dagyna
20.11.08,18:34
Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť so zle vykonaným prevodom v banke. Resp. dala som cez inter.b. príkaz k prevodu a dnes som zistila, že som zadala zlý kód banky:mad: stalo sa niekomu už niečo také? A ako sa ďalej postupuje. :mee:
m.hladka
20.11.08,17:42
Treba zájsť do banky osobne a hľadať, kde sa peniaze odoslali. Ak číslo účtu v tej, ktorej inej banke nepatrí nikomu, tak sa peniaze určite vrátia. Ale ak náhodou pod tým číslom účtu v tej, ktorej banke je klient, tak bude treba asi písať žiadosť o vrátanie peňazí. Banka ti podá informácie bližšie.
dagyna
20.11.08,18:13
Díky
babi2
20.11.08,18:34
Myslím si, že je dosť málo pravdepodobné, aby dve rôzne banky mali
rovnaké čísla účtov. Takže ja si myslím, že sa to určite vráti.
vieroslava
20.11.08,18:44
Aj mne sa to už stalo a v banke ma ubezpečili, že sa nič nedeje, pretože rozličné banky nemajú rovnaké čísla účtov. Čiže platba na neexistujúci účet sa obratom vrátila.
Antonia1
21.11.08,09:30
Aj mne sa to už stalo tiež som dala zlý kód banky ale naštastie neexistoval taký účet a peniažky sa vrátili naspäť. Ahoj držím palce aby to dobre dopadlo aj Tebe.
KvetkaK
21.11.08,09:33
Aj mne sa to už stalo a to som zadala omylom kód banky, v ktorej sme mali účet a platba dokonca ani neprešla, lebo hneď zistili že taký účet neexistuje. Držím aj ja palce, aby to dobre dopadlo. :)
dagyna
25.11.08,07:34
Ďakujem za rady všetko dobre dopadlo.