OKAA
19.11.08,19:07
Prosím,poznáte niekto BENEFIT INVEST(pôžička)???Alebo máte s ňou skúsenost?Ak áno-dobrú-zlú?Je to velmi súrne.... Dakujem
Stanislav 1975
19.11.08,18:25
Prosím,poznáte niekto BENEFIT INVEST(pôžička)???Alebo máte s ňou skúsenost?Ak áno-dobrú-zlú?Je to velmi súrne.... Dakujem
No neviem moja, to vyzerá podľa názvu na nejakú nebankovku a od tých radšej ruky preč- radšej požičku niekde v banke!!!
Chobot
19.11.08,22:13
Prosím,poznáte niekto BENEFIT INVEST(pôžička)???Alebo máte s ňou skúsenost?Ak áno-dobrú-zlú?Je to velmi súrne.... Dakujem

Presne tak, je to nebankovka. Musela by si byť veľmi zúfalá, aby si si od nich zobrala peniaze. Na ich stránke nie sú uvedené žiadne podmienky (poplatky ani úrok), len to, že veľmi radi prijmú nehnuteľnosť alebo auto ako záruku za úver.
OKAA
20.11.08,05:17
Dakujem vám za odpoved.Ano,Stanislav-je to nebankovka.CHobot,máš pravdu-,,SOM,,velmi zúfalá,bojím sa im založit nehnutelnost.Preto sa vypytujem vás,či má niekto s touto nebankovkou skúsenost.V banke nemám šancu,som momentálne nezamestnaná a (horí mi za pätami).Len,ten strach ktorý vo mne je-aby ma dáko nepripravili o dom!!!!!!!
912
20.11.08,05:38
Ja pridám moju "skúsenosť" s touto firmou. Takto pred rokom vysťahovali suseda pod otcom, pretože nesplatil nejakú časť pôžičky. Chceli sme ten byt kúpiť, ale po porade s firemným právnikom mi bolo doporučené dať od nich ruky preč.
OKAA
20.11.08,06:35
Dakujem pekne 912.Tohoto sa najviac bojím.A bojím sa aj keby som pravidelne splácala.Bojím sa zmluvy,že si podpíšem ,,trest smrti,,ked sa tomu nerozumiem!Som vážne zúfalá a bezradná!!!!!!!!!!!!!!!!!
iriska
20.11.08,09:04
Náhodou poštová banka neposkytuje nejaký úver bez dokladovania príjmu? Alebo iná banka, v ktorej máš napr. účet? Radšej z banky úver s 25% úrokom ako z nebankovky s 90% úrokom a rokmi neistoty.
OKAA
20.11.08,10:06
iriska,súhlasím s tebou-ale ani poštová banka neposkytne úver bez dokladovania príjmu.Banka kde mám účet,mi tiež nepomôže-lebo momentálne mi na účet nechodia žiadne financie.Som v bezvýchodiskovej situácii!
Barbara
20.11.08,11:24
iriska,súhlasím s tebou-ale ani poštová banka neposkytne úver bez dokladovania príjmu.Banka kde mám účet,mi tiež nepomôže-lebo momentálne mi na účet nechodia žiadne financie.Som v bezvýchodiskovej situácii!



