mavic
18.11.08,08:52
Vedel by mi niekto poradit, kde sa da zohnat vykurovaci olej do rebrikoveho radiatora. Poradili mi to u predajcu pri jeho kupe, vraj je to lepsie ako destilovana voda. Nikde ho vsak v BA nie je dostat.
Moja druha otazka je, ako mam vediet kolko litrov vody/oleja kupit?
legolas
18.11.08,15:08
Ak máš známych v elektrárniach tak Ti ho dajú nakoľko ľahký vykurovací olej sa používa do trafostaníc. No a koľko litrov treba vody alebo oleja to by si mal vedieť keď si kupoval rebrikový radiátor veď na každom je aj jeho objem v litroch.
petmar
18.11.08,18:31
Opravovňa výkonových transformátorov, Elektrárenská 3, Zvolen, tel. 045-6063862 kl.362
tam majú transformátorový olej, len či pochodíš s malým množstvom (nie je to ĽVO, ale lepšie)
mavic
18.11.08,22:11
Ak máš známych v elektrárniach tak Ti ho dajú nakoľko ľahký vykurovací olej sa používa do trafostaníc. No a koľko litrov treba vody alebo oleja to by si mal vedieť keď si kupoval rebrikový radiátor veď na každom je aj jeho objem v litroch.

legolas - to je sice pekne, pokial Ti vsak obal z radiatora nevyhodia robotnici, kt. ho montuju, no aj tak som si nie ista, ze to tam je, RR sa totiz primarne pouziva/predava ako prietokovy, o com svedci aj fakt, ze ak ho chces iba na el. musis si dokupit jednu hornu zaslepku navyse ako aj vykurovacie teleso. Ale inak dik, v elektrarnach sa pohybujem bezne;)
Myslela som, ze to nie je az taky problem zohnat, ked sa predavac v obchode tvaril, ze pojdem do drogerie a kupim ho.