adulka165
28.11.08,08:27
Ahojte chcela by som zažiť luxusnú dovolenku na, ktorú nikdy nezabudnem (svadobná cesta v septembri) Dajte typ, foto, zážitky, skúsenosti. Moja kolegyňa si nevie vynachváliť Turecko.
velvet
28.11.08,13:38
Luxusnú dovolenku Ti môže odporučiť cestovka, my ostatní iba "dovolenku" :---
Je veľa krásnych miest, ale Ty chceš odporúčanie na svadobnú cestu - ak som Ťa správne pochopila. Lenže na toto Ti nikto nedá odporúčanie. Tak ako si si vysnívala svoju vlastnú svadbu, tak si vysnívaj aj svadobnú cestu. Keby Ťa niekto niekam posielal za Tvoje našetrené peniaze, a nebolo by tam niečo podľa Tvojich predstáv, pokazilo by Ti to celý ten krásny a stresový zážitok zo svadby a vecí s ňou spojených. ;)
Chobot
28.11.08,14:20
Ahojte chcela by som zažiť luxusnú dovolenku na, ktorú nikdy nezabudnem (svadobná cesta v septembri) Dajte typ, foto, zážitky, skúsenosti. Moja kolegyňa si nevie vynachváliť Turecko.

Keď máš v rodinnom rozpočte aspoň 150-200 tisíc (na 2 osoby), tak luxusnú dovolenku zažiješ na Maldivoch. Ak pozeráš po destinácii ako TUrecko, či iné blízke arabské krajiny (Egypt, Tunisko), tak si priprav niečo medzi 100-150 tisíc a vyber si hotel s najviac hviezdičkami, tiež budeš mať luxus.

Ak na to chceš minúť menej ako 80 tisíc, tak na slovo "luxus" zabudni, bude to štandardná dovolenka.

Takže všetko záleží od finančných možností.
elaurie
03.12.08,20:41
Na Turecko treba dat pozor, súhlasím s Chobotom, že tam treba, aby mal hotel čo najviac hviezdičiek, inak by si mohla byť veľmi sklamaná. Mne však na Turecku nevyhovovala hlavne ich mentalita, takže by som asi nebola spokojná ani v hotely vysokej kategórie... Inak "svadobná cesta, na ktorú nikdy nezabudneš" sa dá zrealizovať aj za menej ako 80 tisíc, nezáleží to totiž ani od peňazí, ani od luxusu :-)