eloelic
24.11.08,12:10
Zdarec poradaci.
Som predsedom jedneho obcianskeho zdruzenia, ktore podporuje hranie PC hier, vzdelavanie v tvorbe webu, grafiky, atd. Chcem sa Vas spytat, ci Vy vidite nejaky zmysel podporovat mladych ludi v týhto oblastiach. Chceme umoznit mladezi hrat PC hry, chodit na turnaje, dodat im nejake to "timove" oblecenie, stoja nejake peniaze. Podporujeme len mladez od 16 rokov a viac. Vieme, ze podporujeme mladez, ktora vykonava aj fyzicky sport nie len ten elektronicky. Je moznost, ze aj na Slovensku nastane situacia, aka je vo svete (zapadne krajiny) kedy si napr. hraci PC hier zarabahu prave hranim? Nieviem i viete, ale v europe sa konaju turnaje, ktore su pekne dotovane, viac ako v niektorych fyzickych sportoch. Nasla by sa firma, ktora by podporila nase snazenie? Co firma ocakava? Zviditelnenie? Financny zisk? ... Fakt neviem. Hladame firmu, s ktorou by sme nasli spolocnu rec. Dakujem za precitanie mojho clanku.
hector
16.12.08,20:24
...určite by to malo budúcnosť,len je otázne či má budúcnosť slovenská republika.Tu naozaj nič nefunguje a ani tie turnaje. Som aktívny hráč PC hier a viem o tých turnajoch-dokonca o majstrovstvách sveta /a pod./ ale tu to príde tak o 10 - 20 rokov ,pokiaľ ale nezostane ten komunistický ficko pri moci...
padro
16.12.08,20:37
mimotemy... lol neviem co s tym ma fico, to uz ozaj moze asi aj zato ako je pocasie.
Vinja
30.12.08,07:32
Práve toto nás zaujíma!Chceli by sme totiž v krákom čase otvoriť
prevádzku zameranú na počítačové hry a zábavu pre mládež,ale vybavenie tejto prevádzky nevieme tak uplne zabezpečiť - myslím
tie počítačové hry a zábavné napr.tanečné automaty.Viete nám niečo poradiť?
TERCO
21.01.09,13:37
Práve toto nás zaujíma!Chceli by sme totiž v krákom čase otvoriť
prevádzku zameranú na počítačové hry a zábavu pre mládež,ale vybavenie tejto prevádzky nevieme tak uplne zabezpečiť - myslím
tie počítačové hry a zábavné napr.tanečné automaty.Viete nám niečo poradiť?
---------------------------------------------------------------
Zriadit prevadzku zameranu na podporu PC hier, predpokladam ze aj internetu je vysoko nakladova zalezitost. Ak sa chcete sustredit len na to, mat z toho zisk a zaroven podporovat deti v rozvoji hrania PChier, je uz v dnesnej dobe zbytocne.....Navratnost vlozenych penazi je tak najskor po 5 rokoch, uzivit to ako prevadzku vobec neprichadza do uvahy, jedine v kombinacii s inym druhom podnikania, o PC sa treba starat, budete potrebovat kvalitneho technika a toho treba zaplatit.......
Ak v tom chcete podnikat, jedine ak vam to preplati Europska unia, ak nemate vlastne zdroje.......Taktiez si uvedomte kolko stoja PC hry original CD...........na prevadzke tazko mozete pouzivat kopie nejakeho nelegalneho softveru, ktori deti bezne pouzivaju doma a kseftuju s tym......
hector
11.04.09,21:31
Ty si mimo témy,myslel som tým SR ako takú a tú spravuje ficko a nič nefunguje...
1990
16.08.14,06:19
Taketo PC herne dnes nefunguju dobre...keby bola financna motivacia...dobra financna motivacia tak urcite to prerazi...slovensko ma ine problemy a na take PC hry sme dost zaostala krajina...

Inak PC HRY je neskutocne obrovsky biznis
Ked som videl zisky z GTA IV a GTA V,padol som zo stolicky
Myslim si ze to bude este lepsie,kto si stiahne hru co ma 20 GB?
Za kredity zaplatis tolko co za samotnu hru aspon ja som si nikdy nestiahol hru ako GTA IV

Takze vsade podporovanie mladych v hrani vidim zmysel jedine v zahranici,najlepsie v amerike tam je to skvele.