galmar
28.11.08,11:22
dobry den.

k stavebnemu povoleniu potrebujeme aj vyjadrenia od elektrikarov, vodarov atd.

vacsinou sa k ziadosti o tieto vyjadrenia priklda aj projekt pripojky. Viete mi poradit, ci si ho mam dat nanovo vypracovat, ak pripojky k pozemku uz mame resp. budu dotiahnute predavajucim, ktory uz raz na ne projekt vypracoval.

v SSE mi napr. nevedeli na zakaznickej linke odpovedat s istotou.

viete mi poradit?

dakujem
skvarki
28.11.08,11:41
Ked je projekt na pripojky vypracovany, tak ti novy nieje treba. Staci to prilozit ku ziadosti pre konkretnu instituciu a mali by sa ti v lehote vyjadrit. Nezabudni tam prilozit aj umiestnenie stavby, kde su tiez presne zakreslene napojenia elektriky, plynu, vody, kanalizacie.
peter7708
29.11.08,18:50
Taktiež teraz vybavujem IS.Projekty ku elektrine, vode a kanalizácii nie sú problém.Ak ich máš vypracované je to super.Daj si pozor na plynárne. Okrem dobre vypracovaného projektu budeš potrebovať katastrálnu mapu, list vlastníctva a pár tlačív ktoré nájdeš na ich stránke.Plyn je jediný s ktorým mám ešte problém.Ostatným stačí hocičo s čoho je jasné čo chceš a kde.Želám Ti veľa pevných nervov.
jankot
30.11.08,06:44
peter preco plynarne? ja som s spp nemal ziaden problem, dokonca mi tam nebolo treba ani projekt, proste architekt do mapy nakreslil situaciu napojenia zo siete a bolo. stacila mi tam jedna navsteva. na energetike som bol asi 5x

galmar: ak pripojky k pozemku uz mame resp. budu dotiahnute predavajucim, ktory uz raz na ne projekt vypracoval.
- pripojky k pozemku? k stavebnemu povoleniu sa dodavaju projekty napojenia- tz od hranice pozemku k domu (aspon u mna to tak bolo)
ale inak co stavebne povolenie to iny problem;)