koala74944
23.11.08,12:48
Poprosím o rady:
1 - Limewire ani Ares sa mi nepripaja.Pred časom to však fungovalo. Skusila som ich už aj odinštalovať a znovu inštalovať.
2 - Pri zapnutí pc sa mi objaví okienko a textom: RUNDLL chyba pri načítaní súboru c/windows/system32/drvfohdll ZADANY MODUL SA NEPODARILO NAJSŤ
3 - Po vypnutí pc sa mi sam reštartuje. Zrušila som reštartovanie a teraz sa mi objavi modra obrazovka s textom C000021A FATAL SYSTEM ERROR
Pred časom som mala viac vírusov.Ak mi viete niekto pomôcť, ďakujem.
japec
23.11.08,12:42
chyba pri načítaní súboru c/windows/system32/drvfohdll ... Pred časom som mala viac vírusov...

Pri odvirovani boli zrejme subory oznacene ako virus len odstranene, ale zaznamy v registroch po spusteni ostali (drvfoh.dll = malware). To moze sposobovat popisovane spravanie sa PC. Antiviry nevedia liecit vsetky infekcie, ich ulohou je najma napadnutie zistit a castokrat treba na ich odstranenie specialne postupy (vypnute obnovovania, safe mode, editacia registrov) alebo pouzit jednoucelove utility.

Rada:
Reinstal OS Windows alebo pritomnost cloveka znaleho na dokladne vycistenie PC. Cez forum, ak nie je znamy pocet infekcii (a bolo ich viac) je to beh na dlhu trat bez zaruceneho vysledku. A kto pouziva P2P a torrenty, mal by si byt vedomy vyssieho rizika zavirenia a do buducnosti sa chranit aktualizovanym antivirom, firewallom,...
Jurho
23.11.08,13:28
nie je to priama odpoveď, ale ak môžeš, Limewire odinštaluj !!! a začni používať niečo iné.......
ten Ares nepoznám.......
hovorím z vlastnej skúsenosti..... 99%, čo som ťahal cez Lime, boli nakoniec vírusy, trojany a tak.......
(- a tvárilo sa to ako normálne súbory !!! )

na MP3 používam Bear Srahe - za niekoľko rokov som s ním nemal problém.....
Lime som len raz za čas otvoril, ked som skutočne niečo nevedel nájsť.... ale vravim, čo subor, to "pliaga".....