodiny po auparku :D
Muška
27.10.06,06:37
No môžme začať v LAVAZZA - pri NAY /na poschodí/, ale posielam Ti tel.č. do SS-ky
evina
27.10.06,06:37
No môžme začať v LAVAZZA - pri NAY /na poschodí/, ale posielam Ti tel.č. do SS-ky

Muška nepochybovala som, že v Lavazza :D
katkaj
27.10.06,06:43
No môžme začať v LAVAZZA - pri NAY /na poschodí/, ale posielam Ti tel.č. do SS-ky

Lavazza bude pri tom počte prihlásených asi najlepšia :D
Muška
27.10.06,06:46
Inak, ak sa niekto bude veľmo nudiť , ja začínam o 14.30 vo Flipe :D
liba2
27.10.06,06:58
Inak, ak sa niekto bude veľmo nudiť , ja začínam o 14.30 vo Flipe :Dsúradnice......... ?
luebchenko
27.10.06,06:58
Aký Flip?! Už ti farári nevadia?! :D Do Lavazzy utekaj stoly zaberať aby sme do tej 16-tej mali 16 miest :D
Muška
27.10.06,07:02
Aký Flip?! Už ti farári nevadia?! :D Do Lavazzy utekaj stoly zaberať aby sme do tej 16-tej mali 16 miest :D
Snáď je v práci a ráta....:rolleyes:....žeby "ovečky"?
bepo
27.10.06,07:25
Lavazza bude pri tom počte prihlásených asi najlepšia :D
No práveže pri toľkých ľudoch sa asi budeme musieť presťahovať,nie je to tam vhodné
katkaj
27.10.06,07:50
No práveže pri toľkých ľudoch sa asi budeme musieť presťahovať,nie je to tam vhodné

Len keď sa tak zamyslím v auparku je to asi jedna z najväčších kaviarní :confused:
Muška
27.10.06,08:49
No práveže pri toľkých ľudoch sa asi budeme musieť presťahovať,nie je to tam vhodné
Peti nekuvikaj, 7 sedačka, 7 oproti stoličky, 2 za vrch stolom.
Je problém????
Keď sa ešte dobre pritisneme :D
eviketa
27.10.06,09:13
No a ešte stoličku pre mňa
Muška
27.10.06,09:32
V piatok. 16.00 h - v Auparku - LAVAZZA
Momentálna zostava:
Editka, Evinka, Libuška, Katkaj, Bepo, Benka, /bez pripomienok/
Endrju /keď dobetónuje/,
Zuzinka /keď dorozmýšľa/
ja Muška /ja som radšej nezačala betónovať a tobôž rozmýšľať/
Aldinka /aj so smejkom /
Inguška /ďalšia rozmýšľajúca/ ,
babenko /frflajúco sa pripomínajúce/
Jozef Mihál /furt má nejaké povinnosti/
brm/drzaňa-drzá/
luebchenko /príplazom vpred, vyplazeným jazykom myjúc pred sebou cestičku ku svetlejším zajtrajškom/ - ak mi do toho čosi ne.....
Ruženka /vraj vykŕmená húska/
Eviketa /vraj chce aj stoličku :eek:/
__________________
Muška
27.10.06,09:33
Evka, v pohode, my tam ideme na kávu....skúsime Ti objednať stoličku :D
Zuzka
27.10.06,09:37
Evka, v pohode, my tam ideme na kávu....skúsime Ti objednať stoličku :D

... ja si prosím držať flek ;) ... prídem asi o 17 hod. .... teším sa ..... :):)
eviketa
27.10.06,10:05
Nadi, tak vieš, ja nerada všetko "na stojaka"
Muška
27.10.06,10:18
Nadi, tak vieš, ja nerada všetko "na stojaka"
Evinka a stoličku budeš držať v ruke? :eek:
My si tam objednávame kávu, len Ty jediná si tam objednávaš stoličku :D
ingi
27.10.06,10:23
Evinka a stoličku budeš držať v ruke? :eek:
My si tam objednávame kávu, len Ty jediná si tam objednávaš stoličku :D

Mne by sa veru aj postieľka zišla :eek::D
eviketa
27.10.06,11:02
NO bože čo to tam sa vlasne chysta, ja som si chcela pohodlne sadnúť a chcela som objednať si tú pohodlnú stoličku to je všetko, Naďa čo rypeš? Ešte že si to ty. Dik Ingi za podporu s postielkou
ingi
27.10.06,11:33
Naďa čo rypeš? Ešte že si to ty.

