zorka 1
16.11.08,23:36
Ahojte poraďáci,
ste tu takí vševedkovia,:) zaujíma ma, či má niekto z Vás skúsenosti s koloidným striebrom a aké, prípadne kde si ho zaobstarávate.
Ďakujem za odpovede.
mikačok
17.11.08,04:25
Možno "w" je "u" to "r" ono "t" .
Ja som to kúpil ako elektricky vodivé lepidlo.
pasuliatko
17.11.08,11:01
Možno "w" je "u" to "r" ono "t" .
Ja som to kúpil ako elektricky vodivé lepidlo.

čo znamenajú tie písmena v úvodzovkách?:confused:
zanetth
17.11.08,11:14
Ahojte poraďáci,
ste tu takí vševedkovia,:) zaujíma ma, či má niekto z Vás skúsenosti s koloidným striebrom a aké, prípadne kde si ho zaobstarávate.
Ďakujem za odpovede.

Počula som o tom, dostať to kúpiť v internetovej lekárni, stačí zadať do vyhľadávača "koloidné striebro". Tiež by ma zaujímalo, či s tým má niekto osobné skúsenosti.
mikačok
17.11.08,11:31
čo znamenajú tie písmena v úvodzovkách?:confused:


Kým neboli v úvodzovkách a vedľa seba,bola to firma od ktorej som to kúpil,ale určite sú aj iné.
Ninna
17.11.08,11:33
Osobná skúsenosť: veľmi dobrý prostriedok liečby rôznych neduhov v alternatíve. Čo konkrétne by ste chceli vedieť?
P.S.:Viem ho zaobstarať,alebo poradiť kde sa dá zohnať len neviem odkiaľ pochádzate.
Marek777
22.12.08,19:37
zdravim, mozem povedat po vlastnej skusenosti ,ze koloidne striebro je ozaj dobry prostriedok ako proti nachladeniu ,tak aj na rozne zapaly,proti bakteriam ,virozam,plesniam atd.Vrelo odporucam. :)
Fabiana
22.12.08,20:12
Kým neboli v úvodzovkách a vedľa seba,bola to firma od ktorej som to kúpil,ale určite sú aj iné.
mimotemymimotemymimotemy ako sa dá dosiahnuť -50 porada bodov???
vanili
26.03.09,15:32
Ja som si koloidne striebro objednavala v predajni zdravej vyzivy Slnecnica na Kvacalovej. Je tam velmi mily a ochotny personal, striebro vzdy pomohlo.
lami
27.05.09,08:45
Ja si koloidné striebro vyrábam sám. Kúpil som si generátor na výrobu koloidného striebra GKS904/S a vyrábam ho pre celú rodinu aj známych. Ani som netušil aké je to jednoduché, len sa musí presne dodržať postup. Na emis.sk som našiel všetko čo som potreboval. Vyrábam si koloidné striebro asi tak dva krát týždenne. Vyrobím si ho v takej koncentrácii ako potrebujem - od 10 do 40ppm podľa toho na akú liečbu je určené. Odporúčam to aj ostatným - je to lacnejšie ako si stále objednávať. Až teraz vidím aké sú ceny za fľaštičku KS premrštené.
bettylou
28.05.09,16:58
tiez som si to kupovavala, ale okrem lahsej penaženky som nepobadala žáden účinok
Marek777
13.09.09,07:28
mozno si kupovala nekvalitne KS.
misomiso
13.09.09,07:47
Z vlastnej skusenosti - je to na figu.
alla66
13.09.09,15:03
mozno si kupovala nekvalitne KS.
ako rozoznám kvalitné koloidné striebro od šmejdu?
...tiež som ho užívala, kúpila som si iba destilovanú vodu v lekárni a spracovaný výrobok mi dal kamarát zadarmo. Necítila som na sebe žiadne účinky:mee:
bettylou
01.10.09,23:10
ta som si asi myslela, že budem celá strieborná či čo :D
jenny7
18.02.10,19:27
ahojte, posledné príspevky neboli moc pozitívne čo sa týka koloidného striebra, ale mne ho jeden známy odporúčal, že by mi to mohlo pomôcť pri častých zápaloch očí, tak som sa vás chcela opýtať, či má niekto s tým skúsenosti, používal to niekto ako obklady prípadne výplachy na oči?? ja som sa o tom dočítala veľa vecí, len by som potrebovala poznať aj nejaké tie vlastné skúsenosti...ked som bola na očnom a spomenula som to lekárke, tá mi to neodporučila, tak ma to trošku zmiatlo, ale ked človeku už nič nepomáha a zápaly a slzenie očí sa opakuje,tak mám proste dôvod skúšať toho čo najviac a dúfať, že mi konečne niečo zaberie. ak má s tým niekto skúsenosti, pripíšte mi prosím svoj príspevok, zatial ďakujem.
kukurička
18.02.10,19:46
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=18
-pozri si toto fórum, kde je o KS diskusia a určite sa dozvieš niečo bližšie, alebo sa môžeš zaregistrovať a pýtať sa na konkrétne zdravotné problémy;)
jerry22
04.04.10,19:40
Zdravim, chcem sa spytat aku mate skusenost s vyrobou KS domacky a aky pouzivate na to typ pristroja. Uvazujem o kupe takehoto pristroja, poradi niekto nejaky typ, cenu , ako ste s nim spokojni atd...vopred dakujem
Marek777
14.04.10,13:50
no mozem povedat z vlasnej skusenosti ,ze je to vyborny prostriedok na rozne zapaly ,mne velmi pomohlo na ocny zapal a zapal nosnych dutin. odporucam
dalid
15.04.10,05:24
Zdravim, chcem sa spytat aku mate skusenost s vyrobou KS domacky a aky pouzivate na to typ pristroja. Uvazujem o kupe takehoto pristroja, poradi niekto nejaky typ, cenu , ako ste s nim spokojni atd...vopred dakujem


