Kabaka123
25.11.08,09:55
Neviem už, kde som čo zaklikla. Keď vložím obrázok do wordu, tak ho nevidím. Ale keď si dám ukážku pred tlačou tam mi ho zobrazí. Kde si to mám nastaviť, aby mi zobrazovalo obrázok? Mám word 2003.
Chobot
25.11.08,09:25
Neviem už, kde som čo zaklikla. Keď vložím obrázok do wordu, tak ho nevidím. Ale keď si dám ukážku pred tlačou tam mi ho zobrazí. Kde si to mám nastaviť, aby mi zobrazovalo obrázok? Mám word 2003.

Keď ty nevieš, čo si zaklikla, odkiaľ to máme vedieť my???:confused:

Nemáš náhodou nastavené zobrazenie konceptu dokumentu? Vtedy sa nezobrazujú obrázky. Daj si zobrazenie "Rozloženie pri tlači". Ak nepomôže, tak neviem... Alebo si si nastavila príliš jasný obrázok. No ťažko poradiť...
mpca
26.11.08,13:55
Problém môže byť aj nastavenie bitovej hlbky zobrazovania farieb na monitore. Ak máte nastavené 32bit odporúčam zmeniť na 16bit. Rozdiel v zobraznení je nebadateľný okom bežného užívateľa.
Ja som to tak vyriešil keď mal word problém zobraziť obrázok (nechcel ho rendrovať, hrany obrázku sa dali vidieť).
Prípadne zmeniť aj rozlíšenie obrazovky na menšie.
Orim
26.11.08,22:03
Ja teraz nemám word tak to nemôžem pozrieť, ale je tam niekde v "možnostiach" možnosť zobraziť zástupné znaky, alebo niečo podobné. Keď to odklikneš potom by to malo zobrazovať obrázky.
Kabaka123
01.12.08,08:48
áno už je to v poriadku, mala som zaškrtnuté symboly znakov, našla som tento problém na inom fóre, vďaka za pomoc, už je to OK
luckapastvova
03.12.08,10:23
Ahojte!

Ja mám zas vo Worde nasledovný problém. V texte mám vložené obrázky. Stranu A4 mám rozdelenú na dve strany. Na jednej strane mi vytlačí obrázky dvakrát a na druhej strane mi ich nevytlačí vôbec. V náhľade mi ale strany znázorní presne tak, ako ich chcem mať napísané. Neviete, v čom je problém?
Pru
24.01.09,15:55
ahojte, vedel by mi niekto poradiť? Oskenovala som si hlavičkový papier firmy, vložila som ho do Writera, vyzerá krásne, ale nedá sa mi do neho písať, je tam nejaká kotva a zelené štvorčeky, takže sa mi dá len rozširovať a zmenšovať, ako to urobiť? dík
Pidgey
24.01.09,18:09
neviem ako vo writerovi,ale vo worde treba nastavit sposob obtekania textu (pri obrazku, pred obrazkom, za obrazkom....), je to vo vlastnostiach obrazku, resp formate obrazku. (kliknutim pravou mysou na obrazok - menu "formatovat obrazok" vo worde)
Pru
24.01.09,18:43
Som zistila, že tam je c elá strana ako obrázok, lebo v strede strany je ešte taký matný obrázok stroja, keď to pousuniem dohora, tak sa to celé zdeformuje aj názov firmy.
ivka70
24.01.09,19:00
Som zistila, že tam je c elá strana ako obrázok, lebo v strede strany je ešte taký matný obrázok stroja, keď to pousuniem dohora, tak sa to celé zdeformuje aj názov firmy.
Tak si ten obrazok najskor uprav /napr. v Paint pgm vo Windows-e/ vyrez len tu potrebnu hlavicku

alebo si na ten obrazok vloz textove pole a pis do neho /co uz je riadna divociana, ale da sa :)/
Pru
24.01.09,19:56
ďakujem už som to vyriešila s tým obtekaním textu, nejako sa mi to podarilo ani neviem ako, mám tam aj hlavičku-logo, aj na pozadí ten obrázok v strede a dokonca sa mi dole pod čiaru porarilo dať ičo, ičdph, adresu, telefony, číslo účtu, neviem, čo ešte by tam malo byť. díky