Evik, šak čo ju nepoznáš? :D
Paula
27.10.06,12:32
Účastníkom dnešného BA-stretka prajem najsamlepšiu náladu:) A nedajte sa pre hurónsky smiech vyhodiť, nech budete kdekoľvek;)
brm
27.10.06,12:38
brm brm grc... ja sa nedoplazím, trávim mladosť na záchode....budem na vás myslieť
ingi
27.10.06,16:46
Hlásim (z postieľky :D ) priebežný stav stretka:
Po hodinke chýbali ešte Zuzka, Jožko a Brm (tá sa náležite ospravedlnila :D ).
Ostatní sa išli napapkať do "orla".
Počas mojej prítomnosti bolo hlučno :D , ale srdečne a veselo. :)
liba2
27.10.06,22:15
Hlásim šťastný príchod zo stretka :) , šťastný preto, že v tejto "rannej" dobe zastavovali policajti na Suchom mýte, ja som nemala zapnutý pás, ale moje šťastie bolo, že zastavili auto predo mnou :D .

Účastníkom dnešného BA-stretka prajem najsamlepšiu náladu:) A nedajte sa pre hurónsky smiech vyhodiť, nech budete kdekoľvek;)
Vyhodiť sme sa nedali (zo ftáka), ale potrestali nás spôsobom, že hudba revala tak, že sme sa vôbec nepočuli , takže sme kričali ešte viac :D .
Muška
27.10.06,22:18
Hlásim príchod :) Endrju ma bezpečne priviezol domov :) za čo mu touto cestou ďakujem . CMUK :)
ALDA
28.10.06,07:00
Bolo súúúper cmuk..:):):)

Východňaré sa stratili z dohľadu od hladu, škoda.
ALDA
28.10.06,07:03
Hlásim príchod :) Endrju ma bezpečne priviezol domov :) za čo mu touto cestou ďakujem . CMUK :)

Muši, dúfam, že si o tom nepochybovala:confused::eek: Aj ja mu ďakujem za bezpečné premiestnenie:)
DanielaSL
28.10.06,10:00
Bolo súúúper cmuk..:):):)

Východňaré sa stratili z dohľadu od hladu, škoda.

Bolo ich tam viac......? Myslela som, že len benka bude jediný zástupca....;)
Milan Benka
29.10.06,18:39
Chcel by som sa blavákom ospravedlniť , že som sa nedostavil ku ftákovi.:mee: :mee:

Ale musím skonštatovať, že keď chcem stretnúť priateľov a známych, ktorých som dlho nevidel, musím zájsť do Blavy do Auparku. Za pár hodín som ich tam stretol toľko, že som tomu ani veriť nescel. Dokonca aj svojich rodákov žijúcich kdesi na opačnom konci BJ nestretnem ako je rok dlhý a pri prvej návšteve v auparku som o nich zakopol pri prvej reštike.

A východňar som bol iba ja, zvyšok bol zo Žiliny. ;)

Verím, že teraz keď chodím do Blavy častejšie, budem mať možnosť zúčastniť sa Vaších stretiek. Máte na nich naozaj skvelú atmosféru.
Muška
29.10.06,20:17
Milanko, je nám ľúto, že si s nami nešiel ku ftákovi, lebo v Lavazze, sme dosť blbo sedeli a nemohli sme sa všetci spolu porozprávať.

Ale veď nabudúce :)
Jozef Mihál
30.10.06,17:43
Prvý piatok...
Paula
30.10.06,18:17
Už ma netrápte s vašim štvrtkom, lebo mi je za vami véééééľmi:mee:
ALDA
31.10.06,08:27
Už ma netrápte s vašim štvrtkom, lebo mi je za vami véééééľmi:mee:

Paulinka aj nám:mee:
DanielaSL
31.10.06,08:36
A tento týždeň by nejaké ministretko nemohlo byť?:rolleyes: :) ;)
endrju
31.10.06,10:26
A tento týždeň by nejaké ministretko nemohlo byť?:rolleyes: :) ;)
Možno aj mohlo. :D
Otázku treba zaradiť do správnej témy. :) Najbližšie štvrtý piatok bude 24.11.2006 ;)
Rozmýšľam, či by sa tu "neuživila" téma podobná zoznamu školení, v ktorej by bol aktuálny zoznam Poraďáckych stretiek v najbližších hodinách / dňoch / týždňoch / mesiacoch / rokoch / .... usporiadaný podľa ulíc / obcí / okresov / krajov / krajín / kontinetov / ... :cool:
DanielaSL
31.10.06,11:03
Treba to Richardovi navrhnúť....
bepo
06.12.06,09:58
Keďže stretko v prvý piatok bolo vo štvrtok, stretko na štvrtý piatok sa uskutoční v stredu 20.12.2006 :D A bude to také sviatočné stretko ale fusakle mi nosiť nemusíte ;)
katkaj
06.12.06,10:25
Keďže stretko v prvý piatok bolo vo štvrtok, stretko na štvrtý piatok sa uskutoční v stredu 20.12.2006 A bude to také sviatočné stretko ale fusakle mi nosiť nemusíte

