ik-a
23.05.05,10:27
Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
Kimáková
23.05.05,09:03
Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
Ik-a, nanapísali ste o aký Import ide? Import čoho? Akých údajov?
UCET
23.05.05,10:14
Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
a co chceme importovať do Olympu:):rolleyes:
karci
23.05.05,11:06
Načo importovať. Nech radšej spravia sieťovú verziu.
ik-a
23.05.05,12:22
a co chceme importovať do Olympu:):rolleyes:
Ano, import do OLYMPU z dochadzkovych databaz. Ved ked mas cca 200 zamestnacov tak ich nahadzuj rucne, ved to je o dusu.
karci
25.05.05,10:17
Ja potrebujem sieťovú verziu a nenapíšem na poradu, že máte bombardovať Kros aby ju urobili. Pre mňa je totiž dôležitejšie mať aktuálne výkazy na rôzne úrady. Tie sú zatiaľ zapracovávané aktuálne. Keď príde na rad sieťová verzia, tak sa tomu poteším. Mám len 20 výplat a preto ma dochádzkový systém netrápi. Nemienim bombardovať Kros pre vec, ktorú nepotrebujem.
UCET
25.05.05,12:22
Ano, import do OLYMPU z dochadzkovych databaz. Ved ked mas cca 200 zamestnacov tak ich nahadzuj rucne, ved to je o dusu.no to máš pravdu pri takom počte to nahadzovať ručne nie je žiadna sláva. Ale určite si si všimla že Olymp sa postupne len zlepšuje a zlepšuje a keď tam budú všetky dôležitejšie veci ktoré trápia viac tak potom sa určite v Krose pustia aj do toho.