Miroslavko
28.11.08,20:06
chcem sa spýtáť aké máte skúsenosti s touto organizáciou.Ja som bol údajne vyžrebovaný na dovolenku na kanárskych ostrovoch.neviete či to je podvod?údajne je letenka a ubytovanie zadarmo.Nechce sa mi tou veriť.Prosím Vás o radu
Iši
28.11.08,20:25
Len aby nechceli od Teba nejakú zálohu, lebo potom je to podvod
Halli
28.11.08,20:34
kedy už pochopíme, že NIČ takéto nieje zadarmo :rolleyes:......
Stanislav 1975
28.11.08,20:43
chcem sa spýtáť aké máte skúsenosti s touto organizáciou.Ja som bol údajne vyžrebovaný na dovolenku na kanárskych ostrovoch.neviete či to je podvod?údajne je letenka a ubytovanie zadarmo.Nechce sa mi tou veriť.Prosím Vás o radu
Ja som už toľko takých dovoleniek vyhral a toľko milionov dolárov, že už od dobroty neviem, čo mám robiť.
Moja rada- roztrhať, zahodiť, zabudnúť- žiadna dovolenka, žiadne Kanárske ostrovy nebudú.
Chobot
29.11.08,21:11
chcem sa spýtáť aké máte skúsenosti s touto organizáciou.Ja som bol údajne vyžrebovaný na dovolenku na kanárskych ostrovoch.neviete či to je podvod?údajne je letenka a ubytovanie zadarmo.Nechce sa mi tou veriť.Prosím Vás o radu

Nabudúce skôr, než zadáš novú tému, treba trochu pohľadať v starších témach, či podobný alebo rovnaký problém už nebol zodpovedaný:

http://www.porada.sk/t55045-vyhra-zajazd-resort-promotion-poradte.html