jolika
25.11.08,13:27
ahojte - chcela by som vediet co mi odporucite pohodu ci kros, chcem uctovat viacej malych a strednych firiem, mam od nich prezentacie aj ceny a napriek tomu sa neviem rozhodnut.

pozrela som si este money, codex, poznam fibu ... tieto som vyradila.

dakujem za info
Lubica12
25.11.08,12:39
To záleží iba od Teba, dôležité je ako si zdatná a skúsená...
Postav otázku inak, ...aké máš skúsenosti, či si už pracovala s nejakým programom a aké očakávania máš od programu, v ktorom by si rada pracovala?
jolika
25.11.08,12:45
no prave uz som pracovala aj s lepsimi programami, napr datalock, ale teraz tolko za program majitel neda.
Martin Mocko
25.11.08,13:32
ahojte - chcela by som vediet co mi odporucite pohodu ci kros, chcem uctovat viacej malych a strednych firiem, mam od nich prezentacie aj ceny a napriek tomu sa neviem rozhodnut.

pozrela som si este money, codex, poznam fibu ... tieto som vyradila.

dakujem za info

Mozem sa spytat - preco si vyradila money?
jolika
25.11.08,13:51
sa mi to zda take dosacke, je dost drahy, moduly su porozhadzovane, ... inak praca sa mi v tom zdala jednoducha, chybali mi tam aj financne vykazy - analyzy.
Jankaaa
11.12.08,11:39
Mám rovnakú otázku. Rozhodujem sa pre kúpu programu Pohoda alebo Kros. JU + mzdy. Prosím kto účtujete v týchto programoch, aké máte skúsenosti?
mpca
11.12.08,12:03
Co som si vsimol pohoda ma tu vyhodu ze mzdy ma priamo v sebe kros ma na mzdy produkt olymp...
MarcelkaT
11.12.08,12:24
Ja som z Krosom OLYMP-mzdy maximálne spokojná.
rihana
16.12.08,07:22
ahojte,
ja sa tiež neviem rozhodnúť či POHODU alebo KROS. Budem účtovať aj JÚ aj PÚ pre cca 7 firiem. Pridáte ešte zopár názorov a vašich skúseností?
Ďakujem
ormika
16.12.08,07:32
ahojte,
ja sa tiež neviem rozhodnúť či POHODU alebo KROS. Budem účtovať aj JÚ aj PÚ pre cca 7 firiem. Pridáte ešte zopár názorov a vašich skúseností?
Ďakujem
Účtovala som v jednom aj v druhom programe, jednoznačne sa prikláňam ku Krosu. Či jednoduché, alebo podvojné.
joki
16.12.08,08:03
Ja robím v Pohode 9 rokov a nemenil by som, už som tu niekde písal dôvody. Dôležitá je stabilita, organizácia účtov. jednotiek a veľa viacerých vecí. A to som tiež skúšal viacero programov. Asi nejlepšie by bolo, keby si programi videla pri " práci ", spýtať sa priamo užívateľa na konkrétne veci čo ťa najviac zaujíma a porovnať. Zostav si priority, podľa čoho si vyberieš program.
rihana
16.12.08,08:40
Začínam s podnikaním - vedenie miezd a účtovníctva. Veľa ľudí sa ma pýta v akom programe pracujem. Je to dôležité? Keby som chcela viesť účto pre niekoho, kto má napr. Pohodu a ja by som mala Kros, tak ako by som sa s ním mohla dohodnúť? Alebo máte viac programov v ktorých účtujete? Viem, že sa dajú dáta stiahnuť z jedného programu do druhého, ale ak klient trvá na svojom programe, ako mám postupovať?
hetty
16.12.08,09:01
Moja odpoveď: kros.

Robila som predtým v MRP. Potom KROS teraz pohoda. Ale keby som si mala vybrať medzi KROS a pohoda. Jednoznačne KROS
ola
16.12.08,11:51
Pri výbere softvéru, sú dôležité aj iné faktory, ako je cena.
Je to napríklad.
- flexibilita /legislatívne zmeny a ich okamžité zapracovanie/
- podpora užívateľom: ako rýchlo Vám odpovedia na Vaše prípadné otázky, komunikácia cez internet
- sú schopní zapracovať technické požiadavky
- prehľadnosť a ľahká manipulácia s programom
- a ešte veľa ďalších faktorov

Ja mám program od Krosu a som veľmi spokojná.
Ale ako vieme, kto s čím pracuje a načo je zvyknutý, tak to aj chváli :)