ssid
17.11.08,11:42
prosim vas,poredte mi niekto......v polovici tohto roku mi bol odovzdany rozsudok od samosudcu z pomaly po tristvrte roku policajtami,ze ma vraj chytili v lete v meste,v ktorom som vobec nebola......z dp mi vobec nic neprislo a od exekutora tiez........podala som odvolanie,na 1.pojednavani som bola len ja sama so sudkynou,nik viac neprisiel......sudkyna mi hned na rovinu povedala,ze je uz i tak zbytocne pokracovat v pojednavani,ked ona uz vie rozsudok,tod.v prospech dp,trvala som na dalsom pojednavani,sudkyna odmieta svedkov,ktorych som udala na svoju obhajobu,vravela,ze ked revizor povie,ze si ma po viac nez po roku pamata,ze je to vybavene a da mi zaplatit necelych 20000,-skk ,ved ako si ma moze pamatat,ked som tam vobec nebola.......z tej doby vsak nemam ziaden pisomne potvrdenie,,,,pracovala som vsak v tej dobe na cierno,je to dobre uviest,alebo radsej nie?ako sa mam dalej branit?co robit?exekutor mi neustale posiela vyzvy s tym istym datumom napisania,len to posiela v roznych intervaloch,aj ked je momentalne cely problem na sude?prosim,poradte mi niekto....
Mária27
17.11.08,22:42
Ak máš hodnoverný dôkaz, že si bola v tom čase na inom mieste, tak ho použi. Iné priestupky sa tu vyšetrovať nebudú.

Mimochodom, ako získal revizor tvoje osobné údaje?