kabul
25.11.08,11:27
Ahojte
prave rozbieham novy web, vedeli by ste mi poradiť ako sa da zvýšit jeho návštevnost?
Zoltán Kovács
25.11.08,10:44
Ahojte
prave rozbieham novy web, vedeli by ste mi poradiť ako sa da zvýšit jeho návštevnost?

Umiestniť do čo najväčší počet vyhľadávačov - katalógov.( centrum, azet, atlas......)
George Michael
25.11.08,10:59
Určite registrácia do vyhľadávačov a katalógov. Prípadne formy platenej reklamy cez Etarget alebo Google. Diskusia k problematike reklamy na nete (http://www.porada.sk/t35494-aku-reklamu-na-nete.html?highlight=reklama)
kabul
25.11.08,11:02
dik to uz mam za sebou ale je to slabucke......

Mate skusenosti s platenou reklamou ako su odkazy google a spol? Napr kolko vas stala kampan. Viem ze je to rozne ale ak by ste boli konkretnejsi vedel by som sa zorientovať.
Lebo na strankach uvadzaju cenu za klik od par halierov po par korun. A tam može byt velky rozdiel v cene za kampan. Ak chcem aby si na môj odkaz kliklo napr 10tis. ludi.... mozem platit napr 5000,-SK alebo az 50tis,- SK...
George Michael
25.11.08,11:06
Odporúčam vychádzať z toho, koľko ľudí (klikov) chcete na stránku priviesť a koľko peňazí chcete investovať.
kabul
25.11.08,11:43
ok napriklad investovali ste do kampane 2000tis aky ste mali vysledok, kolko ludi si kliklo, a či to malo aj efekt - kolko novych zakaznikov ste ziskali? Prosim o konkretny priklad