gabriska
28.11.08,20:05
Prosim vas,
mate niekto skusenosti s homeopatickou liecbou artrozy, konkretrne koxartrozy I-II stupna?
pasuliatko
28.11.08,19:33
ja nemam dobru skúsenosť s homeopatickou liečbou..
Iši
28.11.08,20:22
Pri tejto chorobe nemám skúsenosti, ale viem, že pomáha, aj keď homeopatia má veľa odporcov-tých, čo ju nepoznajú. Mne napríklad pomáha, keď z prievanu sa mi urobí fistula na zube. Bezpečne vždy zaberie. Ale bolo by dobré, keBy Ti poradil homeopatiká odborník, je aj dosť literatúry o homeopatikách a mávajú ju v knihkupectvách-trochu viac je treba študovať. Za pokus to stojí.
pasuliatko
28.11.08,22:51
Pri tejto chorobe nemám skúsenosti, ale viem, že pomáha, aj keď homeopatia má veľa odporcov-tých, čo ju nepoznajú. Mne napríklad pomáha, keď z prievanu sa mi urobí fistula na zube. Bezpečne vždy zaberie. Ale bolo by dobré, keBy Ti poradil homeopatiká odborník, je aj dosť literatúry o homeopatikách a mávajú ju v knihkupectvách-trochu viac je treba študovať. Za pokus to stojí.

ja som odporca homeopatie. nikdy mi nepomohla a navyše skoro mi to zabilo psika. preto to neuznávam ako liek.
BXLmiami
29.11.08,05:46
Homeopatiká su lieky a mal by ich ordinovať lekár,výnimkou su voľne predajné polykomponenty.A ano,ked sa nepoužiju spravne,môžu spravit problémy.
Iši
29.11.08,15:03
Každý liek, ktorý bol nesprávne indikovaný, alebo užívaný môže poškodiť. Homeopatiká vlastne iniciativujú obranu organizmu proti chorobe, preto o ich použití by mal rozhodnúť lekár, ktorý tento odbor pozná. Veď vo Francúzsku je homeopatická liečba prednášaná budúcim lekárom, snáď sa neučia o ničom.
syrik
01.12.08,06:14
Ja na homeopatiká nedám dopustiť..pomohlo môjmu bratovi,keď bola malý a prekonal zápal mozgových blán...dnes úspešne podniká a následok má len trasenie rúk...no a ja som mala fibroadenóm na prsníku a pomohla mi tiež homeopatia...a predpísal mi ju gynekológ....
tutis
01.02.09,19:14
ja mam velmi dobru skusenost s homeopatiou pri liecbe artrozy (ale aj inych chronickych ochoreni svojich deti)
klasicky homeopat ma zbavil dlhorocnych bolesti bedroveho klbu. bola som v stave, ked ma klb bolel takmer non stop - vo svojich 36 rokoch som to povazovala za prilis skoro brat na utisovanie bolesti lieky. moj ortoped mi nedokazal pomoct, povedal, ze mi vie iba zmiernit bolest, liekmi, ktore mi predpisoval mi ich vsak nezmiernil, dokonca ma z nich hrozne bolel zaludok.
uz takmer dva roky ma bedrovy klb neboli, opat behavam, zacala som hrat squash, viem normalne spat aj vstat po dlhsom sedeni, co som predtym vedela s bolestami.
odporucam navstivit klasickeho homeopata - nielen pri artroze, mojim detom pomohol zbavit sa chronickej nadchy a laryngytidy
slnenko
02.02.09,10:00
ja nedám na homeopatiu dopustiť...pomohla celej mojej rodine..ocina zachránila pred operáciou..len treba, aby ju naordinoval odborník-homeopat