poštová banka neposkytne úver bez potvrdenia príjmu, ale na pošte sa dá zobrať
dostupná pôžička a tá je bez zdokladovania príjmu
toť link:
http://www.pabk.sk/remark/servlet/remarkS?pageID=27
OKAA
20.11.08,13:38
Ano Barbara,dakujem.Ale musím byt aspoň 3 mesiace zamestnaná!!!!!!!!!!!!!!!Vravím som v zúfalej situácii!Dakujem vám všetkým za rady,ste zlatí.................
Stanislav 1975
21.11.08,07:37
Ano Barbara,dakujem.Ale musím byt aspoň 3 mesiace zamestnaná!!!!!!!!!!!!!!!Vravím som v zúfalej situácii!Dakujem vám všetkým za rady,ste zlatí.................
Okaa, A je to fakt také zlé? Niesi náhodou zo Senca? Nejaká brigáda by sa nenašla?Inak, ja tieto nebankovky moc nemám rád-poznám pár ľudí z toho prostredia a oni sú vyslovene neštastní, keď im tí ľudia všetko načas splácajú-oni ledva čakajú, že sa omeškáš zo splátkami...- Nebankovka, nikdy.
Inak, celkom ok firma sú Ge money- to nieje nebankovka, v čechách to je oficialna banka-ja som mal od nich všetko na splátky- pc, tv, auto a nikdy s nimi nebol problem, teda som ani nemeškal so splátkou- skús tam, len neviem, či nechcú príjem...:confused:
OKAA
21.11.08,17:11
Ano, Stanislav.JE to také zlé.Práve, že ani ja nemám rada nebankovky-neverím im!Aj ja som si vždy povedala,,nebankovka nikdy,,.No bohužial,ako sa povie,,prišiel na psa mráz,,.Alebo,,topiaci sa aj slamky chytá,,!!!!Už nevidím iné východisko!!!Oni vedia čo robia-neštastní,zúfalí,beznádejní ludia(tak ako ja)sa vždy nájdu a oni potom majú radost z cudzieho neštastia!!!!!!!!!!!!!!
OKAA
21.11.08,17:29
Stanislav,prepáč,zabudla som sa ti podakovat.A zo Senca nie som,ale asi 60km od Senca.Určite poznáš pieseň--Išeu macek do Mauacek--takže,Malacky.......
zmurka
23.12.08,05:31
Ja pridám moju "skúsenosť" s touto firmou. Takto pred rokom vysťahovali suseda pod otcom, pretože nesplatil nejakú časť pôžičky. Chceli sme ten byt kúpiť, ale po porade s firemným právnikom mi bolo doporučené dať od nich ruky preč.

Ahoj, ja som si tiez chcela kupit jeden byt, ale zistla som, ze ho vlastni spolocnost benefit group a nadobudla ho kupnou zmluvou asi pred dvomi mesiacmi. Sesterskou spolocnostou tejto firmy je prave benefit invest. Tiez neviem ci do toho ist.Byt je to velmi pekny za super cenu. Ale bojim sa, ci mi z toho nevyplynu nejke problemy. Vyzera to, ze povodni majitelia tiez nieco nesplacali.

Dik za radu

janka
buchač
30.12.08,12:45
Nemám a ani nechcem mať so žiadnou nebankovou inštitúciou nič spoločné ;)

Jedná sa o to , že nemáte nejak obzvlášť veľké problémy s vybavením pôžičky .
Ani so splácaním nie sú problémy , veď prídu až ku vám do domu , v presne stanovený termín a čas . Atómové hodinky by si podľa nich mohol človek nastaviť :rolleyes:

Občas vyzerajú aj takto :cool::cool::cool::cool::cool: Sedia v aute pred barákom a čakajú jak na korisť ;)

Poznal som jedného , sedí v base natvrdo 11 rokov , pol republiky mu dalo lovky , teraz plačú :mee::mee::mee: ale to je o niečom inom . Akurát u neho manželka pracovala
Poznal som aj iného , tomu som pre zmenu požičal ja , nie veľa , ale predsa !
Trvalo mi pol roka , kým som ho pritlačil k stene , ale to som už išiel veľmô tvrdo po ňom . Tiež si odpočinul 18 mesiacov na tienistom mieste , veľa Indulony na ňom chlapci spotrebovali :D

Veď :

" Nebolo by podvodov, keby na svete neexistovali chamtivé, dôverčivé a na zločin náchylné obete, ochotné žať, čo nesiali "

Vrelo odporúčam , keď si jeden nie istý , že má na splatenie pôžičky , nehovoriac o tých úrokoch , ruky , nohy preč ;):cool:
buchač
30.12.08,12:49
Ahoj, ja som si tiez chcela kupit jeden byt, ale zistla som, ze ho vlastni spolocnost benefit group a nadobudla ho kupnou zmluvou asi pred dvomi mesiacmi. Sesterskou spolocnostou tejto firmy je prave benefit invest. Tiez neviem ci do toho ist.Byt je to velmi pekny za super cenu. Ale bojim sa, ci mi z toho nevyplynu nejke problemy. Vyzera to, ze povodni majitelia tiez nieco nesplacali.

Dik za radu

janka

Teraz zasa pôjde o iný prípad .;)

Keď od nich kúpiš , je to OK , no daj si to urobiť LEN CEZ NOTÁRA podľa nového zákona , kde berie zodpovednosť za prevod ON :cool:
V tomto prípade by som problém nejak nevidel ;)