taminka
27.11.08,17:22
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať ako postupovať v nasledovnej situácií. Som na rodičovskej dovolenke pri 15 mesačnej dcére, kt. nastupuje do jasličiek /nie sú dotované štátom ale mestom, tak rodič. príspevok mi ostáva/. Stále som zamestnaná v jednej firme, kde som sa síce chcela vrátiť, ale zatiaľ mi to časovo nevyhovuje. Medzitým som si našla druhú prácu inde, kde to časovo zvládať budem a môžem okamžite nastúpiť do nového pracovného pomeru. Musím dať v mojej pôvodnej práci výpoveď? Čo som sa tu zatiaľ dočítala, tak môžem mať viac pracovných pomerov. A ako to bude potom s odvodmi do sociálnej poisťovne, keďže teraz ich za mňa platí štát? Vopred ďakujem za odpovede:)
Tweety
27.11.08,16:50
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať ako postupovať v nasledovnej situácií. Som na rodičovskej dovolenke pri 15 mesačnej dcére, kt. nastupuje do jasličiek /nie sú dotované štátom ale mestom, tak rodič. príspevok mi ostáva/. Stále som zamestnaná v jednej firme, kde som sa síce chcela vrátiť, ale zatiaľ mi to časovo nevyhovuje. Medzitým som si našla druhú prácu inde, kde to časovo zvládať budem a môžem okamžite nastúpiť do nového pracovného pomeru. Musím dať v mojej pôvodnej práci výpoveď? Čo som sa tu zatiaľ dočítala, tak môžem mať viac pracovných pomerov. A ako to bude potom s odvodmi do sociálnej poisťovne, keďže teraz ich za mňa platí štát? Vopred ďakujem za odpovede:)
Výpoveď podávať nemusíš. Odvody bude z tvojej mzdy odvádzať zamestnávateľ.
brčko
27.11.08,18:12
súhlasím s Tweety,
až cca 3-4mesiace pred ukončením čerpania rodič.dovolenky by si sa mala rozhodnúť, v ktorej práci budeš pokračovať a teda či úkončíš tvoj prvý prac.pomer. 4mesiace preto, aby si v prípade, ak zamesnávatel nebude súhlasiť s dohodou o ukončení PP k určitému dnu, stihla dať výpoved a aby stihla plynuť výpovedná doba 2 mesiace od prvého dna mesiaca nasledujúceho po mesiaci doručenia výpovede do ukončenia RD. No a tiež je to serioznejšie voci pôvodnému zamestnávatelovi mu to oznámiť s dostatočným predstihom.

Kedže nový zamestnávatel bude za teba platiť odvody do ZP aj SP, preto by si mala dať odhlášku do SP ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov, pretože byť zároven dôchodkovo poistená štátom a aj ako zamestnanec by si nemala. Odhlášku treba dať do 8dní. Vid zákon o sociálnom poistení § 15 ods.1 písm.c a mysllím § 229 ods.1.

s poberaním rod.príspevku neviem ako to bude od 1.1.09
taminka
28.11.08,08:37
Ďakujem veľmi pekne za odpovede:) Svoju firmu som upovedomila, že zatiaľ nastupujem inde a nemajú s tým žiadny problém, lebo zatiaľ majú za mňa náhradu a ak sa budem chcieť vrátiť, alebo dať výpoveď, tak im včas dám vedieť. Ešte raz ďakujem:)
Ing. Pavol Zúber
01.12.08,10:24
K tejto téme by som sa chcela spýtať aké odvody odvádza zamestnávateľ do ZP a SP za zamestnankyňu ktorá pracuje popri RD zamestnanú v riadnom pracovnom pomere?
Ing. Pavol Zúber
01.12.08,11:23
Jedná sa o predovšetkým o odvody do SP, kde sme zaslali pri nástupe na RD prerušenie, čiže dôchodkovo nie je poistená. Teraz keď pracuje popri RD a má mzdu, z tejto mzdy sa vykonávajú riadne odvody, alebo nie? Treba poslať na SP ukončenie prerušenia keď je stále na RD?
Ing. Pavol Zúber
02.12.08,07:23
Nevie mi nikto poradiť?
Livia2
02.12.08,07:28
neviem, či ti dobre rozumiem, ale keď si nastúpila späť do zamestnania, tak ste mali prerušenie na SP ukončiť. A odvody do ZP a SP sa platia zo zamestnania ako za "normálnych" :-) zamestnancov. Rodičovský zostáva nezmenený, aj keď si zamestnaná.