johny18
25.11.08,10:31
Ahojte.

Vcera som dostal od Stormwaru mailom Spravodaj 13/2008. Pravdupovediac, dost ma prekvapil, v negativnom slova zmysle. Bolo tam uvedene:

V databázach 2008 bolo z dôvodu prechodu na euro zakázané tzv. prechodné obdobie, ktoré umožňovalo účtovanie v nasledujúcom roku bez vykonania údajovej uzávierky. Vzhľadom na náročnosť prepočtu pri prechode na novú menu a zabránenie zvýšenej chybovosti nebude možné túto funkciu na začiatku roka 2009 využiť. Pre účtovanie v roku 2009 bude potrebné čo najskôr vykonať údajovú uzávierku

Dost ma to zarazilo, pretoze sme stredna, vacsia firma a viem, ze uzavierku neurobim skor ako zaciatkom marca, aj keby som sa snazil neviem ako. Neviem ako potom budeme uctovat a vystavovat doklady v EUR, ktore budu patrit uz do roku 2009

Napisal som mail do Stormwaru, kde ma odporucili stiahnut si prirucku prechodu na euro, su tam dve moznosti riesenia.

1. Vykonat udajovu uzavierku a potrebne doklady zapisovat do oboch databaz.
2. Vytvorit si fiktivnu firmu na rok 2009 fiktivnou uctovnou a udajovou uzavierkou (???) a tieto vystavene doklady naimportovat do skutocnej uctovnej jednotky 2009, ktora vznikne uzavierkou.

Prva moznost pre nas neprichadza do uvahy, nemozme vsetky doklady zadavat 2x. Druhu moznost vsak neodporucaju tym, ktori pri vytvarani faktur vyuzivaju vazbu na skladove polozky.

Tymto riesenim ma tvorcovia Pohody sklamali. Zaujima ma, ako budete toto riesit Vy?
dominika
25.11.08,09:47
My tiež účtujeme v Pohode a budeme mať taký istý problém v budúcom roku.
Budeme sa snažiť urobiť daňové priznanie k 31.01.2009, aby sme čo najmenej účtovali 2x.
dominika
25.11.08,09:48
A inventarizáciu účtov robíme už teraz.
johny18
25.11.08,09:50
A ako urobis rocne zuctovanie dane zamestnancom? Doteraz sa to vzdy muselo urobit pred udajovou uzavierkou...a urcite ti vsetci zamestnanci nedonesu potrebne doklady v januari.
Kája.
25.11.08,10:54
Na stránke ES Pohoda je príručka na prechod na EURO a je tam detailne popísané ako postupovať pri uzávierku a pri mzdách.
robin1
26.11.08,06:47
mimotemy aj ja chcem dostávať mailom taký spravodaj. Ako na to? Mám Pohodu komplet.
Prue
26.11.08,22:45
stačí zavolať do Pohody a nahlásiť mailovú adresu
Ziarowka
28.11.08,09:00
alebo sa zaregistrovať do zákazníckeho centra na www.stormware.sk/zc a tam zadáš e-mailovú adresu.
Laura1
13.12.08,20:05
Ahojte, pôvodne som sa chcela opýtať na niečo úplne iné, ale čo som sa tu teraz dozvedela, ma tiež neteší...

Tak teda môj pôvodný problém:
Účtujem v POHODE aj v práci, aj doma, a priznám sa, že doma som doteraz účtovala " v prechodnom období" - iba manžela v jú a nejaké drobnosti tiež v jú. Konečne som si kúpila zákaznícku podporu na rok 2008 a 2009, nainštalovala som si CD, - teda mám "Release 9000" zo dňa 9.11.2008.

V globálnom nastavení mám označené v prechode na Euro- dátum od 1.8.2008 , kurz je nastavený - ale na dokladoch nemám konečné sumy v Eurách. Neviem, kde je chyba, v práci v POHODE mám všade automaticky EUR ceny.

