Juraj22
23.11.08,19:14
Ahoj ľudkovia!
Potrebujem radu. Na booku mám Vistu (C:) a chcel som tam mať aj XP-čko. Naformátoval som D-čko a spustil inštaláciu. Všetko prebehlo v poriadku. XP nainštalovalo do D:, no teraz mi pri spustení vyhodí ponuku iba na XP. Poraďte mi prosím čo mám urobiť aby to fungovalo ako má. Ďakujem
acerk
23.11.08,18:40
najskôr musis nainstalovat XP na C:\ a az potom Vistu ta bude potom napr. na D:\ najskôr musis nahrat starsi windows a az potom novsi, teda najskôr XP a az potom Vistu, pri starte ti da na vyber prve bude XP a druha Vista vyber si system a stlacis enter a spusti ti ten, ktory budes chciet
Juraj22
23.11.08,19:05
najskôr musis nainstalovat XP na C:\ a az potom Vistu ta bude potom napr. na D:\ najskôr musis nahrat starsi windows a az potom novsi, teda najskôr XP a az potom Vistu, pri starte ti da na vyber prve bude XP a druha Vista vyber si system a stlacis enter a spusti ti ten, ktory budes chciet
Ako to môžem teraz vrátiť späť na Vistu? Dá sa XP odstrániť bez vedľajších účinkov? Nemám Recover Disk ani Vistu.
acerk
23.11.08,19:14
Ako to môžem teraz vrátiť späť na Vistu? Dá sa XP odstrániť bez vedľajších účinkov? Nemám Recover Disk ani Vistu.

vratit sa to uz neda, treba si zohnat instalacne DVD Visty a nahrat ju nanovo, pravdaze predtym naformatovat D:\ aby tam nezostalo nic po XPčkach
eloelic
24.11.08,09:51
Preco by sa to nemohlo vratit? Co tak si pozriet subor boot.ini (ktory je pravdaze skryty nakorenovom adresari, ktory rozhoduje co sabude bootovat)