ingia
23.11.08,15:43
Poraďte mi prosím:
V byte mi lietajú malé mušky. Sú v kvetináči, na parapete, na linke v kuchyni. Kvet odkiaľ lietali som presadila, chvíľu bol pokoj a znova lietajú. Kvet postriekam aj Cyperom (spray na škodcov), ale nepomáha nič. Počula som, že mušky majú viacerí, ako v rodinnom dome aj v paneláku. "Ď"
Leora
23.11.08,15:23
Aj ja som mala mušky v byte. Išlo to zo zeminy z kvetov, ktorých mám neúrekom. Kúpila som v záhradníctve prípravok DIAZOL-je to biela tekutina, ktorá sa rozmieša vo vode a tou sa polejú kvety. Na druhý deň mušky zmizli a mám pokoj. Skúste vyskúšať, mne to pomohlo.
DanielaSL
24.11.08,09:26
Aj ja ich mávam pravidelne ako končí leto až do zimy, poletujú po byte a ani sama neviem odkiaľ sa berú....ale ako príde zima, aj mušky sa stratia.:)
valca11
24.11.08,22:41
Aj ja som ich mala neúrekom, ale potom som si všimla, že vyletujú len z jednej a tú som asi trošku viac zaliala, lebo zemina bola úplne ako blato. Nechala som ju vyschnúť a už nemám ani mušky v byte.
220870
25.11.08,03:47
Ja som cez leto kúpil lapač vínnych mušiek. Je to taká malá nádobka v tvare jablka vo vnútri je dutá naleje sa tam trochu sirupu.Muška vletí dnu ale von sa nedostane.
milada.miladka
25.11.08,10:33
Ja tiež používam CIPER.Mušky nakladú vajíčka a preto sa stále objavujú,mušky sa liahnu každých 20 dní tak preto treba opakovť aspoň po osemnástom dni.