lenka155
17.11.08,19:14
Dobrý deň.Idem otvárať poradenstvo v oblasti zdravej výživy-diagnostika a predaj produktov alternatívnej medicíny.Musím mať povolenie od hygieny,keď je to brané ako kancelársky priestor?A čo ohlasovacia povinnosť na mestskom úrade,vzťahuje sa na mňa?
Aankaa
18.11.08,08:11
Myslím si, že nemáš to celkom len ako kanceláriu-spomínaš predaj produktov, takže máš to nahlásiť hygiene, prídu ti skontrolovať miesto prevádzky.Tuším, že 500,- Sk kolok budeš potrebovať. A určite si musíš splniť aj ohlasovaciu povinnosť na mestskom úrade - otváracie hodiny a súhlas.
mysimis
18.11.08,10:07
Dobrý deň.Idem otvárať poradenstvo v oblasti zdravej výživy-diagnostika a predaj produktov alternatívnej medicíny.Musím mať povolenie od hygieny,keď je to brané ako kancelársky priestor?A čo ohlasovacia povinnosť na mestskom úrade,vzťahuje sa na mňa?

A kde budeš prevádzkovať poradenstvo a diagnostiku?
erzet
18.11.08,10:13
Dobrý deň.Idem otvárať poradenstvo v oblasti zdravej výživy-diagnostika a predaj produktov alternatívnej medicíny.Musím mať povolenie od hygieny,keď je to brané ako kancelársky priestor?A čo ohlasovacia povinnosť na mestskom úrade,vzťahuje sa na mňa?
...a možno tam budú aj nejaké chemické faktory.