Tak to ja som už teraz smutná :o lebo budem mimo SR. Ale budem na Vás myslieť a pripijem si na vaše zdravie dobrým francúzskym vínkom :)
willma
06.12.06,13:02
Keďže stretko v prvý piatok bolo vo štvrtok, stretko na štvrtý piatok sa uskutoční v stredu 20.12.2006 :D A bude to také sviatočné stretko ale fusakle mi nosiť nemusíte ;)
bepo a ty si Dagmara?:D alebo už Ježiška čakáš;) alebo je to tá tretia alternatíva.
Muška
06.12.06,16:12
Keďže stretko v prvý piatok bolo vo štvrtok, stretko na štvrtý piatok sa uskutoční v stredu 20.12.2006 :D A bude to také sviatočné stretko ale fusakle mi nosiť nemusíte ;)
Paulínka...aj Ty prídeš? :) No konečne :)
Paula
06.12.06,16:20
Muška, v inej téme som ševelila:

Hm, ak bude aj vianočné a nebude sa "biť" s príchodom juniora, možno sebesidámvianočnýdarček.......je to vo hviezdach, je to vo hviezdach:)

ale ja rada odsúhlasujem Vaše stretká.
Muška
06.12.06,16:28
....

ale ja rada odsúhlasujem Vaše stretká.
Ty, Ty, Ty :):):):)
babenko1
06.12.06,16:43
A kde sa uskutoční? :) taký maličký detajlík
Hlinkovx
06.12.06,16:55
na parkovisku :D:D také ľahké nevieš ?
Paula
06.12.06,16:59
na parkovisku :D:D také ľahké nevieš ?

Aha, balvan mi z duše odkväcol ....dík Silvi, život si mi zachránila .Posielam rezník:cool:
bepo
07.12.06,05:20
A kde sa uskutoční? :) taký maličký detajlík
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere :D Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
Hlinkovx
07.12.06,06:06
Aha, balvan mi z duše odkväcol ....dík Silvi, život si mi zachránila .Posielam rezník:cool:
tak to bude teda rezňov :D:D
katkaj
07.12.06,07:06
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere :D Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť

No tak po tých porciách čo tam dávajú sa to plávanie zmení asi na hod kameňom do vody :D
luebchenko
07.12.06,08:21
Môžem sa prihlásiť ako dohadná položka? Veľmi rada by som prišla, ale 15-ho preberám funkciu a čo sa na mňa a v akých termínoch navalí dnes fakt netuším :(

Luba
ALDA
07.12.06,08:28
Môžem sa prihlásiť ako dohadná položka? Veľmi rada by som prišla, ale 15-ho preberám funkciu a čo sa na mňa a v akých termínoch navalí dnes fakt netuším :(

Luba

Lubka patrilo by sa aby si sa nám predstavila v novej funkcii:)
Veľa úspechov:):):)
Muška
07.12.06,11:15
nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere :D Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
OK Peťo, mne rezervuj miesto "na brehu" /budem predsa v porote/ a Ty chceš ktorú plavebnú dráhu??? Jednotka je ešte voľná :D
brm
07.12.06,12:09
bzuk, ale ked naša ľahkonohá štíhla rota nabehne do jazera tak zaplaví aj diaľnicu...
evina
07.12.06,19:12
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere :D Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť

Dúfam, že tam budú mať tie zlaté servítky z Edit stužkovej:D /znalí len vtedy prítomní na šuťáku :)
endrju
07.12.06,19:18
Dúfam, že tam budú mať tie zlaté servítky z Edit stužkovej:D /znalí len vtedy prítomní na šuťáku :)
Použité? :eek: Alebo vyčistené (recyklované)? :cool:
evina
07.12.06,19:30
Použité? :eek: Alebo vyčistené (recyklované)? :cool:

