eha
23.05.05,11:57
Ahojte vsetci co uctuju CK. Chcem si overit ohladom DPH jednu vec, ci som to spravne zo zakona pochopila :-(( Sme CK, ktora spotredkovala predaj zajazdu druhej CK do Grecka, z coho si mi fakturujeme proviziu za predaj....otázka: fakturujem províziu s DPH?
Ak som dobre pochopila §65, ods.8, na uzemi EU fakturovat s DPH.....

Dakujem!!!
ik-a
23.05.05,12:57
Ahojte vsetci co uctuju CK. Chcem si overit ohladom DPH jednu vec, ci som to spravne zo zakona pochopila :-(( Sme CK, ktora spotredkovala predaj zajazdu druhej CK do Grecka, z coho si mi fakturujeme proviziu za predaj....otázka: fakturujem províziu s DPH?
Ak som dobre pochopila §65, ods.8, na uzemi EU fakturovat s DPH.....

Dakujem!!!
Tvoja provizia je vratane DPH.
eha
23.05.05,13:53
Cize napr. celkova suma 119,- Sk vyfakturujem :
ZD 100,- Sk
DPH 19,-Sk.
Musím to uviest na fakture...?
ik-a
23.05.05,14:14
Cize napr. celkova suma 119,- Sk vyfakturujem :
ZD 100,- Sk
DPH 19,-Sk.
Musím to uviest na fakture...?
Samozrejme, ze to musis rozpisat na zaklad a DPH. Postup je spravny.