Toy M@ch!n3
20.11.08,14:11
Odkiaľ sa dá stiahnuť
Windows Media Player 11 a Internet Explorer 7
po slovensky?
mpca
20.11.08,13:22
Toy M@ch!n3
20.11.08,14:06
LIP pre IE7 je TU:

microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=sk



WMP 11 CZ

microsoft.com/downloads/d...8-5166114010ca

slovenská verzia neexistuje...

Ten LIP pre IE7 mi nejde nainštalovať(prikladám screenshot). Asi preto, lebo mám WindowsŸ XP Service Pack 3 (SP3), nie SP2.

A naozaj neexistuje WMP11 v slovenčine? Mne sa zdá, že v slovenskej Viste je aj WMP11 po slovensky.
Stevo5
20.11.08,14:31
Neviem ako je to s LIP balíčkom pre WMP11, ale prečo si nestiahneš rovno inštalačný balík WMP11 v češtine: - "wmp11-windowsxp-x86-CS-CZ.exe".
Ja som si ho inštaloval ešte na SP2, ale po up na SP3 nie sú žiadne problémy, aktualizuje sa atd.
Pri inštalácii - celá inštalácia prebehla v CZ jazyku ale prvé (a ďalšie) spustenia WMP11 boli v ENG jazyku. Mám originál ENG WinXP s doinštalovanou slovenčinou.
Vyriešil som to tak, že som si ten inštalačný balík neinštaloval priamo, len som si to rozbalil do nejakého adresára a z toho rozbaleného som to inštaloval. Potom je to celé v CZ a ide v poriadku.
Ono je to síce s koncovkou EXE, ale je to normálny archív ktorý sa dá rozbaliť (ja vo WinRAR).
Možno by ti tento spôsob pomohol.
vercaa
20.11.08,17:44
zo stranky microsoft
Toy M@ch!n3
21.11.08,14:10
V akom jazyku je Windows Media Player v slovenskom OS Windows Vista?
Ak je po slovensky, tak existuje WMP11 aj v SK jazyku.

A nevie niekto, ako si mám do českého Internet Explorera 7 v OS Windows XP Service Pack 3 nainštalovať slovenčinu?
buchač
21.11.08,17:11
Nemôžem si pomôcť , ale musím sa opýtať . Koľkože už ubehlo rôčkov od Tvojho narodenia ? Lebo ak viac ako 18 a tieto otázky si myslel vážne , tak potom " prepáč " , ale je to na zamyslenie !!!!!!! :cool::cool::cool:
Podotýkam a zdôrazňujem , že toto nemyslím ako urážku , ale ako holý fakt , ktorý je bohovsky smutný ! :mee::mee::mee:
Týmto faktom myslím hlavne znalosť / neznalosť / češtiny !!!!
Toy M@ch!n3
22.11.08,20:03
Nemôžem si pomôcť , ale musím sa opýtať . Koľkože už ubehlo rôčkov od Tvojho narodenia ? Lebo ak viac ako 18 a tieto otázky si myslel vážne , tak potom " prepáč " , ale je to na zamyslenie !!!!!!! :cool::cool::cool:
Podotýkam a zdôrazňujem , že toto nemyslím ako urážku , ale ako holý fakt , ktorý je bohovsky smutný ! :mee::mee::mee:
Týmto faktom myslím hlavne znalosť / neznalosť / češtiny !!!!
Mám 21 rokov a češtinu ovládam dobre, ale keď existuje niečo po slovensky, tak je to lepšie ako po česky.
Fero11
23.11.08,05:21
ja si myslim, ze nieje to na zamyslenie ked chce sk jazyk na miesto cz
buchač
23.11.08,16:58
Týka sa to aj českého dabingu a plzenského piva, prípadne semtexu ?
Lebo tieto tri navzájom nesúvisiace veci nemajú vo svete konkurenciu ?
Stevo5
24.11.08,09:07
Buchač -
"Týka sa to aj českého dabingu a plzenského piva, prípadne semtexu ?
Lebo tieto tri navzájom nesúvisiace veci nemajú vo svete konkurenciu ?"


To že sa niekto snaží si programy v PC poslovenčiť, myslím je úplne v poriadku. Neznamená to že by nerozumel česky, jednoducho je to slovák a chce mať počítač ak je to možné v rodnom jazyku.
Ja sa tiež snažím si programy poslovenčiť, ak to nejde, tak počeštiť, ale nie je problém ani s angličtinou ak je to potrebné.
Toy M@ch!n3
28.11.08,15:11
To že sa niekto snaží si programy v PC poslovenčiť, myslím je úplne v poriadku. Neznamená to že by nerozumel česky, jednoducho je to slovák a chce mať počítač ak je to možné v rodnom jazyku.
Ja sa tiež snažím si programy poslovenčiť, ak to nejde, tak počeštiť, ale nie je problém ani s angličtinou ak je to potrebné.
Presne tak! Tiež si to myslím. S angličtinou tiež nemám problém.

Prosím, mohol by mi niekto poradiť, ako nainštalovať tú slovenčinu do IE7?
A ešte raz sa pýtam: Existuje WMP11 po slovensky?
Stevo5
28.11.08,16:45
Stále nevieme aký Win používaš - CZ, SK, Eng ?? Ak nemáš správnu jazykovú verziu, v tom bude asi tvoj problém.
Možno ti pomôže - ja mám Win ENG s nainštalovaným LIP balíkom Slovenčiny. Servis pack 3. Ten IE7 SK mi ide nainštalovať bez problémov. Na stránky Microsoftu ma prihlasuje do SK stránok ... a stadiaľ si stiahlo aj ten IE7 v Slovenčine, overilo a nainštalovalo.
Ale napr. na ENG Windows Slovenský IE7 nedáš. Pravdepodobne ani na český Win nejde slovenčina, takže ani slovenský IE7.

Slovenský WMP11 nepoznám, chcel by som ho aj ja. Používam český.
tomas67
06.12.08,18:24
Ja mám windows SP3, a ide mi aj windows media player 11, a aj windows explorer 7