Recyklované, ale hlavne , že pozlátené :D
ola
07.12.06,19:48
Onehdy sme sa zhodli na rukávoch. Podotýkam, že radšej bez gombíkov, bolí z toho nos :D
Ružena
08.12.06,09:50
Ja si myslím, že by ste si nemali brať plavky, predpoveď hovorí, že bude mrznúť, takže by som odporúčala korčule. Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Muška
08.12.06,10:03
....Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
No, Ruženka, myslím si, že si radšej zoberiem tie plavky :D
ALDA
08.12.06,10:17
Ja si myslím, že by ste si nemali brať plavky, predpoveď hovorí, že bude mrznúť, takže by som odporúčala korčule. Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Ruži sánky nebudú dobré:D
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.golkowice.pl/images/zima.jpg&imgrefurl=http://www.golkowice.pl/pages/8.htm&h=600&w=800&sz=135&hl=sk&start=145&tbnid=HEX4v0sfUYP9ZM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dzima%26start%3D140%26imgc%3Dcolor%26n dsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dsk%26lr%3D%26sa%3DN
Ružena
08.12.06,10:39
No tak Holky z porcelánu, teraz ste sa prejavili!!!! Robiť sa vám nechce:mee:, len by ste sa čvachtali vo vodičke, zahrievali sa vareným vinkom:(. Vy neviete o tom, že práca šľachtí????:eek::eek::eek:. Ani sane brať nemusíte, pracovný násroj sa už nájde. Len aby sme mali nejaké miestečko objednané, lebo je čas vianočných posedení a možno to bude problém.
bepo
08.12.06,10:42
Teraz som volal do vodníka,majú voľné pre 10-15 ľudí od 17 tej ale treba si to rezervovať a dať zálohu,ja by som tam večer išiel ale ak nemáte záujem o vodníka tak dajte iný návrh čím skôr aby som tam zbytočne nebehal.
Muška
08.12.06,11:32
Tak sa vyjadrite.......nechrápte :D
Muška
08.12.06,11:42
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Jozef Mihál, Muška, Ruženka, Zuzka

A ostatní???????
Libuška, brm, ika, Albo, Ola, endrju, smith, willma a samozrejm ostatní vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť bepovi na kolená :D
katkaj
08.12.06,11:52
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Jozef Mihál, Muška, Ruženka, Zuzka

A ostatní???????

Libuška, brm, ika, Albo, Ola, endrju, smith, willma a samozrejm ostatní vy čo???

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť bepovi na kolená :D

A ja smutná neprítomná navrhujem týmto aj nejaké predsilvestrovské koncoročné stretko. :rolleyes:
Ružena
08.12.06,11:54
Ľubi, ako som si stihla prečítať, tvoj úspech žne prvé výhody. Aspoň Ti to sľubuje Muška, len či s tým bude Bepo súhlasiť:D:D
Hlinkovx
08.12.06,12:07
A ostatní???????
my ostatní s tebou samozrejme súhlasíme...nič iné nám pri tebe ani nezostáva :D
Muška
08.12.06,12:19
A ja smutná neprítomná navrhujem týmto aj nejaké predsilvestrovské koncoročné stretko. :rolleyes:
Katuška , je nám ľuto, že nemprídeš, ale si ospravelnená, ale Bepo ráta s tým, že dorazíš ako snehová guľa z Francie až do Vodníka
katkaj
08.12.06,12:23
Katuška , je nám ľuto, že nemprídeš, ale si ospravelnená, ale Bepo ráta s tým, že dorazíš ako snehová guľa z Francie až do Vodníka

:D:D:D a čítala som dnes v pokynoch na cestu že sú tam aj nejaké lety helikoptérou tak priletím :D a "zaparkujem" na tom zamrznutom jazere :D:D
Muška
08.12.06,12:39
Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Jozef Mihál, Muška, Ruženka, Zuzka

A ostatní???????
Libuška, brm, ika, Albo, Ola, endrju, smith, willma a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom :eek:

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolená :D
Zoltán Kovács
08.12.06,12:48
Muška neviem ti potvrdiť moju účasť. Bohužial teraz rozhoduje moja bolavá noha, ktorá ma nechce poslúchať,totiž nezabrali antibiotiká, kt. som bral už aj na predchádzajúcom stretku. A asi to bude na dlhšie cca. 2 mesiace. A ešte aj chrípka ma obchádza.:mee:
Viera.M.
08.12.06,12:52
Môžem prísť aj ja???