anina
24.11.08,08:41
Dobrý deň,
vedel by mi niekto poradiť šikovného obkladača / stavba Senec/,čo by vedel
aj obmurovať vaňu,vymurovať sprchový kút, spraviť obklady a dlažby?
Dakujem.
tinnnka
26.11.08,11:02
Ahoj ak máš záujem tak mám manžela,ktorydokáže urobiť čo potrebuješ,:)
verads
11.01.09,11:16
Ahoj .pozri si toto , je to ten najšikovnejší murár obkladač.
ww.feherds.atm.sk
Mihka
29.01.09,13:04
Ahoj, mám veľmi dobrého známeho obkladača, ktorý rekonštruuje kúpeľne, byty, muruje, maľuje, ... Za kvalitu práce ručím, je spoľahlivý a nie je predražený. Robí v BA, PK, Senci a okolí. Ak chceš, ozvi sa: 0911228546
fenix
30.01.09,15:38
Ahoj,
práve dokončujeme rekonštrukciu celého trojizbového bytu, objednali sme malú firmu z Bratislavy. Sme naozaj veľmi spokojní s ich profesionálnym prístupom, kvalitou práce a dokonca aj s nimi navrhnutými zmenami, hoci sme s nimi spočiatku súhlasili len veľmi neradi. Teraz už viem, že mali pravdu a sme radi, že sme natrafili na partiu, ktorá presne rozumie, tomu, čo má robiť. Robili nám o.i. aj kachličky a dlažby v kúpeľni a na WC a naozaj perfektne. Ak máš záujem, môžem poslať fotografie rekonštrukcie a kontakt na spomínanú firmu. Prajeme šťastnú ruku pri výbere obkladačov. (fenix@fenixtravel.sk)
nerinka
31.01.09,13:20
ahojte, aj ja poznám živnostníkov, ktorí robia maliarske a natieračské práce, stierkovanie, sadrokartonárske práce, rekonštrukciu kúpeľní, výmenu okien a dverí, podlahy.. murujú priečky, prerábajú byty..
A môžem povedať, že sú fakt dobrí a aj lacní!!
Ak by ste chceli kontakt, ozvite sa mi ;)
(nerinka@zoznam.sk)
farulova
04.02.09,08:33
ahoj,

neviem, či je to ešte aktuálne, ale viem Ti doporučiť na prácu svojho brata, ktorý vykonáva okrem iných stavebných činnosti aj to čo by si potrebovala.
Dám Ti kontakt, skús a uvidíš, za ponuku nič nedáš!
ahoj
gabika
0908 352 037