Našiel som nete toto: http://www.stribro.com/pr.htm
Hádam ti to pomôže.
bonita
15.04.10,20:18
Ja sa chcem spytat : je to ozaj striebro? A nie je skodlive davat si do tela - traviacej sustavy nejaky kov? A co znamena Koloidny?
arizona
15.04.10,20:28
Vedeli ste , že s koloidným striebrom treba narábať opatrne ?
Našla som tento článok (http://eutrofia.sk/?q=node/219)...

Predávkovanie striebrom spôsobuje nemoc, ktorá sa volá argýria. (ang. argyria). Jej príznakom je sivo modré sfarbenie pokožky. Niektoré zdroje uvádzajú, že toto je prakticky jediný príznak otravy, t.j. ide len o kozmetický defekt, ktorý je ale trvalý a nemá zodpovedajúci efektívny spôsob liečby, iné uvádzajú aj možnosť smrteľnej otravy. Nakoľko je argýria veľmi zriedkavá a málo zdokumentovaná sú všetky čísla uvedené v súvislosti s ňou dosť nepresné a mali by byť zvažované so všetkou opatrnosťou. Koncentrácia striebra vo výživových doplnkoch sa udáva v ppm (parts per million), čo sa má číselne rovnať počtu miligramov striebra na jeden liter vody (mg/l). Typicky sa pohybuje od 10 do 30 ppm u väčšiny ponúkaných výrobkov. To znamená, že ak máme produkt s koncentráciou 10 ppm, v jednej kuchynskej lyžici (5 ml) sa nachádza 50 mikrogramov čistého striebra. Pre človeka s hmotnosťou 72 kg by malo byť bezpečné podľa EPA užívať cca 6 lyžíc denne.
Aby som zhrnul celkový dojem, väčšina oficiálnych a lekárskych zdrojov pred používaním striebra vystríha, zatiaľčo väčšina alternatívnych zdrojov a predajcov argumentuje v jeho prospech. Ako protiargument sú uvádzané veľmi nízke dávky a koncentrácie striebra vo výživových doplnkoch. Pravda bude - ako hovorí klasik - asi kdesi uprostred.