Mishicka
20.11.08,11:59
Kde by ste mi odporučili sa obrátiť, ak si potrebujem dať spraviť komplet novú modernú linku. Hľadám dobrý pomer kvalita/cena. Ďakujem. ;)
veronikasad
20.11.08,11:34
Skús DECODOM Topolčany, majú stránku aj na webe
Bionda
20.11.08,12:16
skús pozrieť aj kombin. LDTD /dvierka masív v IKEA pomer cena- kvalita nie je zlá a ak sa nemýlim ponúkajú 7r. záruku alebo 10r?.
gutmuz
20.11.08,12:52
tiež by som odporúčala IKEU, najprv som bola voči nej skeptická, ale keď si sestra robila kuchyňu podľa svojich predstáv, tak vyskúšala asi všetko, aby si zostavila kuchyňu podľa svojich predstáv a zároveň kvalita a výhodná cena. Jej svokra si potom kupila kuchyňu z aska a to keď som videla v cene nebol takmer žiaden rozdiel ale tá kvalita.. no nebo a zem. Ikeacka je aj kvalitnejšie vymeraná no skladá sa to jedná radosť a tie možnosti čo ponúka, a keď chceš cenovo čo najlacnejšiu pohraj sa z ich plánikom na webe a vyber si lacnejšie komponenty a uvidíš aký to bude rozdiel. A to hovorím s ohľadom na to že si všetko dala priniesť aj do KE, vyšlo ju to stále lacnejšie ako keby si dala robiť na mieru v ktorejkoľvek firme v KE. Tak veľa šťastia.
Excise Duty
20.11.08,13:34
Nuž ja bývam v paneláku a ako to vyzerá, už ma z neho vynesú nohami napred, ak ma netrafí šlak niekde inde. Ale keď sme sa pred niekoľkými rokmi rozhodli prerobiť kuchyňu, preštudoval som všetky možné prospekty a pobehal celú Bratislavu, až som skončil v IKEA. Zistil som totiž, že akákoľvek kombinácia jednotlivých modulov vždy presne zapadne do typizovaných panelákových bytov. Ceny v IKEA sú prijateľné a ak môžem odporučiť, vždy treba kúpiť len samotné skrinky na jednu faktúru a ostatné komponenty (pracovná doska, drez, batéria, úchytky a pod.) zvlášť. Firmy, ktoré montujú kuchyne, vždy ako základný poplatok účtujú 10 % z ceny uvedenej na faktúre za kuchynu. Takže ak kúpite kuchyňu za 200 000 Sk, zaplatíte 20 000 Sk a možno nejakých 5 tis. Sk za montážne práce. Mňa takto montáž kuchyne vyšla niečo viac ako 9 tis. Sk.
scesnekova
20.11.08,20:46
Firma Osmosa Diakovce, majú pobočku aj v BA. Ja mám od nich linku a som veľmi spokojná. Bola to linka na mieru a bola lacnejšia ako v obchode. A zatial nebol žiadny problém - mám ju 1,5roka