Damián
24.11.08,23:19
Mam otázočku. Môžte mi prosím Vás pozrieť či počítam správne cestovné náhrady pri používaní súkr.mot.vozidla.
Výpočet:priemerná spotreba * cena PHM/100+ sadzba za km /vypočítana sadzba za 1km.
Potom vzdialenosť * vypočítaná sadzba za 1km = cestovné a prepravné spolu.
Je to tak správne?
Ďakujem Lucia
JankaO
24.11.08,22:32
- počet km/100*priemerná spotreba*cena PHM = x
-počet km*náhrada za km (5.50Sk) = y

Spolu: x+y= cestovná náhrada
Krtko
25.11.08,02:05
Áno výsledok je správne. Musela som si to prepočítať, lebo ja používam (priem. spotreba*cena PHM)/100 = x
y=5,50 - paušálna náhrada
(x+y)*km=cestovná náhrada
Výsledok je ten istý, ale mám to takto zavzorcované aj v Excelovom cesťáku, aby sa mi nakoniec vynásobili km
Damián
25.11.08,13:59
Áno výsledok je správne. Musela som si to prepočítať, lebo ja používam (priem. spotreba*cena PHM)/100 = x
y=5,50 - paušálna náhrada
(x+y)*km=cestovná náhrada
Výsledok je ten istý, ale mám to takto zavzorcované aj v Excelovom cesťáku, aby sa mi nakoniec vynásobili km
Ďakujem pekne a nevite mi prosím vas poslať takú excelovsku tabulku aby sa mi to rátalo lepšie? Lucia
Krtko
28.11.08,00:53
Ďakujem pekne a nevite mi prosím vas poslať takú excelovsku tabulku aby sa mi to rátalo lepšie? Lucia

No pokúsim sa to sem prilepiť:
Cestovný príkaz
- treba vypísať podľa pretlače, nepíš do buniek, ale do stavového riadka, aby
si si nevymazala pretlač
- modré podfarbené polia neprepisuj, sú zavzorcované
- ružové písmo prepíš - zadaj si tam svoje hodnoty apred tlačou zmeň farbu
na čiernu
- tlač je nastavená na spodnú polovicu A4, aby si na vrchnú mohla vytlačiť zo
softvéru výdavk.doklad(viem, že je súčasťou cesťáku, ale pri vyúčtovaniach
na ESF sme ich museli duplicitne tlačiť a podpisovať)
Mám spravený aj na zahraničie, ale ten je zložitejší a nemám ho odskúšaný, ak bude čas, prilepím aj ten (ak sa mi to podarí)
Tuším to tam bude - urrrááá
Krtko
28.11.08,02:06
Ešte priložím aj s € do 31.12.2008 a od1.1.2008, len mi tam nesedí jeden vzorec:rolleyes:
Krtko
28.11.08,15:24
No tak je tu už cestovný príkaz aj s duálnym zobrazovaním do 31.12.2008 a aj po 1.1.2009;)
Zaokrúhľovanie eura som dala zatiaľ na tri desatinné miesta, lebo si ešte nie som istá vo všetkých prípadoch ako sa zaokrúhľuje. :confused:Mám v tom chaos, niekto by mohol urobiť nejakú tabuľku alebo pomôcku na zaokrúhľovanie.
Ak niekto nájdete nejaký nedostatok, prosím napíšte. Ten so slovenskou menou by mal byť v poriadku, lebo ten som používala, ale myslím hlavne na ten po 1.1.2009. Ďakujem:---