Fero11
20.11.08,16:31
Chcem sa opytat, ked idem reklamovat stolicku (zlomena opierka na ruku), tak musim tam vziat celu stolicku, alebo staci len zlomenu cast. (moc sa mi ju nechce rozoberat a balit). vid obr.
jurka
20.11.08,16:10
Stačí vziať doklad o kúpe a zlomenú područku.Mám presne takúto reklamáciu v predajni už druhý krát.(Chcelo by to zohnať kovové područky) :D
Fero11
20.11.08,17:39
Aj prvi krat si bral len poskodenu cast ??
jurka
20.11.08,18:28
Áno,aj prvý krát to stačilo.Do dvoch týždňov bola nová područka doručená na predajňu.
Fero11
20.11.08,18:55
jaaaaaaaaj dik, a to 2 tyzdne mam sediet na zemi :) myslel som, ze mi to hned vymenia
Fero11
21.11.08,17:43
No bohuzial ma poslali domov, ze mam tu stolicku rozobrat poukladat do krabice a doniest, potom mi ju vymenia, ale ja niesom z toho mesta, kde som to kupoval a nechodim tam casto a ked tam mam ist narokom, tak to by bola draha stolicka.
A este k tomu nemam uz od nej krabicu
jurka
22.11.08,20:04
Tak to ma teda prekvapilo.Ja som tú stoličku kupovala v PE.Keď sa nám područka zlomila,telefonicky som sa informovala v predajni na postup reklamácie.Stačilo priniesť zlomenú časť,doklad o kúpe a reklamačný list.Predajňa reklamovala područku u výrobcu a s najbližším rozvozom tovaru mi ju doručili na predajňu.Z predajne mi telefonicky oznámili,že si môžem pre ňu prísť.Aj pri druhej reklamácii som použila presne ten istý postup.Keď nechceš ísť znova do predajne,možno by stálo za to nájsť na nete výrobcu a priamo u neho si objednať novú područku.Ak by ťa to vyšlo lacnejšie.Je mi lúto,že si to nevybavil.
Fero11
23.11.08,05:31
Neviem kto je vyrobca asi CINA :) a keby som im napisal, tak by mi asi nerozumeli :D Ide o to, ze ci tu stolicku este chcem, lebo na reklamacnom hovorila pani, ze tu maju uz tychto ruciek zlomenych viac a este dokonca povedala, ze je to prava podrucka a mala pravdu ..... ze uz kontaktovali Dansko (asi hlavny dovozca pre europu). Uz ju mam zbalenu (sice nie v original baleni, pretoze to je uz na smetisku) a cakam, ked niekto pojde do mesta nech ju tam vezme.