NENA69
23.05.05,07:40
Ahojte poraďáci! Čítam vás už dlhšiu dobu, ale zaregistrovala som sa až pred nedávnom. A hneď aj potrebujem vašu pomoc. Mám menší problémik s došlou faktúrou z ČR, ktorá sa týka opravy zariadenia. Je mi jasné, že daňová povinnosť mi vzniká dňom vystavenia faktúry, ale nie som si istá, či mám v prípade opravy nárok na odpočet. Mohol by mi prosím niekto poradiť, v ktorom paragrafe hľadať?
emily
24.05.05,12:02
miesto dodania ČR §16odst. 7, zdaniť v SR §69 odst 4, uplatniť odpočet §49odst 2b
Máš to aj v SS