MatMat
26.11.08,13:59
Zdravím všetkých,
možno to bude znieť divne ale potreboval by som poradiť ako niekedy udržať smiech. Ide o to, že zaživam situácie, kedy sa nechcem smiať no napriek tomu sa začnem usmievať od ucha k uchu. (príklad: normálny rozhovor dvoch ľudí, žiadana vtipná vec, no ja sa "škerím ako dbl"). Začalo ma to trápiť posledný štvrťrok a neviem s tým nič robiť. Snažím sa to predýchať no nič. Je mi to už nepríjemné, neviem totiž v niektorých situáciach keď potrebujem vyzerať vážne. Problém je, že ma ani nič smiešne nenapadne. Keby aspoň, tak na to prestanem myslieť a hotovo. Ale takto to nefunguje. Mne sa proste len vyčarí úsmev na tvári, žiaľ v nie vhodných situáciách.
Ak mi niekto poradí ako ovládnuť takýto "úškrn", veľmi mi tým pomôže.
Toto nie je vtip. Naozaj to pociťujem ako problém
Ďakujem
arizona
26.11.08,15:45
Ľudia majú radšej usmiatych ľudí,ako zamračených.:D
Ak Ti to niekedy prekáža,skús myslieť vtedy na niečo smutné, alebo trénuj!!!
Tabletky proti smiechu v lekárni určite nedostaneš...:D
pasuliatko
26.11.08,16:57
Môj priatel ma podobný problém, Človek mu nadáva a podobne a on sa usmieva,preberáme niečo vážne a usmieva sa...ja som si na to už zvykla ale nie je to prijemne.pokial sa nesmeješ na pohrebe je veštko v poriadku :D
Bastian
26.11.08,17:39
Zdravím všetkých,
možno to bude znieť divne ale potreboval by som poradiť ako niekedy udržať smiech. Ide o to, že zaživam situácie, kedy sa nechcem smiať no napriek tomu sa začnem usmievať od ucha k uchu. (príklad: normálny rozhovor dvoch ľudí, žiadana vtipná vec, no ja sa "škerím ako dbl"). Začalo ma to trápiť posledný štvrťrok a neviem s tým nič robiť. Snažím sa to predýchať no nič. Je mi to už nepríjemné, neviem totiž v niektorých situáciach keď potrebujem vyzerať vážne. Problém je, že ma ani nič smiešne nenapadne. Keby aspoň, tak na to prestanem myslieť a hotovo. Ale takto to nefunguje. Mne sa proste len vyčarí úsmev na tvári, žiaľ v nie vhodných situáciách.
Ak mi niekto poradí ako ovládnuť takýto "úškrn", veľmi mi tým pomôže.
Toto nie je vtip. Naozaj to pociťujem ako problém
Ďakujem
Kým je to len milé usmievanie sa, tak je dobre. Horšie by bolo, keby sa Ti stalo toto:

http://www.youtube.com/watch?v=cMhb7C6RD4U
t.betinka
26.11.08,21:15
Myslim že ide o depresiu ktora sa vola:manicka depresia.Si stale vesela.Aj to sa da liečit.
MatMat
27.11.08,06:45
Myslim že ide o depresiu ktora sa vola:manicka depresia.Si stale vesela.Aj to sa da liečit.
Pozeral som si pojem "manická depresia" na nete a myslím si, že to nie je až také vážne. Tam sa spomínajú úplne extrémy, striedanie eufórie s úplnou depresiou miestami vedúcou k samovraždám. Teda aspoň dúfam, že to nie je môj prípad, zatiaľ to tak vážne nepociťujem.