tebeco
28.11.08,13:01
Pekny den, uz tri noci sa trapim s nasledovnym problemom: zamestnanec ma v prac. zmluve definovany mesačny plat + osobne ohodnotenie v určitej vyske. Vzhladom na to, ze ma negativny postoj k praci ako aj neuspokojive vysledky za pracu, ktora mu bola dana (ale nema ju v pracovnej naplni definovanu) zamestnanec sa rozhodol nedat mu osobne ohodnotenie. Aky je teraz postup? lebo to je strasny spekulant a s nicim nesuhlasi a nechceme sa dostat do problemov.. Druhy bod je, ze vzhladom na ekonomicke vysledky firmy majitel nariadil znizenie platov. Dohodu o zmene pracovnej zmluvy vsak od nepodpise (mzda je rovnaka aku ma, len je ina struktura vysky mesacnej mzdy, ohodnotenia, odmien).. Co s nim? dobrovolne neodide.. A co sa rozumie pod pracovnou disciplinou? on ju dodrzuje, ale ma len taky postoj, ze doslova opovrhuje danou pracou, filozofiu firmy a tak.. ale robotu spravi, aj ked sa s nou zabava tri dni a normalne sa da spravit za 2 hod.. Poradte mi, co s nim.... Dakujem velmi pekne... Preštudovala som uz skoro cely net, ale nic som nenasla. A ak sa mu neda osobne (nenarokovana zlozka mzdy, hoci som sa stretla aj s tym, ze ked je v PZ tak je narokovatelna) je niekde nejaky vzor ako mu oznamit preco mu nebolo dane osobné ohodnotenie???? Diky.. som v koncoch...