martin7791301
21.11.08,18:35
keď chcem stiahnuť súbor, ktorý je priložený v emaile ako príloha tak mi stiahne do PC len 1 Kb súbor, ktorý sa nedá otvoriť ale pritom v prílohe je súbor, ktorý má okolo 1500 Kb aj ak ho chcem hneď otvoriť tak sa mi otvorí powerpoint prázdny .......... nevie niekto čo s tým môže byť?? prípadne poradiť ako odstrániť tento problém??
japec
21.11.08,18:02
Nazov postoveho programu je aky?

Napr pre Outlook Express pozri Nastroje > Moznosti > Zabezpecenie. Policko "Nepovolit ulozit/otvorit subory ktore mozu obsahovat virus" by nemalo byt zaskrtnute ak chces citat ppt

Mam EN verziu (Tools > Options > Security) takze preklad do SK je priblizny
martin7791301
22.11.08,07:06
emailovu schranku mam zriadenu na post.sk ............. dufam ze si nazvom postoveho programu myslel toto.......... diky za radu vyskusam to
martin7791301
22.11.08,07:20
dakujem za radu ale nepomohlo to................ nevedel by niekto pomôct???
seat
22.11.08,08:36
skus si ho dať poslať znovu - mal som na poste už niekolko krát tento problém a nebolo to len ppt ale aj xls, doc
martin7791301
22.11.08,09:13
diky za radu vyskusam
Stevo5
22.11.08,17:45
Martin - myslím že chyba je v tom že sa ti pošta nesťahuje do počítača, ty si ju len prezeráš na serveri.
Pokúšal sa ti správne poradiť japec, keď sa pýtal aký máš poštový program.
Pre teba by bolo vhodné aby si používal programy na to určené, teda napr. Outlok expres alebo poštového klienta ktorý je zabudovaný v Opere.
Ak si v nich nastavíš prístup k tvojmu kontu na serveri post.sk (ak post.sk podporuje protokol POP3), tieto programy si poštu budú samé pravidelne kontrolovať a ak budeš mať novú, tak ju hneď stiahnu do počítača, a nebude problém s otváraním niektorých príloh.
Toto pozeranie pošty na serveri mi pripadá ako škriabanie sa na ľavom uchu pravou rukou - je to zdĺhavé, zaberá to zbytočne čas. Ak si to nastavíš napr. v Outloku, tak sa nemusíš o nič starať, ak máš novú poštu tak ťa upozorní a ak nie, tak nemusíš nikam chodiť aby si si to skontroloval.
Ak post sk nepodporuje POP3 zadarmo, tak na tvojom mieste by som si otvoril novú poštovú schránku mapríklad na Zoznam.sk, alebo na Gmail.sk. Obe sú zdarma a bez problémov. Doporučujem Gmail.
Mnoho zdaru.
seat
24.11.08,19:14
máš pravdu post.sk má pop3 spoplatnené
Kabaka123
25.11.08,08:42
vyriešením problému je gmail

post pobox zoznam sú podrarné servery

dobrý server je aj yahoo