Vedeli by ste mi poradiť, alebo mám zavolať na hotline?
Ďakujem.
Ziarowka
14.12.08,09:20
Ak máš report designer tak skús pozrieť tému "Pohoda a EUR (http://www.porada.sk/t90256-pohoda-a-eur.html)" a pokiaľ nemáš, tak by som sa obrátila na hotline.
nina14
18.12.08,13:14
Podľa mňa to proste v Pohode jednoznačne nezvládli. Je nemysliteľné že si to má proste subjekt riešiť sám ako zvládne. Za čo si potom platíme. Firma musí fungovať od 01.01.2009 aj so skladom, takže to budú krásne sviatky keď musíme urobiť dovtedy komplet uzávierku (samozrejme myslieť na všetko-mzdy, zúčtovanie, invent.,kontroly saldokonta...) No neviem-pohoda ma v tomto veľmi veľmi sklamala. A aj im to dám vedieť to nech si píšu. Aj keď mne to posledne pripadá že nás-zákazníkov majú pekne na háku.
Ziarowka
19.12.08,05:09
Nechcem sa zastávať spoločnosti Stormware, ale v jednej firme pracujem aj s IS, ktorého obst. cena sa blížila k miliónu, a nezvládli to onič lepšie... ba dokonca pri prechode do roku 2009 sa prečíslujú všetky nedokončené zákazky, takže pri zákazkovej výrobe to bude o nervy dopátrať sa HV pre jednotlivé zákazky. Myslím, že žiaden účtovník, nech už účtuje v akomkoľvek programe nebude mať "krásne sviatky".
mosat1
19.12.08,07:57
Ja uctujem tiez v ES Pohoda a tiez ma tymto sklamali. Uctujem tam internetovy obchod a robit vsetko na 2x je nemyslitelne a import bez vazby na sklad je proste "uzasny". Ale kedze su len taketo moznosti, tak to budem riesit len cez import a sklad sa potom doriesi nejako naraz. Aj ked to bude bez moznej vacsej kontroly, ale nemam inu moznost.
A pracujem uz pre iny IS, ktory riesi aj uctovnictvo a prechod mame zvladnuty ovela lepsie, aj ked je s tym praca. Ale tomu sa nevyhne nikto, lebo sa meni vsetko, kde je nejaka suma.
Urcite to proste bude zaujimave...
ilona
07.01.09,09:23
Neprišli ste cez sviatky na niečo nové ohľadom prechodu na euro v Pohode?
joki
07.01.09,11:22
Nepodporuje tlač predajok na kasu Euro 500 TX on-line, riešia to 7 dní.
Pidgey
07.01.09,12:54
no, nemozeme cakat ze nejaky SW za nas odmaka pracu pri prechode na euro. s tym podla mna mal pocitat kazdy. My mame centralu a pobocky s maloobchodnym predajom.Riesime to tak, ze som urobil fiktivne rozdlenie databazy na rok 2009, aby predajne vedeli predavat, a kolegyne uctovnicky si zatial dokoncia uctovnictvo v neuzvranej (zalohovanej ) databaze 2008. Predajne budu predavat normalne, nezavisle od ucta (budem im robit aj prijem na sklad), a ked budeme mat pripravenu databazu na uzavretie roka 2008, tak po uctovnej zavierke urobime skutocnu udajovu uzavierku, a potom do nej naimportujem vsetky vzniknute skladove pohyby (vlastne iba prijate FA, a predajky). No, na rozdiel od vacsiny, mame stastie ze poznam databazu Pohody natolko, ze import tychto pohybov mi zabere , odhadujem asi 2 hodiny (mame 3 predajne), takze to nie je az take hrozne. Neviem ako funguju tie importy predpripravene v Pohode,ale ak by ste mali s podobnymi vecami problem (a ste z BA, resp okolia), tak by som vam vedel s tym pomoct (dat do poriadku sklad, t.j napojit nove pohyby na spravnu databazu)
cloe
08.01.09,17:31
Dnes som musela vystavovať faktúru v Pohode už v r.2009.
S vystavenou faktúrou som nemala problém, avšak nakoľko bola uhradená v hotovosti, vystavovala som súčasne aj príjmový doklad. V príjmovom doklade bola suma správne uvedená v eurách, ale označenie prijatej meny sa ukazuje ako SKK. Neviem čím to je a nedarí sa mi to ani nijako opraviť v nastaveniach pokladne. Nestretol sa niekto s tým?