hokati
23.11.08,17:57
Ahojte!

Prosím o pomoc. Som učiteľka slovenského jazyka na ZŠ. Mám vypracovať individuálny učebný plán pre začlenených žiakov. Už som ho síce raz vypracovala, ale mi ho neuznali. Nepovedali však, ako má byť vypracovaný. Potrebovala by som len vzor (jednu stranu), aby som sa mala o čo oprieť. Vopred ďakujem za pomoc.
Johanka
23.11.08,17:05
Asi si mala chybu v nadpise ;).

Skupiny začlenených (integrovaných) žiakov:
Integrovaný žiak - žiak so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami je v novom školskom zákone premenovaný na začleneného žiaka. Z uvedeného dôvodu je urobená zmena v celej aplikácii . Zberajú sa začlenení, resp. individuálne začlenení žiaci.
V základných školách a „špeciálnych školách“ sa začlenení žiaci sledujúv 6 skupinách. Škola pri zadávaní údajov zaradí žiaka do skupiny podľa jeho zdravotného postihnutia alebo intelektového nadania.
ivka70
23.11.08,17:27
Ak takto ovladaju gramatiku ucitelia slovenskeho jazyka, co mame potom robit my ostatni ... :(
misomiso
23.11.08,18:06
Ahojte!

Prosím o pomoc. Som učiteľka slovenského jazyka na ZŠ. Mám vypracovať individuálny učebný plán pre začlenených žiakov. Už som ho síce raz vypracovala, ale mi ho neuznali. Nepovedali však, ako má byť vypracovaný. Potrebovala by som len vzor (jednu stranu), aby som sa mala o čo oprieť. Vopred ďakujem za pomoc.

To snad nemyslis vazne, ze ucis niekoho slovensky jazyk !!
alaya1
24.11.08,07:29
:
Ja si myslím, že to je zámernééé :--- niekto sa chce pobaviť...
Nemyslim si to, asi len ubehlo pismenko:):)
Darina1234
24.11.08,07:32
No nehnevajte sa, keby takuto hrubku, spravil moj syn, tak ho tak vykričím a nie to učitelka slovenskeho jazyka.
Už aj to oprav.
alaya1
24.11.08,10:59
To sa dá kedykoľvek opraviť a ak to doteraz neurobila, tak nechcem upresniť aká je to slovenčinárka...:rolleyes:
Asi je v strese, ved je tu novacik,:)...:) ja niekedy napisem taku hovadinu, ze ked si to po sebe precitam, vlasy mi stoja na hlave, zo seba:)
Johanka
24.11.08,11:02
... však nikto nie je dokonalý ... možno si pani učiteľka uvedomí, že aj ona je omylná a bude zhovievavejšia pri diktátoch :).
alaya1
24.11.08,11:20
mimotemyVed prave v tom je ten problem, ze my ucky sme na ziakov ako psy- ci psi?:):)
alaya1
24.11.08,12:26
tak je to v poho?
alaya1
24.11.08,14:20
Jááááj tak preto ty tak kolegynku obhajuješ :D ale no veď keď sa ozve uvidíme ako zareaguje, ale ak to tak súrne potrebuje, už by sem dávno napísala, takže myslím, že to niekto hodil len tak do placu, aby videl reakcie ;)...ak sa mýlim, neva pobavíme sa aj nez nej/neho:D
Ja a obhajujem?? No ked, tak len seba;):);)
...a mozno jej niekto v SS pomohol, tak nema preco nakukovat...
hokati
24.11.08,16:02
Ďakujem každému za pripomienky. Skutočne by sa to nemalo stať. Bola som už dosť unavená. To však určite neospravedlňuje takúto chybu. Trvalo mi, kým som našla spôsob opravy textu. Pomoc však skutočne potrebujem. Toto fórum som objavila len včera. Ako som už písala, moja verzia časovo-tematického plánu nebola prijatá pracovníčkou PPS. Pomohlo by mi, keby niekto mohol poskytnúť ukážku z prijatého plánu.
Johanka
24.11.08,17:02
Ďakujem každému za pripomienky. Skutočne by sa to nemalo stať. Bola som už dosť unavená. To však určite neospravedlňuje takúto chybu. Trvalo mi, kým som našla spôsob opravy textu. Pomoc však skutočne potrebujem. Toto fórum som objavila len včera. Ako som už písala, moja verzia časovo-tematického plánu nebola prijatá pracovníčkou PPS. Pomohlo by mi, keby niekto mohol poskytnúť ukážku z prijatého plánu.
Toto som našla na www.google.sk (http://www.google.sk)
http://www.specialnazs.sk/casovo-tematicky-plan
Daj si na www.google.sk (http://www.google.sk) do vyhľadávania "časovo tématický plán" ... :).
hokati
24.11.08,17:44
Ďakujem. Pozrela som si to.
adkalc
01.12.08,17:51
Mna by tiez zaujimalo, ako by mal vyzerat individualny casovo-tematicky plan pre integrovanych (zaclenenych ziakov). Odo mna sa to vyzaduje tiez, akurat, ze mne to preslo. Ale neviem, ako ma vyzerat.
alaya1
02.12.08,09:07
Mna by tiez zaujimalo, ako by mal vyzerat individualny casovo-tematicky plan pre integrovanych (zaclenenych ziakov). Odo mna sa to vyzaduje tiez, akurat, ze mne to preslo. Ale neviem, ako ma vyzerat.
Tlaciva a tzv.vzory by ste si mohli zadovazit z pedag.psych.poradne, kde ich maju a spec.pedagog ich vypracuvava, takze hladajte pomoc u spec.pedagoga na vasej skole.Mal by sa v tom vyznat.