evika
18.11.08,09:44
Chcela by som sa spýtať, pozná niekto počitačové hudobné hry, chcela by som nejakú kúpiť k vianociam, lenže vobec sa vtom nevyznám,poradí mi niekto.
Chobot
18.11.08,08:59
Chcela by som sa spýtať, pozná niekto počitačové hudobné hry, chcela by som nejakú kúpiť k vianociam, lenže vobec sa vtom nevyznám,poradí mi niekto.

A povedzte mi Kefalín. čo vy si predstavujete pod takým slovom "počítačové hudobné hry"...? :D:D:D

Ale vážne - čo tým myslíš? Akože program na komponovanie hudby? Alebo program na úpravu hudby? Ale to nie sú hry. A v každej PC hre je nejaká hudba v pozadí...
Fero11
18.11.08,09:09
napr. klavir ??
evika
18.11.08,09:26
No davali v telke čiernych baronov,ale nevadí.
Nepočul si o tanečných a hudobných hrách pre decka a dospelých,
je aj stránka na internete, len som o tom čítala pozerala som aj stránku, len sa v tom nevyznám
Chobot
18.11.08,09:44
No davali v telke čiernych baronov,ale nevadí.
Nepočul si o tanečných a hudobných hrách pre decka a dospelých,
je aj stránka na internete, len som o tom čítala pozerala som aj stránku, len sa v tom nevyznám

Počul, len to je strašne široký záber - od tvorby hudby, cez také tanečné koberce, hudobné nástroje na PC až po hudobné kvízy na PC. Preto som si chcel upresniť, čo si mala na mysli, teda čo konkrétne si chcela zohnať. Lebo pojem "počítačová hudobná hra" je veľmi všeobecné.
duves
18.11.08,10:45
Susho
23.11.08,14:16
Ak vie niekto z tvojej rodiny hrat na gitaru tak odporucam Guitar Hero :D http://www.progamingshop.sk/guitar-hero-3-legends-of-rock-gitara-p-31685.html
alebo ak niekto rad tancuje tak Stepmaniu, tu som ale este nevidel na SVK