MAndy78
18.11.08,16:08
Dobry den, chcela by som sa opytat, ci nemate nahodou niekto skusenost ako postupovat vo veci ktora ma trapi uz dost dlho.
v susedstve mame statnu budovu, ktora uz nefunguje, ale je tam straznik so "straznym" psom. Ked ma psa pusteneho na dvore, neustale zavyja a steka. v kuse bez prestania. je to permanentne kazdy den a noc. Je to uz neznesitelne. neda sa pri tom fungovat, spat, pozerat Tv pracovat.. Milujem zvierata, ale toto ma uz tak hrozne vytaca, ze mam chut mu ublizit. Skusali sme im pisat list, staznost, ale bezpredmetne. vraj pes musi byt pusteny lebo je strazny! nie je vobec vyzciceny. zavyja a steka i napriek tomu, ze na ulici a v okoli nikto nie je.. vedeli by ste mi poradit co s tym? volat policiu? mestsky urad??? prosim pomozte uz sme bezradni! dakujem.
misomiso
18.11.08,15:18
Porusovanie hlukovych noriem ma na starosti hygiena.
Bionda
18.11.08,17:58
Možno by nebolo zlé aj poinformovať sa na Mestský úrad- musia mať nejaké info- platiť daň za psa, mať ho tam hláseného a pod.
Hluk má naozaj na starosti hygiena.
a cez deň to nerobí?
MAndy78
18.11.08,19:31
no cez den su tam ludia, takze ho zatvoria. to sme aj my v praci. pustaju ho okolo 4 a zatvaraju rano okolo 8. cez vikend je stale pusteny, takze hluk robi presne ked je clovek doma a chcel by si oddychnut.. je to naozajna nevydrzanie