putzig
18.11.08,08:18
Zdravím všetkých poraďákov. Neviem či som sa správne "zaradil" , ale ak nie tak sa vopred ospravedlňujem. Môj problém: sme malá strojárska firma, ktorá zamestnáva 10 ľudí. Žial, keďže sme závislý od materskej firmy,ktorej zákazníci sú prevažne z automobilového priemyslu a vo svete momentálne šarapatí finančná kríza boli sme nútení prevádzku dočasne až do odvolania zavrieť. Keďže nevieme dokedy bude takýto stav trvať museli sme všetkých ľudí prepustiť. S tým, že im plynie dvojmesačná výpovedná lehota. Problém je v tom, že pre tých ľudí nemám ani na tieto dva mesiace robotu. Takže musia ostať doma. Lenže ako to potom riešiť na základe čoho ich môzem nechať doma? Ako je to v tomto prípade napr. zo zodpovednosťou? Keď sa napríklad pracovník rozhodne ísť niekde na čierno pracovať a niečo sa mu stane, keďže mal byť oficiálne v práci u nás, tak sme zodpovední my či nie? Ak máte niekto s niečím podobným skúsenosti, prosím poradte. Dík.
ekopo
18.11.08,19:43
Treba aplikovať § 142 zákonníka práce

odkaz: http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-09-2007-a.html#142
arizona
18.11.08,19:48
U nás v práci máme teraz na dohodu niekoľko zamestnancov z vedľajšej firmy. Oni nemali momentálne prácu, tak sa s našim šéfom dohodli takto.
Vyhovuje to obom stranám...
putzig
18.11.08,19:55
Zákonník práce som už pozeral, ale nič konkrétne som tam nenašiel. Aspoň čo sa týka tohto problému. Pri prekážkach na strane zamestnávateľa sa rieši len zárobok zamestnanca, ale nič iné...A na 60 percent ich nemôžem dať lebo nemáme zástupcov zamestnancov. Sme doslova malá firmička. Existuje možnosť ako ich nechať doma, a pritom nebyť zodpovedný za to čo sa im stane,aj keď sú oficiálne zamestnaní a mali by byť v práci?