Jurho
19.11.08,16:02
Viete mi povedať, ako mám nainštalovať nové mapky do CS?
poprosím presný postup, kde čo rozbaliť, lebo sa mi to nejako nedarí.....
ked si niečo stiahnem odtialto -
http://www.cstrike-planet.com/maps

kedysi sa mi to podarilo - este v CS .1.6, ale neviem , teraz sa mi to nejako nedarí.....
resp - aj ked sa mi to podarí, kdesi hodiť, tak mapu začne načítavať, ale nenačíta a teda najde.

ak to tam treba porozdelovať do nejakých priečinkov, popíšte pls. presne ako.
Vdaka.
duves
19.11.08,15:32
To je nejaka hra? Co tak skusit www.abecedaher.cz (http://www.abecedaher.cz) ???
pepo_p
20.11.08,08:52
Zdravím, nikde nepíšete, či máte server (najčastejšieh CS for Linux), na ktorý to potrebujete, alebo Vám ide len o to nahrať mapy do inštalácie hry Windowsu?
Artemis Fowl
21.11.08,10:09
Takze navod by Artemis Fowl:
Stiahnes si ten .zip s tej stranky preveris antivirakom potom otvoris cez winrar alebo winzip preklikas sa ces tie priecinky v tom zipe az dojdes do priecinku v ktorom budu subory:
Nazov_mapy.bsp
Nazov_mapy.Nav
Nazov_mapy.txt
to vsetko skopirujes do .........\Counter-Strike Source\cstrike\maps
:):)
eloelic
24.11.08,09:54
Jurho na to prisiel urcite aj sam :), Counter strikista jeden.
Artemis Fowl
25.11.08,11:07
Tak vyjadri sa jurho.
:) ale aj ja hram csko 1,6 is best!
eloelic
25.11.08,12:05
CSS je take nejake cudne, to je pravda. CS 1.6 je lepsie. GL
Artemis Fowl
25.11.08,15:07
ja mam aj aj ale 1,6 je lepsia v Source je taka divna dinamyka ako keby si sa nad zemou vznasal.
:confused:
Samuel Urban
11.06.11,13:54
pls ja keĎ som sťiahol css a mám ho v fomáte winráru tak ako sa dostaň do žložky mapy keď si niejakú chcem nainštalovať
chcem nainštalovať?
Fr4nS
11.06.11,16:38
pls ja keĎ som sťiahol css a mám ho v fomáte winráru tak ako sa dostaň do žložky mapy keď si niejakú chcem nainštalovať
chcem nainštalovať?

na 1.6 je ľahké chytíš a vložíš do zlošky maps ... a na Cs S neviem presne ale pochyujem že je to nejaký rozdiel ... a chyba je možno tým že sťahuješ proste zlé mapky, skús hladať čisto aby boli na cs s a nie na 1.6 ... potom skús pátrať na pevnom disku (jasneže v zloške kde je nainštalované ) po zložke s názvom maps .. stiahni mapy na cs S a prenes ich do tej zložky